Перейти до вмісту

Енергії року Чорного Кролика: загальний прогноз від експерта Ба Цзи

По-справжньому рік Чорного Водяного Кролика настане лише 22 січня 2023 року. Що він нам принесе? Скоріше читай!

Енергії 2023 року, які прийдуть до нас лише 4 лютого, несуть можливість змін у нашій творчій та професійній діяльності.

А тепер увага! Якщо ти давно хотіла змінити напрямок своєї професійної діяльності, або почати займатися чимось новим (наприклад, запустити новий проект, спробувати себе в якійсь іншій сфері тощо), то 2023 рік якнайкраще підтримає твої починання.

Проявляйся сміливіше і активніше. Не треба діяти шаблонно і так, як ми звикли діяти раніше. Енергії 2023 року приходять до нас із сильною енергією Кролика, а головна Ці Кролика – Дерево Інь.

Енергія Дерева – це сезон весни за китайським календарем. Весна у Китаї вважається початком року, коли природа оновлюється. Тому все, що пов’язане з новим, нетрадиційним та креативним наступного року буде підтримано.

Старі способи реклами, презентації себе, своїх товарів чи послуг, якісь традиційні методи навчання, викладання, продюсування тощо перестане працювати ефективно та давати гарний результат.

Наступного року якщо й працюватимуть старі методи та способи, то вже точно слабко. Обов’язково потрібно буде впроваджувати щось нове. Не бійся діяти сміливіше!

Вже не можна мовчати про свої навички, вміння, досвід: якщо не проявлятимешся, на практиці застосовуючи ту теорію, яку добре знаєш, то життєві ситуації все одно складатимуться таким чином, що тобі доведеться робити якісь кроки в цьому напрямку!

Енергії 2023 року будуть підтримувати все, що пов’язане з здобуттям знань та викладанням. Тому, якщо ти давно хотіла почати ділитися своїм досвідом, знаннями, то 2023 року починай це робити — запускай свої курси чи освітній майданчик.

Передавати свій досвід, вирощуючи інших, допомагаючи знайти бажаючим ті знання, які ти маєш, наступного року буде простіше. І навіть складатися все буде якимось природним чином.

Індустрії краси, моди та дизайну також будуть у 2023 році у топі. Нас чекає відвертість у вбраннях, мода наступного року не буде стриманою та консервативною.

Також все, що пов’язане з екологічністю та натуральністю, набиратиме обертів. Натуральна косметика, турбота про екологію, натуральні тканини, екологічно вирощені овочі, тощо — ось, що матиме успіх та підтримку від Енергій року Кролика.

Енергії 2023 року підтримуватимуть різноманітні партнерські відносини, колаборації, об’єднання людей. Тому наступного року ти можеш отримувати запрошення для участі в якихось проектах (як разових, так і спрямованих на довгострокову реалізацію).

Це може проявитися у вступі до членів будь-якого клубу чи об’єднання. На тебе може чекати пропозиція про партнерство і навіть офіційно можуть попросити про дружбу.

Великим попитом все ще користуватимуться сфери, пов’язані з психологією та астрологією (у тому числі і система Ба-Цзи), а також напрямок Фен-Шуй. Енергія Води Інь, виявлена в 2023 році прониклива та інтуїтивна енергія, тому потяг дізнатися і розкрити таємне і невідоме наступного року буде досить сильним. Крім того, енергія Води – це наша психіка та розум, тому сфери психологічної діяльності пов’язують із Елементом Води.

Все, що пов’язане зі здоров’ям, лікуванням та медициною у 2023 році отримає ще більший розвиток. Можливо відбудуться нові відкриття та винаходи, у тому числі у методах лікування, у вивченні вірусів та бактерій тощо. Крім того, велика кількість людей почне приділяти своєму здоров’ю більше турботи та уваги. Тому заплануй собі наступного року необхідні обстеження, поповнення дефіцитів в організмі тощо.