Іди собі з миром! Хто із знаків зодіаку найлегше викреслює людей із життя

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, який знак зодіаку готовий зачинити перед твоїм носом двері у своє життя за лічені секунди, а від кого й захочеш, а не дочекаєшся.

12-е місце – Козеріг

Почесне останнє місце дістається Козерогу, який відриває від себе людей не просто зі шкірою та м’ясом, а подекуди навіть зі шматками скелета. Тому що Козеріг так ретельно відбирає своє оточення, що кожен, хто пішов, – велика втрата!

Щоправда, треба зауважити, що коли Козеріг відриває з м’ясом від себе, то й з відірваного м’яса пообдирає наостанок. Він за справедливість!

11-е місце – Телець

Телець теж відриває від себе людей з важким серцем, але це в нього від жадібності: це що ж, разом нажите непосильною працею ось так взяти і викинути? А хто компенсує?

Ну ще так-сяк, якщо викинути треба, припустимо, простроченого чоловіка — це завжди нового можна завести, охочих достатньо. А от якщо подругу, то, даруйте, ні за що!

10-е місце – Діва

Десяте місце дістається Діві, яка щиро вважає своєю особистою власністю всіх, у чиїх мізках уже встигла поколупатися і навести там хоч якусь подобу порядку. А враховуючи, що Діва не колупається хіба що в мізках кур’єрів, які привозять їй піцу (вона б з радістю, але просто не встигає), кількість людей навколо неї зростає в геометричній прогресії. Але розбазарювати вона все одно не дасть!

9-е місце – Рак

Як відомо, вирватися з чіпких клешней Рака майже неможливо, тому всім дуже цікаво, що ж треба зробити, щоб це «майже» спрацювало. Отже, є шанс, ну хоч малесенький, так?

Так. Розповідаємо: щоб Рак від вас відчепився, треба стати зовсім безнадійним варіантом. І для надійності бажано Раку в душу плюнути. Раз 48. Всіх інших Рак тягтиме до останнього, на жаль.

8-е місце – Скорпіон

У ближнє коло Скорпіона люди потрапляють гомеопатичними дозами: приблизно півтори рази на десять років. Здається, що Скорпіон викреслює людей з надзвичайною легкістю, але це не так: він їх насправді не вписував.

А ось близьких Скорпіон готовий терпіти до останнього: треба завдати йому справді страшної образи, щоб втратити. Щоправда, у процесі нанесення образи Скорпіону можна втратити якісь важливі та корисні у господарстві частини тіла, отже ризикують мало хто.

7-е місце – Близнюки

Несподіваний поворот: легковажним Близнюкам дістається лише сьоме місце. Справа в тому, що з тими, хто їх по-справжньому розуміє, Близнюки розлучаються вкрай неохоче і готові багато терпіти заради задоволення мати вдячні вуха.

А от невдячних вух Близнюки легко позбавляються і по суті без жалю. До того ж їхнє коло спілкування настільки широке, що його просто необхідно іноді чистити — з практичних міркувань.

6-е місце – Терези

Почесне центральне місце дістається Терезам, які традиційно довго приймають рішення – таки викинути зі свого життя людину чи таки полагодити: а раптом знадобиться?

Але якщо не знадобиться, викидають із легким серцем. Втім, це зовсім не означає, що викинутого про це повідомлять: ну а раптом таки ще знадобиться?

5-е місце – Лев

Відкривають п’ятірку лідерів Леви, за якими вічно тягається численний, але безглуздий натовп шанувальників. Так що цілком логічно, що Лев легко розлучається з людьми: ми, як правило, не цінуємо те, чого у нас надміру. А Леви та людей взагалі не дуже. Це такий прояв внутрішньої секретної мудрості на предмет «Мені все одно на вас!». Змиріться.

4-е місце – Овен

Трохи не дотягли до призового місця Овни, здатні викинути людину не лише зі свого життя, а й, наприклад, із вікна — на рівному місці, як здається оточуючим. Насправді, це не зовсім так: це означає, що Овна довели. Правда, довести Овна до білого жару приблизно так само просто, як відібрати цукерку у дитини, але це вже деталі.

3-є місце — Водолій

Бронзова медаль дістається Водоліям — таким спеціальним людям, яким у принципі не потрібні побратими, їм і наодинці з собою коханим добре. Водолій буде поруч тільки доти, поки йому це вигідно, а потім вмить забуде, як вас звали. Але, з іншого боку, йому цілком можливо вигідно прожити з вами життя і померти в один день.

2-е місце – Риби

Срібна медаль дістається Рибам — людям, яким простіше померти, ніж піти на компроміс: або ти розумієш і приймаєш Рибку такою, якою вона є, або давай до побачення.

Повзти слідом на колінах, благати прийняти назад, каятися в неіснуючих гріхах і запитувати «За що?!» абсолютно марно: Риба вдасть, що вона вас взагалі не знає. Пізно! (гримить грім, падає завіса, запрошений оркестр грає тривожну мелодію.)

1-е місце – Стрілець

Та-дамм! Перше місце, золота медаль і звання найбезсердечнішого і найжорстокішого розшпурувача ближніх своїх дістається Стрільцю. Тому що Стрілець не просто легко викреслює людей зі свого життя, ні.

Він, по-перше, робить це з полегшенням, що погано приховує, і з цілком явним задоволенням, і, коли ваша самооцінка вже агонізує і ось-ось випустить дух, Стрілець дбайливо опускає на неї кришку труни: мені так шкода, каже. Розумію, як тобі буде без мене тяжко, каже. Наш астрологічний розбір,  звичайно, осуджує Стрільців за таке, але нікому від цього не легше, на жаль. Окрім Стрільця.

Related Post

У Тетянин день 25 січня небеса дають шанс заручитися вдачею на рік упередУ Тетянин день 25 січня небеса дають шанс заручитися вдачею на рік уперед

Щорічно 25 січня відзначається День янгола Тетяни. Це свято також важливе і для всіх віруючих, адже великомучениця Тетяна стала особливою фігурою у релігійному світі. Саме 25 січня її життя трагічно

Чого ніколи не вибачають різні знаки зодіакуЧого ніколи не вибачають різні знаки зодіаку

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, як раз і на все життя завдати знакам зодіаку кровної образи. Тому що таке – не прощають! Козеріг Обережно небезпечний момент! Всі інші знаки не

Ця звичка будь-якої домогосподарки руйнує життя і відлякує удачуЦя звичка будь-якої домогосподарки руйнує життя і відлякує удачу

Давай поговоримо про щоденний побут. Про рутину. Про речі, серед яких ми проводимо своє життя. З погляду феншуй вони мають величезне значення, оскільки здатні накопичувати та транслювати позитивну та негативну