Кохай мене, кохай: чого знаки зодіаку потребують у стосунках?

День усіх закоханих настає вже у вівторок, тож наш астропрогноз вирішив заздалегідь розповісти, чого знаки зодіаку чекають від стосунків. Попереджений – означає озброєний!

Козоріг

Нас читають діти, тому скажемо пристойно: Козерогам потрібно, щоб у стосунках їм вчасно дали спокій. От якби нас не читали діти, ми б сказали як є, і не довелося б розписувати, а так — пояснюємо: вчасно дати спокій — значить не лізти. Взагалі. Зовсім. Навіть “я на хвилиночку”. Навіть «тільки одне питання».

Парптнер, здатний вчасно розчинитися в повітрі, як тихий, делікатний привид – ідеальний варіант, але можна просто заткнутися і піти. Коротше.

Водолій

Несподіваний поворот! Водоліям, як нікому іншому, потрібна підтримка (а ви мабуть подумали, що Терезам, так?), причому не аби яка, а саме та, якої Водолій найбільше потребує: коли потрібно поговорити, коли потрібно мовчки обійняти, коли потрібно взяти і зробити все за Водолія.

Складно, розуміємо, тому даруємо лайфхак:

«Люба, випий трохи вина» — працює у будь-якій ситуації.

Риби

Рибам потрібно, щоб від них нічого не вимагали: Рибка, як заповів великий класик, сама прийде і сама все дасть — коли прийде слушний час і слушне становище небесних світил. А доти – купуйте лотерейні квиточки.

Овен

Овни чесні перед собою та коханими: вони не чекають і не вимагають від партнера того, чого самі не можуть дати. Тож не треба ні романтики, ні кави в ліжко, ні місяця з неба, ні навіть обіцянок у вічному коханні. Досить бути готовим будь-якої миті відкусити голову тому, на кого Овен вкаже пальчиком, та й усе. А! Гроші ще.

Телець

Телець все своє життя прагне одного-єдиного стану: стану комфорту. Але, оскільки світ влаштований жахливо несправедливо, доводиться, наприклад, ходити на роботу чи голити ноги, тож хоча б у відносинах Телець хоче спокою, тепла та комфорту — приблизно як у улюбленому кріслі. І чаю їй принеси!

Близнюки

Близнюки у стосунках чекають розуміння. Причому як розуміння складної, багатогранної, і населеної сотнею субособностей тонкої близнюківської натури, а й розуміння взагалі: як усе влаштовано, чим Мане відрізняється від Моне, що таке теорія струн й у чому сенс життя. І якщо партнер ні в зуб ногою в таких простих речах, то сенс з ним жити який взагалі?

Рак

Відносини з Раком можуть бути схожі на прижиттєве потрапляння до раю, але за однієї умови: робити те, що говорить Рак, і так, як говорить Рак. В іншому випадку Рак починає витрачати цінні ресурси на переконання всіма способами, аж до тортур, і в результаті досягне свого, але осад залишиться. Адже вона лише просила — ну прислухайся!

Лев

Леви прагнуть захоплення та поклоніння, це і їжаку зрозуміло. Не всякий їжак зрозуміє, що захоплення і поклоніння потрібно висловлювати як словами і вчинками, а й твердої валютою. Ось тоді це нормальні відносини!

Діва

Діва шукає у стосунках дружбу. Тому що ця ваша пристрасть, чи знаєте, має короткий термін придатності, гроші можна втратити в один момент, подбати про себе вона і сама може, а ось хороший друг — це на все життя і навіть трішечки після (Діва ж планує його пережити і написати мемуари).

Так що, якщо з партнером не можна випадково забовтатися до ранку — нема чого город городити.

Терези

Терези чекають від відносин прийняття. Безперечного. Ось як власники котів приймають той факт, що котик катається на шторах – так, всі думають, що вони ненормальні, але це просто безумовне прийняття кота цілком, а не тільки коли він благодушний, м’який і мурчить.

Ось і Терезів потрібно приймати цілком: коли чаша терезів (та не Терезів, а терезів!) нахилиться у бік пітьми, доведеться випити її вдвох (але, правда, в ній ігристе).

Скорпіон

Та-дам! Неймовірно, але факт: Скорпіон — єдиний знак, який хоче від стосунків саме того, заради чого їх узагалі вигадали. Скорпіон хоче кохання. Все інше, з її точки зору, справа наживна, і буде нажито тим швидше, чим старанніше вона підштовхне партнера у світле майбутнє кінчиком жала. Але головне – все одно кохання, а то воно не грає.

Стрілець

Стрільцям принципово одне: у стосунках має бути весело та легко. Страждають нехай Терези з Рибами, вони від цього, як відомо, отримують більше задоволення, ніж п’ятирічна дитина — від цукрової вати кольору хвоста єдинорога, а долають нехай Овни з Козерогами, вони однаково двожильні. А Стрільці у стосунках хочуть веселитися та пурхати метеликами. Що? Зима близько, кажете? Та що там тієї зими!

You cannot copy content of this page