Дзеркальна дата 23.02.2023 у рік Кролика обіцяє фантастичні зміни у житті

Наближається головна дзеркальна дата цього року – 23.02.2023. А це означає, що ми ще раз спробуємо зловити успіх за хвіст і змінити своє життя на краще. Сьогодні розповідаємо, як загадати бажання, щоб воно збулося, а також як найкраще провести цей день. Буде цікаво!

Якщо ти давно думаєш про те, щоб змінити своє життя, але чекаєш знак долі, то ось він! 23 лютого 2023 року зірки зійдуться, і в тебе з’явиться можливість впіймати удачу за хвіст. Щоб зробити це, важливо дотримуватися чіткого плану дій.

Але почати треба з малого – важливо поставити собі мету. Наприклад, ти давно думаєш поміняти роботу чи хочеш зробити серйозну покупку — купити машину чи нерухомість. Часто люди сумніваються у правильності своїх вчинків. Однак дзеркальні дати якнайкраще підходять для того, щоб раз і назавжди попрощатися з усіма сумнівами.

23.02.2023 – ідеальний день для завершення робочих завдань та проектів. Ти ще маєш час, щоб намітити дедлайн саме на цю дату. Також 23 лютого важливо помиритися з близькою тобі людиною, якщо напередодні сталася сварка.

Цей день варто провести серед людей, яких ти любиш і яким довіряєш. Вирушай на сімейну прогулянку або влаштуй вечерю на двох із коханим. Це чудова можливість проявити креативність і порадувати себе тим, що тобі по-справжньому приносить задоволення.

23 лютого чудово підходить для того, щоб розпочати щось нове. Наприклад, написати план роботи над робочим проектом або ж піти в спортивний зал, адже ти давно хочеш повернути спорт у своє життя.

Також фахівці радять завести щоденник та почати фіксувати у ньому спогади. Часто люди ведуть його як щоденник подяк і пишуть у ньому, що хорошого сталося того чи іншого дня.

Не всі люблять виходити із зони свого комфорту. Проте 23.02.2023 зробити це потрібно. Нові можливості відкриваються тим людям, які не бояться змін. Оскільки дзеркальні дати мають особливу енергетику, фортуна зробить подарунки всім, хто наважиться на зміни в цей день.

Але і це не головна причина, чому багато хто чекає на дзеркальну дату. Я розповім тобі, як загадати бажання, щоб воно точно здійснилося. Адже 23 лютого 2023 року ніби створено для цього!

Найпростіший спосіб – написати своє заповітне бажання 23 рази на аркуші А4. Потім потрібно вирізати смужки з бажаннями та розкласти перед сном у різних місцях квартири. Важливо один із листочків покласти під подушку.

Лягай спати не дуже пізно. У ніч із 23-го на 24 лютого треба гарненько виспатися. Перед сном можеш помедитувати чи послухати свою улюблену заспокійливу музику. Все це потрібно для того, щоб лягти спати з добрими думками в голові.

Вранці всі папірці з бажаннями необхідно зібрати та спалити. Уяви, що ти проводиш ритуал у домашніх умовах. Є у цьому своя особлива магія! Можеш навіть придбати для цього дійства якусь гарну мідну миску, наприклад.

Прихильники нумерології вважають, що танці з бубном та папірцями не потрібні. Достатньо загадати бажання о 23:02, а потім лягти спати. Бажання важливо вимовляти вголос. Можна сісти перед дзеркалом у повній самоті. Запалити свічку та ввімкнути розслаблюючу музику.

Якихось строгих обмежень у цьому питанні немає. Щоправда, в жодному разі не можна бажати комусь зла. Мстивим особам воно повернеться в сто разів і ще більше нашкодить.

Крім того, бажай щось конкретне, а не абстрактне. Всесвіт навряд чи почує тебе, якщо ти просто попросиш у нього стати щасливою людиною.

Що ж, я сподіваюся, ця стаття надихне тебе провести 23 лютого з користю для себе. Пам’ятай, що все у твоїх руках. Успіхів!

Related Post

Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?

12-е місце – Діва Офіційна заява: Діви не мають ніяких магічних здібностей. Нуль. Зіро. І навіть якщо спробувати насильно занурити Діву в метафізичну основу буття, вона негайно спливе, як знаєте

Кохай мене, кохай: чого знаки зодіаку потребують у стосунках?Кохай мене, кохай: чого знаки зодіаку потребують у стосунках?

День усіх закоханих настає вже у вівторок, тож наш астропрогноз вирішив заздалегідь розповісти, чого знаки зодіаку чекають від стосунків. Попереджений – означає озброєний! Козоріг Нас читають діти, тому скажемо пристойно:

П’ять жіночих імен з найсильнішою енергетикою, ці панянки створюють міцні сім’їП’ять жіночих імен з найсильнішою енергетикою, ці панянки створюють міцні сім’ї

У кожному імені прихована своя таємниця. Але є особливо значущі жіночі імена, від яких віє неймовірною силою. Потужна енергетика ніби закодована у них. І жінки з такими іменами вирізняються на