Перейти до вмісту

Хто на світі всіх миліший: найсамозакоханіший знак зодіаку — хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, наскільки ти любиш себе! Хочеш дізнатись, хто на першому місці?

12 місце – Рак

Ракам любити себе ніколи: де ж, вибачте, на такі дурниці час знайти? У Раків тут діти не вчені, наволочки не випрані, герань не обскубана і мужик не нагодований, не вчений, не випраний, не обскупаний, не попрасований і не задоволений.

«Я — остання буква в алфавіті», — ніби говорять нам Раки і повністю віддаються великому служінню в ім’я благополуччя тих, кого приручили. Насправді Раки дуже люблять себе в цьому служінні, от і весь секрет. Але ми нікому не рекомендуємо Ракам нагадувати про це. Ціліше будете.

11 місце – Діва

Знак зодіаку, егоїзму та самозакоханості позбавлений начисто. Діва завжди думає про інших, а про себе за залишковим принципом. Ці інші мають дурість Діву за це шкодувати, але це вони, звичайно, дарма: все у Діви з самооцінкою в повному порядку. Просто поки вам здається, що Діва жертвує всім, включаючи себе, заради вас, Діва лівою п’ятою вирішує ваші нібито нерозв’язні проблеми. Ну а потім, звичайно, винагороджує себе за те, що вона така молодець і знову врятувала Всесвіт, прихований у ваших сумних тельбухах.

Що? Ви ніколи не бачили, як Діва себе за щось винагороджує? Ну, правильно: найкраща нагорода для Діви — це можливість побути наодинці з розумною людиною та поговорити про те, що справді важливо. Розумна людина у Діви, як ви розумієте, завжди із собою. У надрах її незбагненного мозку.

10 місце – Козоріг

Козероги — особи цілісні, а тому ніколи своїм принципам не зраджують і жодних винятків із правил не допускають ні для кого. Навіть для себе, дорогого. А люблять Козероги, щоб ви знали не чому, а за що.

Отже, все життя Козерога — це, власне, спроба догодити внутрішньому строгому ментору та його підвищеним вимогам. Завищеним, як ви знаєте, настільки, що через них супутники з орбіти збиваються.

9 місце – Терези

Дев’яте місце дістається Терезам, які, як завжди, втім, не можуть точно визначитися – люблять вони себе чи ні. Тобто, з одного боку, Терези люблять себе балувати: смачно годувати, красиво одягати, водити в кіно та на концерти та частувати винцем.

З іншого — Терези постійно сумніваються: а чи достатньо вони хороші? Може, зовсім ні? Може, я підла і безпринципна тварюка? Може, мене ніхто не любить, бо нема за що? Може, я слабка і безвільна істота, якій не досягти просвітлення, і з прищом на дупі до того ж? Чи я чудовий ельф? Загалом, у Терезів із собою коханими вкрай важкі та заплутані стосунки. Все складно (с)

8 місце – Близнюки

Один із найзагадковіших знаків зодіаку і тут собі не зраджує: серед численних субособистостей Близнюка є ті, хто честь Близнюка вкопали в землю ідолів і приносять їм криваві жертви, а є ті, хто ночами підкрадається до безтурботно сплячих Близнюків з нейлоновим зашморгом у руках.

Що найцікавіше, результат дій цих субособностей абсолютно однаковий: з одного боку, Близнюки так люблять себе, що ні в чому собі не відмовляють. З іншого боку, вони не відмовляють собі настільки ні в чому, що оточуючим здається, ніби Близнюки народжуються із вбудованою системою самознищення. Горілку? Палену? З волоцюгами на теплотрасі? Звичайно буду!

7 місце – Водолій

Сьоме місце дістається Водоліям, які найбільше на світі хочуть жити у повній гармонії із собою та світом. І якби світ був улаштований так, як хочеться Водоліям, всі інші знаки давно проголосили б Водолія президентом земної кулі і намісником бога на Землі заразом, а світовою релігією оголосили б гедонізм і сибаритство.

Але цьому не бувати, з чим Водолій стоїчно упокорюється. Ну, тому що світ він любить все-таки більше, ніж себе. Себе-то Водолій вважає ідеалом, а от світ – недосконалий, і тому такий ми-и-илий!

6 місце – Стрілець

Центральне місце у гороскопі займають Стрільці, які й у житті знайшли ідеальний баланс між любов’ю до себе та до ближніх. Стрільці егоїстичні рівно настільки, щоб це допомагало їм досягати успіху, але не дратувало оточуючих. Стрільці завжди роблять правильний вибір між «хочу» та «повинен».

Чесно сказати, Стрільці були б зовсім нестерпні, якби вони були при всіх цих якостях якими-небудь Козерогами. Але, на щастя, у них є солідний пул недоліків, тож нікому ще не хотілося вбити Стрільця за те, що він такий ідеальний.

5 місце – Овен

Відкривають п’ятірку найсамозакоханіших знаків зодіаку Овни, які не стільки себе люблять, скільки страждають непомірно роздутою зарозумілістю. У сенсі, не страждають, а насолоджуються: о, який я гарний, які потужні мої лапищі! В принципі, якщо не заважати Овну так думати, можна жити поряд з ним довго та щасливо: він абсолютно безкоштовно і без SMS протопче за вас дорогу у світле майбутнє.

З іншого боку, якщо сліпо слідувати стежкою, второваною потужними лапищами, можна виявити, що Темну Браму ви вже пройшли і зараз розгублено тупцюєте десь в районі сигмовидної кишки. Тому що в голові Овна сумніви у своїй правоті не поміщаються ніяк, майте на увазі.

4 місце -Телець

Трохи не дотягли до трійки лідерів Тельці, тож у принципі з ними можна мати справу, випадок не безнадійний. Тельці – страшні егоїсти, але при цьому не просто здатні на допомогу ближньому і щиру участь – Тельці здатні останню сорочку з себе зняти і віддати нужденним (і цю сорочку ті, хто потребує, можуть пропивати тиждень, тому що Телець себе, розумієте, любить і в богопротивний мас- маркет не обирає).

Але за однієї умови: якщо ці, які потребують Тільця, будуть щиро його любити. А любити його, такого прекрасного, можна лише одним способом: віддано служити. Тож якщо роль холопа вас не спокушає, від Тельця краще триматися подалі, інакше є ризик бути піднятим на роги.

Ні, справа не в Тельці, справа у вас: одного разу ви все одно закричаєте: «Та заткнися ти, заради бога!» І з усієї дурі стукнете Тельця по голові, втомившись слухати нескінченне: «А ось я, я, Я-Я-Я-Я!» І тоді станеться великий бадабум, бо Телець щиро не зрозуміє: а його за що?!

3 місце – Риби

Почесне третє місце та бронзова медаль дістається Рибкам, які не просто себе люблять – о, ні! Вони себе обожнюють. Вони люблять себе настільки, що це зачаровує оточуючих: можна нескінченно дивитися на вогонь, на поточну воду, на те, як інші працюють, і на те, як Рибка милується своїм відображенням у дзеркалі.

Щоправда, при цьому є неілюзорний шанс закохатися на смерть і страждати всі жалюгідні роки, що залишилися, тому що Рибка взаємністю не відповість. Вона просто не може, тому що в її серці немає місця для ніякого іншого кохання, крім любові до себе. З іншого боку, якщо з цим упокоритися, можна жити з нею довго і щасливо. Коли ще випаде шанс прожити життя з такою вірною людиною, га? Ось то й воно.

2 місце – Лев

Несподіваний поворот! Самозакоханим і дуже егоїстичним Левам дістається почесне друге місце, срібна медаль і барабан на шию. Барабан ми пропонуємо використовувати за призначенням: голосно і багатозначно бухати щоразу, коли Левам необхідно, щоб оточуючі зробили «Ку» тричі.

Це буде дещо простіше, ніж щоразу словами через рота розповідати, які ж вони офігенні і як усі негайно повинні впасти ниць, поцілувати левові п’яти і тремтіти до отримання подальших інструкцій. Постає питання, чому друге місце, так? А тому, що в кого чого болить, той про те й каже, бе-бе-бе. Не такі вже Леви самозакохані, як усім розповідають.

1 місце – Скорпіон

Та-дамм! Почесне перше місце дістається Скорпіонам, і нам, власне, майже нема чого сказати з цього приводу. Крім того, що всі інші знаки зодіаку, а також автор цих рядків, астропрогноз, сонце, зірки і взагалі весь Всесвіт — просто пилюка під підошвами чобіт Скорпіона. Принаймні Скорпіон у це щиро вірить, а переконувати його — собі дорожче. Ми перевіряли (не намагайтеся повторювати, трюк виконаний професійними безсмертними).