Перейти до вмісту

Хто сниться тобі у кошмарах? Гороскоп нестерпних колишніх

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, про кого зі своїх колишніх знаки зодіаку згадують лише у страшному сні. Із думкою «Більше – ніколи!».

Козеріг

Найстрашніший колишній Козерога — нероба, гультяй і альфонс. Козероги вляпуються у стосунки з ними, тому що щиро не розуміють масштабів трагедії: а що, так справді можна?

З погляду Козерога – не можна, тому вони бачать чарівного, але злегка недисциплінованого хлопця і озброюються улюбленим напильником, сподіваючись доопрацювати і цю болванку подібно до пристойної людини. Проблема в тому, що Козероги можуть робити це роками, бо не готові визнати свою помилку: його не допилиш, це безглуздо. Він же рідкий.

Водолій

До Водоліїв у страшних снах приходить доморощений Отелло, тягне до шиї хлипкі рученята, обурено витріщає очі і страшним сиплим пошепком запитує: «А чому в тебе в списку контактів досі номер когось там з роботи ще збережений, якщо ти три хвилини вже як звільнилася? А, невірна?!».

Водолій від такого прокидається і підскакує до стелі, лівою п’ятою чортячи в повітрі оберіг від усякої нечисті. Не те щоб Водолій і справді невірна, але з якого дива хтось взагалі уявив, що вона — його власність? Так… На вихід!

Риби

Жахливий колишній Рибок — мамин синок. По-перше, Рибка і сама мріє до когось вдало удочеритися, а пара з двох реципієнтів, розумієте, якось не складається, хтось має бути донором, спонсором і папиком, і це точно не Рибка. Це раз!

А два — якщо синок матусин, то й матінка десь є, а значить, рано чи пізно вона неодмінно стане перевірити, як Рибка дбає про дорогоцінного синочка. І ось це справді проблема, тому що синочок, безумовно, опиняється у недбалих рученятах, голодний, холодний, невипраний і без кишенькових грошей. І взагалі, єдине, що Рибка здатна синочку дати, вона теж дає неправильно: хлопчику ж незручно! Брррр.

Овен

Моторошний колишній Овна — скиглій і ганчірка. І ви таки здивуєтеся, але десь у глибині душі (дуже глибоко) Овни – жінки добрі та жалісливі, а тому, якщо вже зв’язалися, готові штовхати копитом цього рохлю кілька років поспіль, сподіваючись таки вбити в цього безхребетного хоч трохи життєвої стійкості та волі до перемоги.

Справа це, зрозуміло, абсолютно безглузда, але проблема навіть не в цьому: одного чудового дня Овен зрозуміє, що упир б’ється під її копитом у пароксизмі достатку, галонами заковтуючи її особисту життєву енергію і переробляючи у всьому відому субстанцію. Виходимо звідси!

Телець

Наймерзенніший колишній Тельця — байдужий чурбан. Телець може довго стрибати навколо цього організму з емоційним інтелектом табуретки, допитуючись, що вона робить не так, чому вона не заслужила трохи душевного тепла. Чурбан у відповідь битиме очима і щиро не розумітиме, чого від нього хочуть: він же приніс руку, серце та інші потрухи в життя Тельця, а то й — ви тільки подумайте! – навіть свою зарплату, навіть майже всю, то чого їй ще треба?

А Тельцю, зрозуміло, треба, щоб її любили ніжно: у сенсі зарплату ти, звичайно, неси, але ще неси чаю з лимоном і поговорити. І тарілку неси. Чи не бачиш, треба щось у стіну кинути!

Близнюки

Нестерпний колишній Близнюків – природжений міщанин та міцний господарник. Такі навіщось люблять яскравих, розумних і неординарних жінок і знають чим брати: склянку мінералки суботнім ранком на тумбочці (з алька-зельтцером), яєшенька на сніданок, розлогі вуха, в які можна цистернами лити нісенітниця (господарник все одно не розуміє , але вміє кивати з непроникним обличчям) і «Мила, випий трохи вина» – і все, Близнюків можна брати тепленькими.

Проблема в тому, що після цього завжди настає момент, коли «Мила, давай з’їздимо до «Ікеї», що ми живемо як у притоні – без штор та дивану, тобі треба навчитися варити борщ, і, до речі, як щодо подумати про майбутнє , нам треба скоротити витрати, тому що настав час будувати дачу, будуть же діти, їм потрібне свіже повітря…» Та що ж це почалося, нормально ж сиділи?!

Рак

У Раків майже ніколи не буває нестерпних колишніх, бо домогтися Рака — це той ще квест у дусі «піди туди, не знаю куди», і до омріяної руки принцеси добираються лише найстійкіші і найкращі з кращих. Це раз. А два — якщо кращий з кращих виявляється не такий уже й добрий, Рак швидко вхопить його клешні за ніжне і розповість, як треба.

Тож про колишніх Раки зазвичай згадують із теплом. І лише один виняток із цього правила являється деяким Ракам у нічних кошмарах: привабливий, харизматичний та з усіх боків позитивний природжений бабник. Тому що розбити Раку надійно заховане під панциром серце можна лише зрадою.

Лев

Кошмарний колишній Леви — творчий мученик і невизнаний геній. Леви, звичайно, легко купуються на образ «не такого, як всі», просто тому, що цих «усіх» у її свиті — цілі океани, нічого, знаєте, цікавого. А ось такого вона ще не пробувала, ну-ну…

Розкуштувавши, Левиця зазвичай задирає брови кудись у стратосферу і щиро дивується: це взагалі що було? Працювати треба (на благо Левиці, звичайно), а не думати про високе. Високе може бути одне — п’єдестал, на який Левицю зобов’язаний поставити хтось міцніший за цього нервового.

Діва

Несподіваний поворот! Жахливий колишній Діви — контролер і критик. Контролювати все і всіх довкола може тільки сама Діва, критикувати — тим більше. При спробах партнера якось покуситися на її особисту свободу Діва обличчям, що змінилося, біжить до ставка – відкопувати прихований у очеретах «парабелум».

Але це ще добрий варіант, тому що при спробах критикувати її Діва впадає у священну лють берсерка і довго, методично і планомірно приймається виїдати партнеру останній мозок. І тільки після цього переводить його в розряд нестерпних колишніх, роками мучившись кислою відрижкою: ось знала ж, немає чого тягнути в рот всяку гидоту!

Терези

У Терезів все просто: їхній кошмарний колишній – це еталонний мачо, у якого тестостерон сочиться з усіх отворів, крім того, що на голові, тому що в голову воно їсть. І як їсть! Чавкає, ригає, б’є сушеною воблою по столу, а потім цими ж руками чухає і колупається не скажемо в яких місцях, тому що Терези ж це читають, навіщо ж ми їх знову травмуватимемо.

Загалом, дуже негарно це все. У Терезів від цього колишнього ооось такий рубець на всю внутрішню гармонію.

Скорпіон

Нестерпний колишній Скорпіона – нарцис. У клінічному значенні. Скорпіоншу не так просто пройняти, але якщо це вже вдасться, то тільки запеклому психопату. А ось далі починаються проблеми: якщо всі інші знаки, потрапивши в лапи нарциса, довго не розуміють, з ким мають справу, а потім біжать стрімголов, аби лише залишитися живими, то Скорпіонша, попавшись, досить швидко розуміє що до чого.

А ось ноги не робить, тому що їй потрібно з’ясувати, хто кого (ну звичайно, вона його!) і починається довга історія про складні взаємини жаби та гадюки. У результаті Скорпіонша його зламає об коліно, звичайно, але ця скорботна праця, як всяке інше безглузде починання, довго її фруструватиме: зламаний нарцис — видовище настільки жалюгідне, що пройняти може навіть Скорпіона, о, так.

Стрілець

Нестерпний колишній Стрільця – сухар і педант. Звідки ця істота може взятися в житті Стрільця — загадка, яку досі не розкусила навіть наш астрологічний розбір.

Не виключено, що справа в природній допитливості Стрільця, яка велить їй потикати паличкою будь-яку незнайому форму життя.