Перейти до вмісту

Енергія року твого народження: як вона впливає на долю

У китайській астрології важливо не лише те, під яким знаком ти народилася, а й те, якою енергією наділена тварина-покровитель твого року. Розповідаємо, що це за енергія та як вона на тебе впливає.

Система Ба-Цзи, як і вся китайська метафізика, ґрунтується на п’яти елементах природи, на елементах Дерева, Вогню, Землі, Металу та Води. Крім того, ті самі енергії Інь та Ян також входять до основи Китайської Метафізики.

Але чи знала ти, що ті самі дванадцять тварин Східного гороскопу, які так добре тобі відомі (адже ми всі знаємо, в рік якої тварини ми народилися), також мають свою головну енергію, основну Ці?

І виходить, що енергія Кролика – це не просто енергія Кролика, а енергія Дерева Інь. А, наприклад, енергія Дракона – це не просто енергія Дракона, а енергія Землі Ян. Кожна тварина є якимось елементом з п’яти можливих в іпостасі Інь або Ян.

І оскільки ти точно знаєш, у рік якоїсь тварини народилася, то сьогодні я пропоную дізнатися, в рік якої саме енергії ти були народжені.

Рік Тигра – енергія Дерева Ян

Дерево Ян представляється в природі великим, могутнім деревом (наприклад дуб, тополя, кипарис… неважливо). Сенс у тому, що ти зростатимеш і розвиватимешся все своє життя. Зупинитись у розвитку, зупинитись у вдосконаленні своїх знань, навичок, якихось професійних досягнень тощо, ти просто не зможеш.

Ти доброчесна, доброзичлива, і справді щиро бажаєш допомогти іншим. Ти вмієш працювати у довгу. Якщо ти розумієш, що для досягнення якогось результату потрібні роки, то ти продовжуватимеш підвищувати результативність своєї справи, планомірно наближаючи себе до поставленої мети.

Ти маєш велике почуття власної гідності, вимагаєш до себе шанобливого ставлення, і так само шанобливо і тактовно ставишся до інших людей.

Рік Кролика – енергія Дерева Інь

Ти також, як ті, хто народжений у рік Тигра, будеш прагнути до розвитку, зростання, результативності. Але Інь Дереву треба отримувати результати швидше, бачити успіх від своїх дій вже «зараз».

Ти досить креативна, наділена творчим потенціалом, добре знаєшся на індустрії краси та моди, любиш приділяти велику увагу своєму здоров’ю, внутрішній та зовнішній красі.

Ти маєш гнучкість у спілкуванні, делікатність і почуття такту. Ти багато чого у своєму житті можеш подолати, тому що можеш підлаштуватися під певні події, що відбуваються у твоєму житті.

Але, тим не менш, ти маєш велику впертість: ти наполегливо продовжуватимеш рухатися до своєї мети, переконати тебе може бути досить складно, адже енергія Дерева Інь — це та сама трава, яка може прорости навіть через асфальт.

Рік Дракона та рік Собаки – енергія Землі Ян

Земля Ян у природі є великою і високою горою. Ти наділена великою впертістю та норовливим характером. Переконати тебе в чомусь може бути досить складно.

Як то кажуть: «гора до Магомеда не піде». Саме тому ти свою допомогу людям надаватимеш охоче лише тоді, коли до тебе звернуться за цією підтримкою, сама нав’язувати свою допомогу ніколи не будеш, як не даватимеш непрошені поради.

Ти наділена чеснотою та дружелюбністю. Але ці твої м’які риси характеру можуть побачити не відразу, тому що ти найчастіше представляєшся людиною холодною, відстороненою, людиною, до якої потрібно вміти знайти особливий підхід. Але, насправді, ти досить тепла та доброзичлива у спілкуванні.

Ти спочатку дуже самостійна, і багато питань і завдань намагаєшся вирішити сама, не вдаючись до чиєїсь допомоги. І взагалі, не любиш говорити про свої слабкості і показувати, що ти потребуєш якоїсь підтримки та турботи (хоча, швидше за все, підтримка та турбота та допомога були б зовсім не зайвими).

Ти не любиш порожньої балаканини, найчастіше говориш чітко і у справі. Маєш велике почуття власної гідності. Не терпиш якогось неповажного, панібратського до себе ставлення, і намагаєшся з такою ж гідністю спілкуватися і з оточуючими людьми.

Рік Змії – енергія Вогню Ян

З погляду природи це образ сонця. Ти та людина, яка звертає увагу на те, як з нею спілкуються та поводяться. У тебе підвищене почуття власної гідності, ти вимагаєш до себе поважного ставлення, любиш, щоб тебе якимось чином вирізняли серед інших, говорили про твою унікальність та особливості. При цьому про якесь поклоніння мова зовсім не йде! Лестощі тобі чужі!

Тобі важливо бути почутою і щоб твої таланти, здібності, заслуги та результати від роботи були помічені іншимі. Тобі потрібний зворотний зв’язок та слова натхнення чи компліменти. Саме це мотивуватиме тебе продовжувати свою роботу та реалізацію задуманого.

Ти людина справедлива і маєш гарну проникливість — вмієш зрозуміти інших людей, перейнятися їхніми почуттями. Ти легко можеш зрозуміти, коли тебе обманюють, або якимось чином лукавлять.

Рік Коня- енергія Вогню Інь

Ти людина чутлива, емоційна, сердечна, яка вміє співпереживати і зрозуміти почуття інших. Наче прожити їх біль і хвилювання здатна.

Ти можеш приймати все близько до серця, і ти легко відгукуєшся на прохання про допомогу та підтримку. І справді, щиро хочеш допомогти іншій людині — обігріти, приголубити і подбати про неї.

При цьому, ти маєш непокірний характер, підвищену емоційність. Можливі якісь перепади у настрої, бажаннях та поведінці. Протягом дня не завжди можеш зберігати емоційний спокій та рівновагу (такі дні швидше виняток, ніж правило).

Незважаючи на всю свою готовність прийти на допомогу та підтримку оточуючим, ти сама потребуватимеш підтримки та турботи з боку інших. Тому твоє завдання навчитися просити поради та допомоги для себе вчасно.

Рік Кози та Бика – енергія Землі Інь

У природі це образ м’якого ґрунту, який готовий вирощувати інших. І ти та людина, до якої завжди звертатимуться за підтримкою, за порадами, за якоюсь допомогою. І не допомагати іншим просто не зможеш.

Навколишні бачать у тобі, найчастіше, лише добрі риси характеру. Якісь недоліки, мінуси в тобі помітити іншим може бути складно.

Ти та людина, яка завжди багато думатиме, розмірковуватиме, і в цьому роздумі можеш ніби накрутити себе на не завжди позитивні думки.

Ти спочатку маєш велику працездатність. Справді, вмієш працювати багато, але іноді твої дії для досягнення поставленої мети можуть бути непродуктивними через якусь прокрастинацію.

Ти хороший дипломат, і маєш можливість вести якісні переговори, а також можеш бути посередником серед інших людей і виступати в якості примирителя сторін, що посварилися.

Ти розумієш, як краще вести розмову з тією чи іншою людиною. Ти маєш деяку хитрість і можливість маніпулювати іншими — завжди доб’єшся того, чого сильно бажаєш (нехай не відразу, а поступово, але бажане буде тобою отримано).

Рік Мавпи – енергія Металу Ян

У природі це важка та потужна енергія – це образ важкої руди, меча, важкий метал сокири.

Ти маєш велику і потужну енергію. Усередині тебе прихована величезна сила, яка у певний час себе обов’язково покаже.

Ти любиш красу. Але ця краса проста, не химерна, без паєток, страз і блиску.

Ти ставишся дбайливо до свого зовнішнього вигляду, доглядаєш себе, намагаєшся виглядати охайно, доглянуто і красиво. Тобі важливо дбати про своє здоров’я, є велике бажання зберегти свою молодість та красу.

Метал Ян відрізняється особливою дипломатичністю та тактовністю. Своєю ласкою та м’якістю ти можеш приспати пильність інших, і в результаті отримати бажане.

При цьому, ти людина чесна і справедлива. Ти не дуже любиш якихось хитрощів, хитросплетінь, змов.

Ти точно не підлаштовуватимешся під когось, завжди будеш чесна з самою собою. Ти маєш велике почуття власної гідності, поваги, і не дозволиш комусь зазіхати на них.

Власне, і по відношенню до інших, ти намагатимешся поводитися досить шанобливо.

Рік Півня – енергія Металу Інь

Ти точно добре розумієшся на красі, у догляді за собою. Ти можеш стежити за новинками в індустрії моди.

Ти досить соціальна, комунікабельна і маєш велику доброту по відношенню до оточуючих. Ти хочеш допомогти іншим від щирого серця і тобі може бути важко сказати «ні» на прохання людини, якщо розумієш, що можеш допомогти. Але це те, що тобі потрібно пропрацювати на протязі свого життя і навчитися відмовляти у своїй допомозі на якісь прохання.

Ти любиш, щоб довкола була чистота, порядок, щоб усе було на своїх місцях. Ти відрізняєшся логічним мисленням і в тебе все має бути по поличках.

Незважаючи на всю свою логічність, на холодність розуму, для тебе дуже важливі почуття та стосунки. Ти досить вразлива і чуттєва людина. Дуже важливо, щоб твоє оточення було підтримуючим, допомагаючим та лояльним. Важливо, щоби поряд були люди на одній хвилі з тобою.

Незважаючи на всю свою доброту і лояльність до інших, ти вмієш постояти за себе і захистити свої особисті межі.

Енергія Металу інь у природі є образом красивого, ніжного і витонченого ювелірного виробу — це дорогоцінний метал і дорогоцінне каміння, корисні мінерали. Але також це образ тонкого леза, яке може поранити свого кривдника.

Рік Свині – енергія Води Ян

Вода Ян у природі є морем, безкрайнім океаном. Ця енергія дуже потужна, цілеспрямована, позитивна. Всі біди, перешкоди і переживання залишаються далеко позаду, а течія продовжує рух вперед, і попереду є тільки щось гарне.

Ти можеш бути досить закоханою, здатна наділяти інших добрими рисами характеру, і бачиш у людях спочатку все найкраще. Потім тебе може спіткати розчарування в людині, і згодом ти вчишся розбиратися в людях.

Тобі легко закохатися і зачаруватися якоюсь людиною (неважливо, чоловіком чи жінкою), але ти впустиш у своє життя не кожну людину. Це буде суворий відбір, адже до свого оточення ти ставишся вибірково.

Швидше за все ти маєш гарну інтуїцію, вмієш зрозуміти людину, перейнятися нею, ніби просканувати того, з ким ти розмовляєш.

Ти далеко не поверхнева людина, глибоко мислиш і легко можеш пізнати суть питання.

Рік Щура – енергія Води Інь

Ти можеш бути досить мінливою у своїх настроях, бажаннях і діях — можеш почати з хорошого, а закінчити поганим, можеш спочатку посміхатися, а потім раптом почати через щось сумувати. інші можуть і не здогадуватися, про що ти зараз думаєш, що в тебе в думках і на серці — за гарною і безтурботною посмішкою може ховатися великий смуток, туга, тривога та образа.

Ти вмієш приховувати те, що тобі вигідно приховати, і проявляти те, що вигідно показати. Ти маєш велику проникливість та інтуїцію, у тебе дуже добре розвинене шосте чуття.

Ти дуже доброчесна людина, яка допомагає і щедра, проявляєш турботу і увагу по відношенню до інших. Адже Вода Інь у природі є не тільки дощем, краплями роси, парою і туманом, але й самим повітрям. А повітря потрібне кожному.

Ти тонка, витончена, маєш велику привабливість, сексуальність, вмієш керувати цими своїми якостями.