Перейти до вмісту

Доленосний молодик у Водолії ознаменує початок китайського Нового року, настають зміни

  • від

Доленосний молодик у Водолії ознаменує початок китайського Нового року, настають зміни. 21 січня – найважливіша енергетична точка року. Не пропусти цей день!

Розповідаємо, що зміниться із початком китайського Нового року. Важлива дата!

Увечері 21 січня 2023 року настане молодик у Водолії. З цього часу в свої права вступить рік Чорного Водяного Кролика за китайським календарем.

Момент наступу Нового року, нового циклу сама по собі сильна енергетична точка, а в тандемі з Молодиком у Водолії, знак якого говорить про зміни та оновлення, нові мрії та побудову планів. Що примітно – точка молодика утворює гармонійну фігуру з Марсом і Юпітером, з Юпітером на вершині, а Юпітер – це планета везіння та успіху.

Тож сміливо будуй плани і мрій! Нічого не бійся, можеш розгулятися на повну, як любить Уран. Але будь готовий також креативно діяти для реалізації задуманого.

Девіз здійснення планів, задуманих у молодик у Водолії, звучить так:

«Щоб отримати те, чого в тебе немає, потрібно почати робити те, чого ти ще не робив».

Будь готовий до виходу із зони комфорту заради нових звершень!

Прекрасно підійдуть плани та бажання, пов’язані з темами Юпітера: кар’єра, гроші, реалізація в соціумі, духовний розвиток та навчання.

Ну а щоб почати сміливе нове життя, треба підготуватися. У дні до молодика бажано впорядкувати думки, навести лад у будинку, завершити те, що можливо.

Без жалю викидай усе, чим ти не користувався понад півроку. Одяг, який малий/великий, старе взуття, баночки, скляночки та інше. Пам’ятай, що на стару енергію не прийде нічого нового, йому просто нема куди приходити.

Можна очистити простір енергетично. Наприклад, вимити підлогу з сіллю у всьому будинку. Так само для кращого добробуту потрібно зібрати всі монетки, що валяються, паперові гроші в один «будиночок».

Що робити не варто

Звичайно ж лаятись, злитися, ображатися. Не варто брати і позичати. Езотерики кажуть, що 22, 23 24 січня прибирати та мити вже нічого не можна. Ах так, і ще, будь ласка, не мий голову 22 січня, щоб добре почуватися весь рік.

Важливо зустрічати китайський Новий рік із чистими намірами та подякою за минулий рік собі та вищим силам. Пропоную в момент Молодика взяти чистий аркуш паперу, написати на ньому своє найпотаємніше бажання.

За цим бажанням сформуй 5 кроків, які ти можеш зробити для його досягнення. Нехай це будуть малі кроки, але вони спрямують тебе до досягнення мети. Після написання аркуш із бажанням потрібно відкласти подалі у шафу.

Початок китайського Нового року ознаменує собою час, коли виконуються бажання та мрії. В даний період можна і потрібно закладати нові енергії у вигляді важливих проектів, складання робочих карт бажань. Всі твої думки та вчинки в ці дні будуть множитись у кілька разів. Так що не проґав свій шанс!