Хендмейд: ідеї для бізнесу

Вироби, виготовлені непромисловим способом, своїми руками, набувають все більшої популярності. Багато любителів вишивати навчилися не тільки майстерно створювати різноманітні речі, а й успішно продавати їх, що зовсім нескладно завдяки соціальним мережам. Ми пропонуємо Вам познайомитися з підбіркою ідей для бізнесу з Вашого хобі, щоб Ви могли надихнутися ними, придумати свій і завдяки цьому присвячувати своєму улюбленому заняттю максимум часу.

Виготовлення оригінальних пакувальних гудзиків для стрічок

Несподіване відкриття Ліз Мрофка стало настільки затребуваним, що принесло їй чималий прибуток і славу, зробивши успішною підприємницею. Її винахід народився завдяки її невмінню красиво упаковувати подарунки і зав’язувати на них банти. Оскільки в силу традицій дарувати подарунки доводилося часто, Ліз придумала своєрідний великий гудзик з картону з 4-ма прорізами, в які протягується стрічка. У такому вигляді подарунок виглядає дуже естетично і оригінально, так що і бантів ніяких в’язати не треба.

Ця геніальна знахідка дуже проста і красива. А якщо її належним чином оформити, то цей “ґудзик” стане ще й листівкою, сувеніром або магнітом, який кріплять до холодильника.

Свій бізнес на схилі років

Вважається, що для створення свого бізнесу потрібно багато сили і здоров’я, що це можливо тільки для молодих … Але ось 80-річна Роуз Розік повністю спростувала цей стереотип: замість подорожей і гри в гольф в пенсійному віці, вона вважала за краще відкрити власний бізнес. Для цього їй знадобилися лише вміння тримати голку з ниткою в руках. Вона стала обшивати тканиною ґудзики, і це так здорово у неї виходило, що дуже скоро у неї з’явилося багато замовників. Через 5 років вона вже змогла за рахунок заробленого прибутку розширити свій будинок в Кінгзбере.

Також необхідність вести справи спонукала її навчитись працювати на комп’ютері та інших технічних пристроїв. Роуз нітрохи не соромиться свого віку і не розуміє, якщо люди обґрунтовують свою бездіяльність словами «Я не вмію цього робити». Вона вважає, що вчитися новим навичкам – це прекрасний виклик, і приймати його слід гідно. Тим більше, що в результаті ймовірність отримання доходу дуже висока.

Прикраси з бісеру

Бісероплетіння дарує фантастичні можливості для створення бізнесу на цьому ремеслі. Все, що вам потрібно для цього – це опанувати нескладними насправді техніками плетіння, придбати мінімальний набір декількох сортів бісеру, сплести перші моделі і показати їх знайомим в своєму оточенні і соцмережах. Можна також викласти фото з Вашими роботами на торгових он-лайн майданчиках. Можете не сумніватися, покупці обов’язково з’являться, особливо якщо на початку Ви не будете сильно завищувати ціни. Адже бісерні вироби – це дуже модний тренд, вони яскраві і привабливі, тому подобаються і дорослим, і дітям, стаючи відмінними подарунками.

Скрапбукінг

Це зараз теж дуже модний тренд в хендмейді, не кажучи вже про те, наскільки це захоплююче заняття. Дуже багато сімей воліють незвично оформляти, щоб дбайливо зберігати, свої сімейні фотографії в альбомах. Тому, якщо ви навчитеся цього виду рукоділля і відчуєте, що у вас є свій стиль і ви хочете і можете в ньому реалізувати свою уяву, це може принести чималий прибуток. В середньому один такий альбом вартує зараз на ринку хендмейд близько тисячі гривень.

Кардмейкінг

Поруч зі скрапбукінгом також тріумфально крокує в наші дні кардмейкінг – рукоділля з виготовлення листівок. Кожен з нас мінімум кілька разів на рік стикається з необхідністю знайти цікаву, небанальну листівку для своїх близьких, яка б відповідала індивідуальності людини і, в той же час, передавала то тепло і ті думки і почуття, які ви хочете передати за допомогою листівки. Тому, освоївши техніки кардмейкінга, у Вас є всі шанси реалізувати свій творчий потенціал і заробити непогані гроші на цьому. Ціни на такі листівки стартують від 30 гривень і досягають декількох сотень гривень – в залежності від складності та оригінальності ідеї.

You cannot copy content of this page