Дуже жіночий гороскоп: хто найпримхливіший знак зодіаку?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, кому з нас, жінок, догодити особливо важко!

12-е місце – Близнюки

Слово «примха», мабуть, взагалі єдине у світі, сенс якого для Близнюків незбагненний і незрозумілий. Що це? Навіщо це? Маніпулювати оточуючими Близнюки вважають за краще не так незграбно, а щодо примхи щирої, за велінням серця, то Близнюки так не вміють. А усі кажуть — це легка натура.

11-е місце – Водолій

З одного боку, Водолію, звичайно, хочеться, щоб усі навколо неї бігали і навперебій пропонували їй усіляке приємне, а з іншого — ще більше хочеться, щоб усі зникли і дали спокій. Тому Водолій ніколи не вередує просто так: у неї завжди є справді вагомий привід. Ну хоча б «Обійми мене. Ну, обійми мене. Так, руки свої прибрав!»

10-е місце -Лев

Леви прикидаються еталонними капризулями на публіці, іноді навіть переграючи. Насправді в реальному житті Левиці примхи ненавидять і вередливих людей теж. А чого у Левиць не відібрати, то це те, що вони не дозволяють собі рівно те саме, що не дозволяють іншим. Ну, гаразд: іншим вони не просто не дозволяють — інших карають.

9-е місце – Козоріг

Козоріг – та сама незбагненна жінка, готова завжди вгамувати свої хотілки заради загального блага, а тому і вередувати у неї не виходить. Що, втім, зовсім не означає, що Козоріг — жертва і бідолашна, яка всім поступається. Просто вона дуже чітко розуміє: той, хто виконує твою примху, розраховує отримати з цього якісь блага. Розмріявся!

8-е місце – Рак

У глибині душі Раки дуже хочуть покапризувати в дусі «Я дівчинка і хочу сукенку!», але ніколи собі цього не дозволяють: це псує приємний їхній душеньці імідж розумниці та красуні. Тож вередують Раки тільки тоді, коли зовсім вже несила, і щоб ніхто не бачив, крім найближчих. Зате вони обожнюють засуджувати і ставити на місце зовсім сторонніх капризуль, причому найогиднішим чином: «Жі-і-ночко, як ви поводитесь?!». І справді, чого це вони? Я втрачаю — хай усі втрачають!

7-е місце – Риби

Несподіваний поворот! Будь-яка Рибка наділена дивовижним талантом робити таке складносурядне гидливе обличчя, що всі відразу думають: вона найпримхливіша жінка у світі! Насправді ж Рибки не вередують майже ніколи. По-перше, вони абсолютно самодостатні і добиватися через скиглі їм просто нічого. А по-друге, самі прийдуть і все дадуть. Перевірено!

6-е місце – Терези

Парадоксально, але факт: хоча б у цьому питанні Терези нарешті знаходять ідеальний баланс та рівновагу. Взагалі вони люблять вередувати, надувати губи, робити скривджене обличчя і тягнути увагу на себе, але, як тільки розуміють, що справа пахне гасом, різко перетворюються з примхливої панночки на солдата, готового за батьківщину все вистраждати і все витерпіти.

5-е місце – Діва

Діва не примхлива, Діва вимоглива. І взагалі: Діва не репетує — вона вказує на недоліки. Діва не ображає – вона конструктивно критикує. Діва не погрожує – вона висуває законні вимоги. Діва не істерить – користується емоціями як інструментом, що дозволяє опонентові швидше засвоювати інформацію. Діва не скандалить – вона показує залучення до ситуації. Діва не виносить мозок — вона препарує вивчення структури досліджуваного матеріалу. Зрозуміло?

4-е місце – Овен

Трохи не дотягли до трійки лідерів Овни, які вередують класично, як малі діти: падають на підлогу, верещать і стукають ніжками (іноді по голові того, хто не виконує їхні примхи). Призового місця їм не дісталося тільки тому, що, як правило, вони швидко здуваються: вередувати до отримання позитивного результату Овнам нудно і втомливо, їхня невгамовна енергія потребує застосування в інше русло. Наприклад, у русло пошуку когось більш зговірливого.

3-е місце – Скорпіон

Відкривають трійку лідерів Скорпіони — жінки, чиї примхи більше нагадують шантаж, погрози та жорстке домінування.

2-е місце – Стрілець

Срібна медаль дістається Стрільцю, якій не просто треба, щоб усе було, як вона хоче: їй треба, щоб усі показали, як вони метушаться і намагаються робити так, як вона хоче. Якщо ж при виконанні капризів ближні ворушать булками недостатньо жваво, Стрілець впадає у священну лють. Втім, навіть якщо її примхи не просто виконують, а передбачають, Стрілець ніяк це не відзначає і вже, звичайно ж, не висловлює жодної бурхливої радості. А навіщо? Це ж норма взагалі.

1-е місце – Телець

Та-дамм! Почесне перше місце, золота медаль і барабан на шию дістається Тельцю — найпримхливішій жінці зодіаку. Телець на дрібниці не розмінюється і, обзавівшись хоч найкволішою золотою рибкою, відразу хоче бути володаркою морською і ще чаю в ліжко і сукню. Зараз негайно!

Золота рибка, що характерно, при цьому не тільки не може швиденько відмотати все назад до розбитого корита, а щиро цього не бажає: тоді доведеться валити в якийсь інший невід, але ж у Тельця – затишний, комфортний і красивий. Тому рибка виконує все, а ще стрибок через обруч, що горить, на солодке. Вчиться, короче (а ми ні, не заздримо)!

You cannot copy content of this page