Дні сили у серпні 2020 року

Дні сили – це найсприятливіші дні серпня, в які удача завжди буде поруч. У ці періоди можна сміливо рухатися вперед, до своїх мрій, долаючи будь-які перешкоди на шляху.

Будь-який день можна зробити сприятливішими і краще, навіть якщо зірки і планети хочуть зворотнього. Наприклад, можна скористатися порадами астрологів по Знаку Зодіаку. Також корисно пам’ятати про те, що щастя любить тишу – не варто нікому розповідати про свої плани і везіння. І звичайно, щоб Фортуна точно була на вашому боці, можна вибрати для найбільш важливих починань відповідний день сили.

5 серпня – Меркурій у Леві
5 числа цього місяця Меркурій стане дуже сприятливим, оскільки його енергетика відмінно поєднується зі стихією Вогню. Це буде не просто сприятливий день для покупок, роботи і нових починань, але і початок періоду великої фінансової удачі в цілому. Це дуже сприятлива і продуктивна середа.

Можна значно досягти успіху в справах, бізнесі, брати кредити та іпотеку, здійснювати дорогі покупки. Найголовніше в цей день – не сидіти на місці. Дуже важливо перетворити себе і своє робоче місце, зробити вдома перестановку меблів.

Доповнить позитивну картину спадаючий Місяць в Рибах. Подібне поєднання прекрасно позначається на вмінні людей протистояти страхам і невпевненості.

10 серпня – «домашній» день
Місяць у Тельці – це хороший знак: спокійному Місяцю комфортно в компанії стихії Землі. Правда, на цей раз Місяць трохи не вгадав з днем ​​тижня, адже понеділок навряд чи можна назвати «домашнім» днем.

Астрологи радять в цей день робити важливі покупки для будинку – меблі, різні витрати на дрібниці. Можна купувати домашні рослини, квіти, прикраси, домашніх тварин, якщо таке поповнення погоджено з усім сімейством. Почати тиждень правильно допоможе прибирання за правилами фен-шуй, наведення порядку. Після роботи обов’язково варто побути вдома, поспілкуватися з близькими людьми і другою половинкою.

12-13 серпня – максимум потоку Персеїди
Персеїди – це головний зорепад серпня і літа в цілому. Його пік припаде на ніч з 12 на 13 серпня. Ці два дні прекрасно підходять для любовних пригод, для пошуків другої половинки. Можна сміливо призначати на ці дні побачення. Також корисно знайомитися з батьками коханої людини, планувати весілля, робити пропозицію.

Важливо пам’ятати, що Персеїди будуть актуальні майже весь серпень, але ці два дні особливо вирізняються з-поміж інших. Їх можна провести і з друзями, можна зібратися сім’єю. Робота повинна буде відійти на другий план. Потрібно більше розважатися і спілкуватися.

22 серпня – день внутрішнього перетворення
Це буде найяскравіша і сприятлива субота. Зростання Місяця в Терезах принесе людям багато позитиву, допоможе розпочати день з оптимістичною ноти, а значить, забезпечити себе удачею.

У такий день корисно займатися духовними пошуками, ходити до церкви, мечеті або синагоги, молитися Богу, займатися медитаціями. Все це допоможе стати просвітленими, знайти нові життєві цілі. 22 числа можна попросити вибачення у близької людини. Астрологи радять і самим дарувати прощення оточуючим. Можна налагодити відносини примиренням, вирішити будь-який конфлікт.

25 серпня – Венера в опозиції з Юпітером
Цей день також буде вкрай позитивним. Опозиція – сприятливий аспект, особливо якщо в ньому бере участь Юпітер і Венера. Це буде день, коли у багатьох людей загостриться інтуїція. Це допоможе їм швидше вирішувати проблеми, знаходити шляхи вирішення найскладніших завдань.

Набагато важливіше те, що в цей день люди, які дуже сильно втомилися, зможуть як слід відпочити, якщо присвятити вечір не роботі, а відпочинку і релаксації. За пару годин можна буде відновити втрачену за тривалий період енергію. Це ідеальний день для подорожей, зміни обстановки, фізичних вправ. Також астрологи відзначають, що в цей день можна займатися своєю зовнішністю – перетворювати себе за допомогою нового одягу, зачіски і так далі.

Крім позитивних змін в поведінці планет і зірок будуть і негативні. Наприклад, не варто забувати про ретроградні  планети, які часто вносять свої корективи у життя людей. Але з оптимізмом і вірою в себе можна досягти висот за цей серпень і завершити літо 2020 року на підйомі сил.

Related Post

Чому ми читаємо книги про Гаррі Поттера?Чому ми читаємо книги про Гаррі Поттера?

Вcі сім книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера стали світовими бестселерами. Вони породили високоприбуткову кіноіндустрію, а їх юні герої стали популярними брендами. Але чому багато дорослих нарівні з дітьми не

У які дні тижня сняться віщі сни?У які дні тижня сняться віщі сни?

Кожне бачення – це шифр, натяк, загадка, яку варто розшифрувати. Для цього потрібні сонники – надійні помічники, путівники в світі мрій. Вони допомагають розібратися в заплутаних символах, передбачити майбутнє наяву

10 ідей заробітку на дому для жінок10 ідей заробітку на дому для жінок

Робота на дому є прекрасним додатковим джерелом заробітку, а часто і основним. Зараз є багато способів працювати вдома. У статті наведено деякі види заробітку на дому для жінок. 10 ідей,

facebook