Докладний любовний гороскоп на 2020 рік для кожного знака Зодіаку

Новий 2020 рік, яким буде протегувати Білий Металевий Щур, стане вдалим часом для спілкування з протилежною статтю і романтичних пошуків.

У Новому 2020 році багатьом вільним людям пощастить зустріти другу половинку. У парах відносини будуть стабільними і гармонійними.

Між закоханими весь рік можуть виникати сварки через ревнощі, побутових або фінансових питань. Тому в Новому 2020 році любовний гороскоп радить уникати безпідставних підозр і спалахів агресії.

У 2020-му покровителька дозволить закласти міцний фундамент під міцні відносини.

Докладний любовний гороскоп на 2020 й для кожного знака

Любовний гороскоп на 2020 для Овна
У Новому 2020 році Овнам не варто чекати серйозних змін на любовному фронті. Проте період виявиться непростим, так як знаку Зодіаку буде складно стримувати свої почуття.

Любовний гороскоп обіцяє одиноким Овнам цікаву зустріч і бурхливий роман, однак для цього знаку Зодіаку доведеться знайти час в напруженому графіку.
Саме в 2020-м Щур дасть Овнам шанси для знайомства з людиною, яку вони шукали все життя.

Згідно любовному зодіаку на 2020 й, обранець з такими якостями, як цілеспрямованість, милосердя і здатність тверезо міркувати, зробить життя знака Зодіаку щасливою.

В кінці 2020 року Овнів будуть розривати протиріччя, через які можуть виникати серйозні проблеми у відносинах з партнером. Любовний гороскоп радить знаку Зодіаку навчитися контролювати пориви і не влаштовувати коханому розборки на рівному місці.

Любовний гороскоп на 2020 для Тельця
Для Тельців 2020 й виявиться сприятливим періодом для любовних відносин. Представники знаку Зодіаку будуть поглинені почуттями і романтикою.

Згідно любовному зодіаку, в 2020-м у Тельців з’явиться тяга до гострих відчуттів і новим емоціям. Самою насиченою стане перша третина року.

Що принесе Ракам 2020 рік: любов, кар’єра, гроші, сім’я, здоров’я

У 2020-й знаку Зодіаку слід уникати пасивності. Тельцям важливо бути уважними до коханого, частіше говорити компліменти, проявляти ласку і турботу. Інакше відносини захлине рутина і сірість буднів.

Любовний гороскоп попереджає, що одноманітне подружнє життя змусить знак Зодіаку шукати любовні пригоди і робити необдумані вчинки. Є висока ймовірність, що в 2020-м Тельців чекають швидкоплинні захоплення і інтрижки на стороні.

Новий 2020 рік може принести знаку Зодіаку службовий роман. Але не варто очікувати від цих відносин чогось серйозного. Любовний гороскоп не рекомендує Тельцям в рік Щура відправлятися в ЗАГС.

Любовний гороскоп на 2020 для Близнюків
Рік Щура принесе Близнюкам зміни на краще в любовній сфері. Гороскоп радить знаку Зодіаку бути більш рішучими і ініціативними в 2020-му.

Самотні Близнюки в 2020-му знайдуть щастя в любові. Ймовірно, що відносини зав’яжуться з добре знайомою людиною.

Ті, хто перебуває в неузаконнених відносинах, почнуть сумніватися в партнері. Такі пари чекає тимчасова розлука, яка дозволить переконатися в силі почуттів і стане перевіркою на вірність.
У 2020-му знак Зодіаку чекає відновлення роману з колишнім партнером. Любовний гороскоп відзначає, що це ускладнить життя Близнюків, але принесе відчуття щастя і окриленість.

Любовний гороскоп рекомендує сімейним представникам знака Зодіаку віддати штурвал дружині. У 2020-му відносини в шлюбі можуть охолонути. Чи врятує ситуацію фантазія, романтичний настрій. Бажання обранця урізноманітнюють життя і не дадуть пристрасті згаснути.

Крім того, Близнюкам варто утриматися від скрупульозності і причіпок, тоді шлюб наповниться гармонією і взаєморозумінням.

Любовний гороскоп на 2020 для Рака
У 2020 рік Щура настрій у Раків буде мінливим, що позначиться на їх особистому житті. В одну мить знак Зодіаку поспішить під вінець, і навпаки.

Що принесе Ракам 2020 рік: любов, кар’єра, гроші, сім’я, здоров’я
Любовний гороскоп попереджає, що такі випади Ваш обранець терпіти не стане. Ракам, які не зможуть контролювати свої емоції в 2020-му, серйозні і міцні відносини не світять.

У рік Щура знаку Зодіаку слід утриматися від легкого флірту і любовних пригод. Швидкоплинні захоплення принесуть багато проблем. Головне не порахувати те, що відбувається “хронічною невдачею” і не впасти у зневіру, зазначає любовний гороскоп.

Любовний гороскоп на 2020 для Лева
Для Львів Новий 2020 рік Щура буде важким періодом в плані особистих відносин. Знак Зодіаку виявиться схильний сумнівам.

Всі 12 місяців Леви будуть розриватися між особистим життям і роботою. Навіть тиск з боку партнера не допоможе: знак Зодіаку продовжить запізнюватися додому, пропускати сімейні вечері і забувати про важливі дати. В результаті відносини з партнером почнуть обтяжувати, через що Леви вирішать розірвати обридлий союз.

Вільних представників знака Зодіаку чекають любовні інтриги і пригоди. В середині літа і наприкінці осені можливі нетривалі романи. Любовний гороскоп відзначає, що в рік Щура Левам не вдасться зустріти другу половинку і побудувати міцні відносини.

Для сімейних Львів 2020 рік стане періодом випробувань і перевіркою на міцність. Щур принесе в шлюб знака Зодіаку розбіжності і нерозуміння, подолати проблеми можна буде тільки завдяки вмінню зберігати спокій.

Любовний гороскоп на 2020 для Діви
У 2020-му Діви стануть занадто зациклені на особистому житті, що негативно позначиться на інших сферах.

Астрологи застерігають, що занурившись з головою в любовні пригоди знак Зодіаку ризикує відсунути на другий план роботу і навчання. Коли пристрасті вляжуться, Дівам буде складно надолужити згаяне і повернутися в русло звичного життя.

Любовний гороскоп радить знаку Зодіаку ставитися до серцевих справ легко. Якщо не можете добитися прихильності цікавить людини – просто відпустіть його, тоді він сам вами зацікавиться. Якщо недавно пережили розставання, то 2020 й відмінно підходить для нових відкриттів і починань – сумувати немає часу.

Для вільних Дев рік Щура ознаменується удачею в романтичних пошуках. Виниклі в 2020-м симпатії виявляться взаємними і принесуть позитивні емоції. Незабутні зустрічі відбудуться, швидше за все, далеко від дому.

Представників знака Зодіаку, які перебувають у відносинах, рік стане вдалим для переходу на новий рівень.

Любовний гороскоп на 2020 для Терезів
Рік Щура виявиться нестабільним для Терезів в плані особистих відносин. Періоди закоханості і окриленість будуть змінюватися розчаруванням і відчаєм. Любовний гороскоп обіцяє Терезам бурю емоцій і переживань в 2020-м.

На початку року Терезам захочеться повернутися до минулого. Старі почуття спалахнуть з більшою силою і заграють яскравими фарбами. Знаку Зодіаку буде складно чинити опір своїм бажанням, через що він почне добиватися уваги колишнього партнера.

Ті представники знака Зодіаку, які складаються в парі, в 2020-м будуть переповнені пристрастю і сексуальною енергією. Любовний гороскоп рекомендує бути більш стриманими в фантазіях і жадобі експериментів. Другий половинці навряд чи сподобаються Ваші витівки.

Сімейні Терези стануть більш емоційними. У Рік Щура знаку Зодіаку виявиться складно контролювати спалахи почуттів, так що конфлікти і сварки стануть звичайною справу в шлюбі.

Любовний гороскоп на 2020 для Скорпіона
В першу половину Щур принесе чимало випробувань і перешкод в любовну сферу. Однак, подолавши труднощі, знак Зодіаку буде винагороджений щирими почуттями і взаємністю.

Любовний гороскоп на 2020 й застерігає Скорпіонів від необдуманих вчинків. Через свою темпераментності знак Зодіаку може зробити вчинки, за які потім доведеться розплачуватися перед обранцем.
Також Скорпіонам слід уникати короткострокових любовних інтриг і романів. Ці захоплення не принесуть бажаного щастя, а закінчаться образами і розчаруванням.

Одиноким скорпіонам посміхнеться щастя в другому півріччі 2020 го. В цей час Щур зіштовхне знак Зодіаку з людиною, яку шукали все життя.

У 2020-му любов не обійде стороною навіть давно сформовані пари. Відносини з партнером будуть як ніколи глибокі, наповнені ніжністю і романтичної ідилією. Однак припиніть присвячувати в своє життя оточуючих і родичів, якщо не хочете позбутися цієї гармонії. Пам’ятайте, що щастя любить тишу.

Любовний гороскоп на 2020 для Стрільця
У сфері любові 2020 й принесе Стрільцям значні зміни. Рік виявиться вдалим для початку нових відносин, планування вагітності та оформлення шлюбу.

Звичайно ж, 2020 й не обійдеться без сварок і переживань, але всі негаразди будуть закінчуватися благополучно.

Для одиноких Стрільців 2020 рік буде наповнений яскравими романтичними пригодами. У другому півріччі Щур подарує шанс зустріти людину, з яким Вас зав’яжуться довгі стосунки, наповнені взаємними почуттями і довірою. Є висока ймовірність, що такий роман переросте в міцний шлюб, пророкує любовний гороскоп.

Сімейні люди будуть відчувати застій в подружній парі. Особливо неоднозначним виявиться перша половина 2020 го, коли знак Зодіаку буде проявляти холодність і безініціативність в інтимній сфері. Астрологи радять бути уважнішими до чоловіка, щоб не допустити розладу в сім’ї.

Багато Стрільців, які в неоформлених відносинах, зіткнуться з любовною головоломкою. У знака Зодіаку складеться враження, що вони стали героями мильної опери.

Любовний гороскоп на 2020 для Козерога
У 2020-му у вільних Козерогів з’явиться спокуса повернути старі відносини. Надія на щасливе майбутнє буде утримувати знак Зодіаку біля колишнього коханого. Щур дасть шанс зробити спробу примирення, якщо дуже хочеться почати все спочатку. Зірки вказують, що примирення буде вдалим.

Гороскоп попереджає, що шлях до серця коханої людини буде нелегким, але й висока нагорода.

Козероги хочуть когось підкорити? Тоді Вам доведеться відмовитися від звично-стриманою моделі поведінки і стати романтичніше. Не скупіться на подарунки і компліменти для об’єкта бажання. І головне – навчитеся миритися з обставинами, а не протистояти їм. Діючи так, як велить Щур, знак Зодіаку отримає можливість влаштувати особисте життя.

У сімейних Козерогів відносини стануть рівними. Ідеальним часом стане літо, коли в шлюбі буде панувати гармонія і взаєморозуміння. Восени можуть виникнути претензії з боку чоловіка через марнотратства знака Зодіаку. Щоб уникнути конфліктів, плануйте все покупки з другою половинкою.

Любовний гороскоп на 2020 для Водолія
У Водоліїв 2020 рік буде наповнений пристрастю, романтикою і новими відчуттями.

У рік Щура вільні представники знака Зодіаку досягнуть успіху в романтичних пошуках. Багато нарешті зустрінуть справжню любов, що наповнить їх життя новим змістом.
Водолії, що в парі, будуть насолоджуватися гармонією у відносинах, любов почне переповнювати знак Зодіаку. У той же час любовний гороскоп застерігає від сцен ревнощів і розборок через побутові негаразди.

Сімейних Водоліїв чекає підйом в стосунках. У 2020-му подружжю вдасться відкрити одне в одному нові якості і гідності, а також зробити шлюб міцним завдяки спільним хобі.

Любовний гороскоп на 2020 для Риб
У 2020-му Риба слід припинити ховатися за маскою самодостатньої і безтурботної людини.

Згідно любовному гороскопу, знак Зодіаку чекає доленосна зустріч з тим, хто подарує масу яскравих емоцій і вражень. Не виключено, що знайомство відбудеться там, де Ви найменше на нього чекали. Актуально це, правда, тільки для Риб, готових до серйозних і щирих відносин.
Особливо сприятливим періодом виявиться середина 2020 го. У цей час життя знака Зодіаку заграє романтичними фарбами.

Одруженим Рибам буде важко зберігати вірність коханому протягом всього року. Знаку Зодіаку захочеться нових відчуттів, які підштовхнуть до інтрижкам на стороні.

Переломним для Риб стане кінець 2020 го. Щур надав знаку Зодіаку два варіанти на вибір, і від цього рішення буде залежати подальша доля.

You cannot copy content of this page