Домашні квіти за фен шуєм

Використання техніки фен шуй в процесі формування інтер’єру дозволяє досягти душевної гармонії і активізувати ту енергію, яка дає простір.

Розташування кімнатних квітів по фен шуй – чудовий спосіб підсилити або збалансувати ті чи інші сторони життя, оскільки рослини – це живі організми, і їх сильна енергетика не піддається ні найменшому сумніву.

Баланс чоловічого і жіночого

Обираючи кімнатні квіти для свого житла, слід уважно поставитися до того, що символізує кожна квітка. Так, рослини з загостреними листям, що мають агресивне забарвлення, відображають початок Інь.

Ян же, навпаки, характеризується м’якістю і поступливістю. Значить, такі кімнатні квіти по фен шуй будуть володіти круглими, досить акуратними листочками.

Простежити відповідність того чи іншого початку можна і в залежності від напрямку росту квітки. «Чоловічі» квіти завжди рвуться вперед – їх стебла спрямовані вгору.

Жіночий початок диктує квітам благополучно стелитися і завиватися.

Досягнення гармонії через рослини

Щоб посилити певну сферу життя, а також отримати максимум позитивної енергії від навколишнього простору, слід знати, якими властивостями володіють кімнатні квіти по фен шуй.

Герань – відмінний помічник, коли необхідно послабити негативний настрій в будинку, замінивши його відмінним почуттям гумору.

Азалія – ​​додає рішучості несміливим людям і дає можливість налаштуватися на благополучний результат будь-якого заходу.

Папороть – нейтралізує максималистичний настрій і схильність впадати в крайності.

Плющ – веде з дому негативну енергію образи і заздрості.

Монстера – відмінно організовує незібраних людей, а також допомагає привести в порядок думки.

Кактус – стимулює розвиток логічного мислення. Добре підтримує внутрішні сили тих людей, які не завжди справляються з емоціями. Велика кількість кактусів в будинку небажана, так як здатна позначитися на кількості друзів в житті свого володаря.

Орхідея – справжній антидепресант. Для свого володаря ця рослина – запорука творчого успіху.

Драцена – дає потужний оптимістичний заряд.

Китайська троянда – в допомогу творчим особистостям, які насилу долають напади ліні.

Розташування кімнатних квітів по фен шуй

Дуже велику роль відіграє те, яким чином розставлені кімнатні квіти по фен шуй в квартирі. Неправильне розташування рослини може повністю нейтралізувати позитивну енергетику або навіть зробити її негативною.

Кактус відмінно буде себе почувати на північному підвіконні. Південні підвіконня краще звільнити для герані з червоними або темно-рожевими квітами. Для подружжя, які хочуть вдихнути життя в свої відносини, відмінну службу послужить гранатове деревце, розташоване на західному віконці.

You cannot copy content of this page