Фінансовий східний гороскоп на 2023 рік

Прихід року Чорного Водяного Кролика (Кота) вважається справжнім часом змін. Причому на нас зміни чекають у всіх сферах. У фінансах потрібно бути особливо обережним, адже девіз покровителя 2023 року: «Позбудься старого – почни з нуля!»

Звичайно, Кролик (Кіт) завжди допоможе вибратися зі скрутного становища, привівши до матеріальних благ, від яких ніколи сам не відмовляється. Але краще все ж таки дізнатися, що несе наступний рік кожному знаку Східного гороскопу.

Пацюк (Миша)

Не намагайся спіймати птаха удачі за хвіст – не грай у лотерею і не роби ризикованих угод. 2023 року тобі доведеться забути, що таке ігри з грошима.

Спрямуйте свій погляд на кар’єру і роботу, вони принесуть більше доходу, ніж спроба збагатитися на біржах. Щурам (Мишам) рекомендовано робити запаси на банківських рахунках. Ретельно стежте за порядком у гаманці – це усуне препону на фінансовому потоці.

Бик

Наступний фінансовий рік балуватиме Биків не так часто. Швидше, його можна уявити у вигляді американських гірок – то прибуток, то падіння. Тому постарайся не витрачати зайвого.

Переходити в режим жорсткої економії не варто, але витрати на шопінг мають стати розумними. Але не скупися на витрати на здоров’я близьких. У майбутньому вони першими прийдуть на допомогу у випадку матеріальних проблем.

Тигр

Можливо, ти не раз на рік Кролика (Кота) задумаєшся про те, щоб змінити місце роботи. Не бійся почати з нуля! Саме такими сміливими та активними опікується господар року.

Спочатку, звичайно, доведеться дізнатися, що таке економія. Але вже в другій половині 2023 року на тебе проллється справжній фінансовий дощ. Не витрачай зайвого на розваги, краще вклади чесно зароблене у щось корисне – цінні папери та дорогоцінні метали, підвищення кваліфікації.

Кролик (Кіт)

Зрозуміло, Кролики (Коти) наступного року нічого не потребуватимуть. Вони справжні баловні долі, у фінансовому плані в тому числі. Проте більшого добробуту досягнуть ті, хто не працює у сфері послуг.

Не будь легковажним, вклади кошти в нерухомість. Купівля автомобіля теж відмінно позначиться на становищі твоєї родини. Ти можеш навіть зайнятися трейдингом, удача тобі посміхається.

Дракон

Рік навчить Драконів бути терплячими. Сходження кар’єрними сходами буде повільним, але все-таки успішним. Просто не вимагай визнання та підвищення зарплати за будь-яку ціну. Тобі все це нададуть, але свого часу.

На початку року постарайся відкласти небагато коштів для своєї фінансової подушки безпеки. У другому півріччі вона тобі обов’язково стане в нагоді.

Змія

Змії на рік Кролика (Кота) неймовірно щасливі у плані прибутку. Доходи зростатимуть, кар’єра разом із зарплатою піде вгору. Але разом із позитивними матеріальними змінами в оточенні заведуться і негативні заздрісники. Намагайся триматися від таких подалі і нікому не розкривай секрету успіху.

Не вкладай гроші у стартапи. Для тебе 2023 рік – не час міняти місце та поле діяльності.

Кінь

Для коней на перший план виходить здоров’я. Подбай про нього – і знайдуться сили, щоб зробити новий крок до поставленої фінансової мети. Без міцного здоров’я просто не зможеш нормально заробляти.

Залишайся таким же щедрим, як і раніше, Кролик (Кіт) винагородить тебе за цю якість подвоєнням капіталів. На початку або в середині року потіш себе подорожжю до далекої країни, про яку давно мріяв.

Коза

Роби ставку на амбіції – і не прогадаєш! Кози будуть надзвичайно щасливими у плані побудови кар’єри. Але не дій брудними методами, інакше господар року відвернеться, і твоя удача зійде нанівець.

Найкращий спосіб для тебе зберігати гроші – вкласти їх у власну справу. Тільки не намагайся придбати нерухомість! 2023 не найсприятливіший період для цього. Краще зроби ремонт у старій квартирі.

Мавпа

Визначся, що тобі важливіше – миттєві бажання чи забезпечене життя у майбутньому? Завжди вибирай останнє, інакше гроші просто відлітатимуть у трубу. Просто не влаштовуй психотерапевтичний шопінг.

Кар’єра у 2023 році складатиметься вдало, але на якісь різкі зльоти очікувати не варто. Поступовість – ось ключове слово для всіх Мавп, котрі хочуть благополучно пережити рік Кролика (Кота).

Півень

Менше емоцій – більше роботи! Ось девіз на новий рік у Півнів. Не хвилюйся з приводу свого фінансового становища, а краще подвоюй зусилля при отриманні нового проекту.

Коли зовсім стане сумно, можеш побалувати себе шопінгом. Тільки обходь стороною великі покупки. Поклади ці витрати на інші плечі, тобі й так вистачає своїх турбот. Адже саме 2023 року ти станеш розподільником сімейного бюджету.

Собака

Постарайся прожити наступний рік, дотримуючись правил розумного егоїзму. Не повчай нікого, як їм жити, не позичай ті суми, які тобі потрібні самій. Думай про себе та свої фінанси насамперед.

Дотримуючись цих принципів, ти зумієш не тільки примножити свій капітал, але й вирішити деякі проблеми. Доведеться також витратити трохи грошей на профілактичні заходи у сфері здоров’я.

Кабан (Свиня)

Спочатку план – потім прибуток. Без чітко поставленої мети та завдань ти безсилий щось змінити. Кролик (Кіт) дає тобі черговий життєвий урок. Не варто покладатися на успіх, матеріальні блага люблять тих, хто старанно працює.

Як тільки планування увійде до звички, покращиться й фінансовий стан. Не скупися витрачати на освіту дітей та самоосвіту. Останнє стане в нагоді у побудові кар’єри в 2024 році.

Related Post

Гороскоп ревнивців: головний власник за знаком зодіаку – хто він?Гороскоп ревнивців: головний власник за знаком зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, від яких чоловіків краще триматися подалі, якщо, звичайно, ти не хочеш постійно спостерігати, як твій милий намагається начистити бубон кожному зустрічному стовпу. 12-е місце – Водолій

У день зимового солнцестояння категорично не можна йти за покупками, щоб гроші не витікали з кишень весь наступний рікУ день зимового солнцестояння категорично не можна йти за покупками, щоб гроші не витікали з кишень весь наступний рік

День зимового сонцестояння у 2022 році, як і зазвичай, ми відзначатимемо 21 грудня. З цього дня наше сонечко розпочне новий цикл. Це одна з найважливіших енергетичних точок року. Щоб отримати