Дні сили у серпні 2020 року

Дні сили – це найсприятливіші дні серпня, в які удача завжди буде поруч. У ці періоди можна сміливо рухатися вперед, до своїх мрій, долаючи будь-які перешкоди на шляху.

Будь-який день можна зробити сприятливішими і краще, навіть якщо зірки і планети хочуть зворотнього. Наприклад, можна скористатися порадами астрологів по Знаку Зодіаку. Також корисно пам’ятати про те, що щастя любить тишу – не варто нікому розповідати про свої плани і везіння. І звичайно, щоб Фортуна точно була на вашому боці, можна вибрати для найбільш важливих починань відповідний день сили.

5 серпня – Меркурій у Леві
5 числа цього місяця Меркурій стане дуже сприятливим, оскільки його енергетика відмінно поєднується зі стихією Вогню. Це буде не просто сприятливий день для покупок, роботи і нових починань, але і початок періоду великої фінансової удачі в цілому. Це дуже сприятлива і продуктивна середа.

Можна значно досягти успіху в справах, бізнесі, брати кредити та іпотеку, здійснювати дорогі покупки. Найголовніше в цей день – не сидіти на місці. Дуже важливо перетворити себе і своє робоче місце, зробити вдома перестановку меблів.

Доповнить позитивну картину спадаючий Місяць в Рибах. Подібне поєднання прекрасно позначається на вмінні людей протистояти страхам і невпевненості.

10 серпня – «домашній» день
Місяць у Тельці – це хороший знак: спокійному Місяцю комфортно в компанії стихії Землі. Правда, на цей раз Місяць трохи не вгадав з днем ​​тижня, адже понеділок навряд чи можна назвати «домашнім» днем.

Астрологи радять в цей день робити важливі покупки для будинку – меблі, різні витрати на дрібниці. Можна купувати домашні рослини, квіти, прикраси, домашніх тварин, якщо таке поповнення погоджено з усім сімейством. Почати тиждень правильно допоможе прибирання за правилами фен-шуй, наведення порядку. Після роботи обов’язково варто побути вдома, поспілкуватися з близькими людьми і другою половинкою.

12-13 серпня – максимум потоку Персеїди
Персеїди – це головний зорепад серпня і літа в цілому. Його пік припаде на ніч з 12 на 13 серпня. Ці два дні прекрасно підходять для любовних пригод, для пошуків другої половинки. Можна сміливо призначати на ці дні побачення. Також корисно знайомитися з батьками коханої людини, планувати весілля, робити пропозицію.

Важливо пам’ятати, що Персеїди будуть актуальні майже весь серпень, але ці два дні особливо вирізняються з-поміж інших. Їх можна провести і з друзями, можна зібратися сім’єю. Робота повинна буде відійти на другий план. Потрібно більше розважатися і спілкуватися.

22 серпня – день внутрішнього перетворення
Це буде найяскравіша і сприятлива субота. Зростання Місяця в Терезах принесе людям багато позитиву, допоможе розпочати день з оптимістичною ноти, а значить, забезпечити себе удачею.

У такий день корисно займатися духовними пошуками, ходити до церкви, мечеті або синагоги, молитися Богу, займатися медитаціями. Все це допоможе стати просвітленими, знайти нові життєві цілі. 22 числа можна попросити вибачення у близької людини. Астрологи радять і самим дарувати прощення оточуючим. Можна налагодити відносини примиренням, вирішити будь-який конфлікт.

25 серпня – Венера в опозиції з Юпітером
Цей день також буде вкрай позитивним. Опозиція – сприятливий аспект, особливо якщо в ньому бере участь Юпітер і Венера. Це буде день, коли у багатьох людей загостриться інтуїція. Це допоможе їм швидше вирішувати проблеми, знаходити шляхи вирішення найскладніших завдань.

Набагато важливіше те, що в цей день люди, які дуже сильно втомилися, зможуть як слід відпочити, якщо присвятити вечір не роботі, а відпочинку і релаксації. За пару годин можна буде відновити втрачену за тривалий період енергію. Це ідеальний день для подорожей, зміни обстановки, фізичних вправ. Також астрологи відзначають, що в цей день можна займатися своєю зовнішністю – перетворювати себе за допомогою нового одягу, зачіски і так далі.

Крім позитивних змін в поведінці планет і зірок будуть і негативні. Наприклад, не варто забувати про ретроградні  планети, які часто вносять свої корективи у життя людей. Але з оптимізмом і вірою в себе можна досягти висот за цей серпень і завершити літо 2020 року на підйомі сил.

You cannot copy content of this page