ЦЕ EASY Поради Доленосний молодик у Водолії ознаменує початок китайського Нового року, настають зміни

Доленосний молодик у Водолії ознаменує початок китайського Нового року, настають зміни

Доленосний молодик у Водолії ознаменує початок китайського Нового року, настають зміни. 21 січня – найважливіша енергетична точка року. Не пропусти цей день!

Розповідаємо, що зміниться із початком китайського Нового року. Важлива дата!

Увечері 21 січня 2023 року настане молодик у Водолії. З цього часу в свої права вступить рік Чорного Водяного Кролика за китайським календарем.

Момент наступу Нового року, нового циклу сама по собі сильна енергетична точка, а в тандемі з Молодиком у Водолії, знак якого говорить про зміни та оновлення, нові мрії та побудову планів. Що примітно – точка молодика утворює гармонійну фігуру з Марсом і Юпітером, з Юпітером на вершині, а Юпітер – це планета везіння та успіху.

Тож сміливо будуй плани і мрій! Нічого не бійся, можеш розгулятися на повну, як любить Уран. Але будь готовий також креативно діяти для реалізації задуманого.

Девіз здійснення планів, задуманих у молодик у Водолії, звучить так:

«Щоб отримати те, чого в тебе немає, потрібно почати робити те, чого ти ще не робив».

Будь готовий до виходу із зони комфорту заради нових звершень!

Прекрасно підійдуть плани та бажання, пов’язані з темами Юпітера: кар’єра, гроші, реалізація в соціумі, духовний розвиток та навчання.

Ну а щоб почати сміливе нове життя, треба підготуватися. У дні до молодика бажано впорядкувати думки, навести лад у будинку, завершити те, що можливо.

Без жалю викидай усе, чим ти не користувався понад півроку. Одяг, який малий/великий, старе взуття, баночки, скляночки та інше. Пам’ятай, що на стару енергію не прийде нічого нового, йому просто нема куди приходити.

Можна очистити простір енергетично. Наприклад, вимити підлогу з сіллю у всьому будинку. Так само для кращого добробуту потрібно зібрати всі монетки, що валяються, паперові гроші в один «будиночок».

Що робити не варто

Звичайно ж лаятись, злитися, ображатися. Не варто брати і позичати. Езотерики кажуть, що 22, 23 24 січня прибирати та мити вже нічого не можна. Ах так, і ще, будь ласка, не мий голову 22 січня, щоб добре почуватися весь рік.

Важливо зустрічати китайський Новий рік із чистими намірами та подякою за минулий рік собі та вищим силам. Пропоную в момент Молодика взяти чистий аркуш паперу, написати на ньому своє найпотаємніше бажання.

За цим бажанням сформуй 5 кроків, які ти можеш зробити для його досягнення. Нехай це будуть малі кроки, але вони спрямують тебе до досягнення мети. Після написання аркуш із бажанням потрібно відкласти подалі у шафу.

Початок китайського Нового року ознаменує собою час, коли виконуються бажання та мрії. В даний період можна і потрібно закладати нові енергії у вигляді важливих проектів, складання робочих карт бажань. Всі твої думки та вчинки в ці дні будуть множитись у кілька разів. Так що не проґав свій шанс!

Related Post

Якщо ти плануєш регулярно залишати їжу на балконі, ти маєш дещо знатиЯкщо ти плануєш регулярно залишати їжу на балконі, ти маєш дещо знати

Через постійні відключення електроенергії українцям доводиться стикатися з вирішенням різноманітних проблем. Наприклад, як зберігати продукти без холодильника. Адже якщо світла немає більше доби, від холодильника користі стільки ж, скільки і

Таро-прогноз на кохання на 2023 рік: яка карта тобі випала?Таро-прогноз на кохання на 2023 рік: яка карта тобі випала?

До нового року залишилося зовсім недовго, отже, саме час погадати на Короля! Тобто, звичайно, запитати у карт Таро, що 2023 обіцяє тобі в особистому житті! Овен – Лицар Пентаклів Цей

Щоб виявити того, хто намагається тобі нашкодити, зроби вранці один простий ритуал, перед тим, як вмиватисяЩоб виявити того, хто намагається тобі нашкодити, зроби вранці один простий ритуал, перед тим, як вмиватися

Іноді в нашому житті починають відбуватися дивні події та явища. Здається, що дорогу перебігла не одна чорна кішка, а ціла зграя. Все валиться з рук, усі починання закінчуються провалом. Нескладно