Перейти до вмісту

Іди собі з миром! Хто із знаків зодіаку найлегше викреслює людей із життя

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, який знак зодіаку готовий зачинити перед твоїм носом двері у своє життя за лічені секунди, а від кого й захочеш, а не дочекаєшся.

12-е місце – Козеріг

Почесне останнє місце дістається Козерогу, який відриває від себе людей не просто зі шкірою та м’ясом, а подекуди навіть зі шматками скелета. Тому що Козеріг так ретельно відбирає своє оточення, що кожен, хто пішов, – велика втрата!

Щоправда, треба зауважити, що коли Козеріг відриває з м’ясом від себе, то й з відірваного м’яса пообдирає наостанок. Він за справедливість!

11-е місце – Телець

Телець теж відриває від себе людей з важким серцем, але це в нього від жадібності: це що ж, разом нажите непосильною працею ось так взяти і викинути? А хто компенсує?

Ну ще так-сяк, якщо викинути треба, припустимо, простроченого чоловіка — це завжди нового можна завести, охочих достатньо. А от якщо подругу, то, даруйте, ні за що!

10-е місце – Діва

Десяте місце дістається Діві, яка щиро вважає своєю особистою власністю всіх, у чиїх мізках уже встигла поколупатися і навести там хоч якусь подобу порядку. А враховуючи, що Діва не колупається хіба що в мізках кур’єрів, які привозять їй піцу (вона б з радістю, але просто не встигає), кількість людей навколо неї зростає в геометричній прогресії. Але розбазарювати вона все одно не дасть!

9-е місце – Рак

Як відомо, вирватися з чіпких клешней Рака майже неможливо, тому всім дуже цікаво, що ж треба зробити, щоб це «майже» спрацювало. Отже, є шанс, ну хоч малесенький, так?

Так. Розповідаємо: щоб Рак від вас відчепився, треба стати зовсім безнадійним варіантом. І для надійності бажано Раку в душу плюнути. Раз 48. Всіх інших Рак тягтиме до останнього, на жаль.

8-е місце – Скорпіон

У ближнє коло Скорпіона люди потрапляють гомеопатичними дозами: приблизно півтори рази на десять років. Здається, що Скорпіон викреслює людей з надзвичайною легкістю, але це не так: він їх насправді не вписував.

А ось близьких Скорпіон готовий терпіти до останнього: треба завдати йому справді страшної образи, щоб втратити. Щоправда, у процесі нанесення образи Скорпіону можна втратити якісь важливі та корисні у господарстві частини тіла, отже ризикують мало хто.

7-е місце – Близнюки

Несподіваний поворот: легковажним Близнюкам дістається лише сьоме місце. Справа в тому, що з тими, хто їх по-справжньому розуміє, Близнюки розлучаються вкрай неохоче і готові багато терпіти заради задоволення мати вдячні вуха.

А от невдячних вух Близнюки легко позбавляються і по суті без жалю. До того ж їхнє коло спілкування настільки широке, що його просто необхідно іноді чистити — з практичних міркувань.

6-е місце – Терези

Почесне центральне місце дістається Терезам, які традиційно довго приймають рішення – таки викинути зі свого життя людину чи таки полагодити: а раптом знадобиться?

Але якщо не знадобиться, викидають із легким серцем. Втім, це зовсім не означає, що викинутого про це повідомлять: ну а раптом таки ще знадобиться?

5-е місце – Лев

Відкривають п’ятірку лідерів Леви, за якими вічно тягається численний, але безглуздий натовп шанувальників. Так що цілком логічно, що Лев легко розлучається з людьми: ми, як правило, не цінуємо те, чого у нас надміру. А Леви та людей взагалі не дуже. Це такий прояв внутрішньої секретної мудрості на предмет «Мені все одно на вас!». Змиріться.

4-е місце – Овен

Трохи не дотягли до призового місця Овни, здатні викинути людину не лише зі свого життя, а й, наприклад, із вікна — на рівному місці, як здається оточуючим. Насправді, це не зовсім так: це означає, що Овна довели. Правда, довести Овна до білого жару приблизно так само просто, як відібрати цукерку у дитини, але це вже деталі.

3-є місце — Водолій

Бронзова медаль дістається Водоліям — таким спеціальним людям, яким у принципі не потрібні побратими, їм і наодинці з собою коханим добре. Водолій буде поруч тільки доти, поки йому це вигідно, а потім вмить забуде, як вас звали. Але, з іншого боку, йому цілком можливо вигідно прожити з вами життя і померти в один день.

2-е місце – Риби

Срібна медаль дістається Рибам — людям, яким простіше померти, ніж піти на компроміс: або ти розумієш і приймаєш Рибку такою, якою вона є, або давай до побачення.

Повзти слідом на колінах, благати прийняти назад, каятися в неіснуючих гріхах і запитувати «За що?!» абсолютно марно: Риба вдасть, що вона вас взагалі не знає. Пізно! (гримить грім, падає завіса, запрошений оркестр грає тривожну мелодію.)

1-е місце – Стрілець

Та-дамм! Перше місце, золота медаль і звання найбезсердечнішого і найжорстокішого розшпурувача ближніх своїх дістається Стрільцю. Тому що Стрілець не просто легко викреслює людей зі свого життя, ні.

Він, по-перше, робить це з полегшенням, що погано приховує, і з цілком явним задоволенням, і, коли ваша самооцінка вже агонізує і ось-ось випустить дух, Стрілець дбайливо опускає на неї кришку труни: мені так шкода, каже. Розумію, як тобі буде без мене тяжко, каже. Наш астрологічний розбір,  звичайно, осуджує Стрільців за таке, але нікому від цього не легше, на жаль. Окрім Стрільця.