Перейти до вмісту

Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?

12-е місце – Діва

Офіційна заява: Діви не мають ніяких магічних здібностей. Нуль. Зіро. І навіть якщо спробувати насильно занурити Діву в метафізичну основу буття, вона негайно спливе, як знаєте що. І скаже, що все це – темрява, окозамилювання і шкідлива лженаука. Щоправда, всі інші знаки регулярно звертаються до Дів із запитом

«Що було, що буде, чим серце заспокоїться і де мій піковий король з такими вусами?», і Діва регулярно ж пророкує і ясновидить.

Але завжди наголошує, що якби всі роззули очі і почали користуватися головою за призначенням, а не щоб у неї їсти, то довкола були б одні телепати. Загалом немає Дівам рівних у мистецтві натягування сови на глобус. У тому сенсі, що Діви справді свято вірять, що своїми натрудженими мізками все це розгледіли. Ха-ха.

11-е місце – Телець

Почесне друге місце з кінця дістається Тельцям — людям, у яких не те, що зачатків магічного дару не виросло, а жодна якість їхнього характеру ні за які вуха до містичного дару не притягнеш. Немає у Тельців ні прокачаної чуйки, ні неймовірної прозорливості, ні вміння спокусити кого завгодно одним підняттям брови, ні рідкісної удачі, супутньої у всіх божевільних починаннях.

Нічого в них, коротше, немає, крім уміння твердо стояти на землі і добре робити те, що має. Що деяким, не показуватимемо пальцем, теж здається магією, але ні: тільки завзятість, праця та залізобетонне сідло.

А що свої запити на предмет життєвих благ Тільці вміють посилати прямісінько в небесну канцелярію, минаючи посередників, і отримувати все замовлене навіть дещо швидше, ніж з «Аліекспресом», то це й не магія ніяка. Не магія, кажуть! Сказано – дару немає! Вийдіть, нахлібники.

10-е місце – Козеріг

Козероги кукують на десятому місці, але їм по суті без різниці: як кажуть, скільки не повторюй «халва», в роті солодше не стане, і від зміни місць сума не змінюється, а магічні здібності не прокльовуються крізь третє око. Жодних магічних здібностей у Козерогів немає.

Правда емпіричного підтвердження цій тезі у нас теж немає: тільки ми зібралися відловити хоч одного Козерога, щоб досвідченим шляхом перевірити, чи здатний він до магії, як усі вони містичним чином зникли з огляду на сучасність разом зі своїми фізичними оболонками — як, втім, роблять завжди , коли до них збираються пристати з дурницями. А це само щосили натякає, що в цьому точно є якась магія, але ми, звісно, не віримо. У Козерогів-то? Так бути такого не може!

9-е місце – Лев

Леви мають трохи напружені стосунки з тонким світом: Леви щиро переконані, що ділити світ на тонкий і товстий не царська справа, нехай вони самі там розберуться. Тим більше що обидва світи все одно винні Леву різноманітних життєвих ніштяків, на тій простій підставі, що він Лев.

Логічно, що любий Всесвіт у відповідь демострує Леву велику містичну дулю (яку Лев, втім, все одно не помічає, оскільки див. пункт «не царська це справа»). З усіх магічних здібностей Левам дістався лише дар наводити морок на оточуючих, та й то тільки щодо власної персони: усі чомусь думають, що Леви неймовірно круті, навіть якщо насправді Лев переживає не найкращі часи.

8-е місце – Стрілець

Стрільці мають лише одну магічну здатність — дар передбачення. Афедронна чуйка завжди вчасно повідомляє Стрільцю, що незабаром тут стане трохи спекотно, а тому Стрільці завжди встигають прибрати і чуйку, і орган, що її породив, з місця майбутнього міні-апокаліпсису. Це затверджує класична астрологія.

Наші ж астрологи стверджують, що ніякої чуйки у Стрільців і близько немає, зате є дар особисто створювати неприємності на свій власний афедрон. Тобто не було б у найближчому просторі Стрільця — і передбачати б нічого не довелося, бо й неприємностей не було б. Логічно, правда?

7-е місце – Овен

Любий Всесвіт, як відомо, обожнює жартувати, правда, як правило, у режимі «Само пожартувало – само посміялося». Саме тому воно нерідко обсипає мікроскопами останньої моделі товаришів, які вирішили присвятити решту життя вдумливому забиванню цвяхів першим предметом, що потрапив під руку.

Власне кажучи, приблизно так і з Овнами: магічного дарунка їм відсипали як на трьох Скорпіонів, але повідомляти про це вважали зайвим. Самим Овнам, природно, ніколи думати про всякі дурниці і вдумливо розколупувати свої метафізичні потрухи: справою займатися треба, а не ось це все!

Той факт, що всяка справа у працьовитих копитцях Овна вдається, помічники та наставники самі приходять і самі все дають, а вороги та конкуренти анігілюються ще на далеких підступах до могутньої Овечої натури, Овни приймають як належне. Як власні досягнення, здійснені завдяки своїй пробивній силі, могутньому розуму та дипломатичному таланту (годі іржати, це непристойно!).

6-е місце – Терези

Почесне центральне місце в гороскопі природжених чаклунок дістається Терезам – людям, обдарованим усіма магічними здібностями, але кожній – на піволівця. Наприклад, любовна магія: Терези можуть приворожити будь-кого до кого завгодно, але тільки на той період, поки поруч зі свіжоствореною парочкою знаходяться самі Терези.

Вранці приворожені, як правило, дивляться одне на одного з німим запитанням «Що ти таке?», після чого розбігаються назавжди, але приворот був? Був! Здібності, значить, є? Є. Ну от і не свистіть тоді, а то бач!

5-е місце -Водолій

Відкривають п’ятірку лідерів Водолії — люди, які теоретично здатні на дуже страшне чаклунство, але на практиці не бажають докладати до магічних практик ні найменших зусиль, а бажають вони вина, шоколадку та сукню.

За що, втім, всі інші знаки мають видати Водоліям подяку із занесенням до особистої справи та премії. Оскільки жоден знак не має достатньо розвиненої фантазії, щоб уявити, які хтонічні прірви могли б наворожити Водолії, вміючи. Ха! Та в них би річки назад потекли! У них би чотири вершники Апокаліпсису доставляли піцу! У них би Галя не тільки покупки на касі скасовувала, вона час зупиняла б рівно о 22:59 і до тих пір, поки всі хто трішки не встигають, не дістануться власних домівок!

Істинно говоримо вам: останні часи настали б, дай собі Водолії працю навчитися хоч трошки чаклувати.

4-е місце – Близнюки

Трохи не дотягнули до призового місця Близнюки – люди, нашпиговані чаклунським даром по саму Сахасрару. У черзі до цієї Сахасрари вічно штовхаються ліктями обдаровані субособистості типу Цілителя, Бойового Мага, Відьми, Суккуба і Чорта Лисого (це не фігура мови, якщо що), але до справи допускаються рідко, оскільки користі від них жодної?

Начарують, а Близнюкам потім розгрібати, хоча щойно за Інтелігентом Нещасним і Психом Ненормальним прибирати закінчили (хто їх знову випустив, га?). Загалом, Близнюки своїм даром особливо не користуються, а якщо і так, то тільки на благо собі, коханим, без, знаєте, ось цієї всієї магічної благодійності. Ну хіба що з великої дружби прочитають думки твого колишнього та нової коханої його, але більше – ні-ні!

3-е місце – Рак

Відкривають трійку лідерів Раки — люди, здатні до будь-якої магії, якщо їм засунути в клешню правильний інструмент: карти Таро і карти ворожі, відьмінські фоліанти, заговорені свічки з жиру безневинно вбитого парафіну, рамки для пошуку нечисті та радіоактивних відходів, магічні кулі , чарівні палички…

Загалом, що Ракам не дай, все у них в руках запрацює, навіть лопата: лопата в руках Рака може перетворити голі 6 соток на квітучий сад, а може відвернути п’яницю від алкоголю з довічною гарантією, між іншим .

Загалом, побоюйтеся Раків, які щось затиснули у своїх клешнях, навіть якщо це половник. Не виключено, що вам із нього в тарілку приворотного зілля хлюпнуть. Ну чи переворотного: козенятком станете.

2-е місце – Скорпіон

Друге місце дістається Скорпіонам — людям, створеним із чотирьох компонентів: хітину, отрути, сарказму та магії. Скорпіони вміють усе — передбачати, приворожувати, проклинати і перемовлятися з різноманітними сутностями (ну гаразд, Хоми невіруючі: з тими, що населяють Близнюків, точно вміють).

Але головний магічний талант Скорпіонів — це, звісно, талант ляльководів: увесь світ для них, як одна розумна людина сказала, — театр, а люди відповідно в ньому маріонетки. Злі язики подейкують (поки не відрізали), що справа тут зовсім не в магії, а в тонкому знанні людської натури, помноженому на природну поганість характеру.

1-е місце – Риби

Та-дамм! Почесне перше місце, медаль та сушена голова шамана на шию дістається Рибкам — головним зодіакальним чаклункам. Риби мають здібності до будь-якого виду магії, причому всі ці здібності — понад: прочитати чужі думки Рибці простіше, ніж вам — нашу статтю про манікюр; передбачити майбутнє – легше, ніж передбачити час прибуття таксі, дивлячись у додаток; наварити чаклунських зілля – взагалі не проблема, Рибкам важче знову не перетворити борщ на приворотне зілля; проклинають Рибки взагалі одним поглядом, причому так, що паршу з лисини виводитимуть і ваші правнуки теж.

Загалом, немає Рибкам рівних у цьому вашому окультизмі. І категорично не рекомендуємо у зв’язку з цим новонабутим знанням ставити Рибкам питання на кшталт «Якщо ви такі розумні, чого ви такі страждальниці?». Проклянуть!