Кохай мене, кохай: чого знаки зодіаку потребують у стосунках?

День усіх закоханих настає вже у вівторок, тож наш астропрогноз вирішив заздалегідь розповісти, чого знаки зодіаку чекають від стосунків. Попереджений – означає озброєний!

Козоріг

Нас читають діти, тому скажемо пристойно: Козерогам потрібно, щоб у стосунках їм вчасно дали спокій. От якби нас не читали діти, ми б сказали як є, і не довелося б розписувати, а так — пояснюємо: вчасно дати спокій — значить не лізти. Взагалі. Зовсім. Навіть “я на хвилиночку”. Навіть «тільки одне питання».

Парптнер, здатний вчасно розчинитися в повітрі, як тихий, делікатний привид – ідеальний варіант, але можна просто заткнутися і піти. Коротше.

Водолій

Несподіваний поворот! Водоліям, як нікому іншому, потрібна підтримка (а ви мабуть подумали, що Терезам, так?), причому не аби яка, а саме та, якої Водолій найбільше потребує: коли потрібно поговорити, коли потрібно мовчки обійняти, коли потрібно взяти і зробити все за Водолія.

Складно, розуміємо, тому даруємо лайфхак:

«Люба, випий трохи вина» — працює у будь-якій ситуації.

Риби

Рибам потрібно, щоб від них нічого не вимагали: Рибка, як заповів великий класик, сама прийде і сама все дасть — коли прийде слушний час і слушне становище небесних світил. А доти – купуйте лотерейні квиточки.

Овен

Овни чесні перед собою та коханими: вони не чекають і не вимагають від партнера того, чого самі не можуть дати. Тож не треба ні романтики, ні кави в ліжко, ні місяця з неба, ні навіть обіцянок у вічному коханні. Досить бути готовим будь-якої миті відкусити голову тому, на кого Овен вкаже пальчиком, та й усе. А! Гроші ще.

Телець

Телець все своє життя прагне одного-єдиного стану: стану комфорту. Але, оскільки світ влаштований жахливо несправедливо, доводиться, наприклад, ходити на роботу чи голити ноги, тож хоча б у відносинах Телець хоче спокою, тепла та комфорту — приблизно як у улюбленому кріслі. І чаю їй принеси!

Близнюки

Близнюки у стосунках чекають розуміння. Причому як розуміння складної, багатогранної, і населеної сотнею субособностей тонкої близнюківської натури, а й розуміння взагалі: як усе влаштовано, чим Мане відрізняється від Моне, що таке теорія струн й у чому сенс життя. І якщо партнер ні в зуб ногою в таких простих речах, то сенс з ним жити який взагалі?

Рак

Відносини з Раком можуть бути схожі на прижиттєве потрапляння до раю, але за однієї умови: робити те, що говорить Рак, і так, як говорить Рак. В іншому випадку Рак починає витрачати цінні ресурси на переконання всіма способами, аж до тортур, і в результаті досягне свого, але осад залишиться. Адже вона лише просила — ну прислухайся!

Лев

Леви прагнуть захоплення та поклоніння, це і їжаку зрозуміло. Не всякий їжак зрозуміє, що захоплення і поклоніння потрібно висловлювати як словами і вчинками, а й твердої валютою. Ось тоді це нормальні відносини!

Діва

Діва шукає у стосунках дружбу. Тому що ця ваша пристрасть, чи знаєте, має короткий термін придатності, гроші можна втратити в один момент, подбати про себе вона і сама може, а ось хороший друг — це на все життя і навіть трішечки після (Діва ж планує його пережити і написати мемуари).

Так що, якщо з партнером не можна випадково забовтатися до ранку — нема чого город городити.

Терези

Терези чекають від відносин прийняття. Безперечного. Ось як власники котів приймають той факт, що котик катається на шторах – так, всі думають, що вони ненормальні, але це просто безумовне прийняття кота цілком, а не тільки коли він благодушний, м’який і мурчить.

Ось і Терезів потрібно приймати цілком: коли чаша терезів (та не Терезів, а терезів!) нахилиться у бік пітьми, доведеться випити її вдвох (але, правда, в ній ігристе).

Скорпіон

Та-дам! Неймовірно, але факт: Скорпіон — єдиний знак, який хоче від стосунків саме того, заради чого їх узагалі вигадали. Скорпіон хоче кохання. Все інше, з її точки зору, справа наживна, і буде нажито тим швидше, чим старанніше вона підштовхне партнера у світле майбутнє кінчиком жала. Але головне – все одно кохання, а то воно не грає.

Стрілець

Стрільцям принципово одне: у стосунках має бути весело та легко. Страждають нехай Терези з Рибами, вони від цього, як відомо, отримують більше задоволення, ніж п’ятирічна дитина — від цукрової вати кольору хвоста єдинорога, а долають нехай Овни з Козерогами, вони однаково двожильні. А Стрільці у стосунках хочуть веселитися та пурхати метеликами. Що? Зима близько, кажете? Та що там тієї зими!

Related Post

Чистюлі та бардачниці: які з різних знаків зодіаку газдині?Чистюлі та бардачниці: які з різних знаків зодіаку газдині?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає твою головну таємницю: що там у тебе вдома – чистота, як в операційній, чи таргани вже самі виносять коробки від піци? Козоріг Панночка-Козоріг – господиня організована.

Що говорить про тебе твоя найкраща подругаЩо говорить про тебе твоя найкраща подруга

Скажи мені, хто твій друг, і скажу, хто ти. Психологи запевняють, що краще зрозуміти себе та оцінити життєву ситуацію на даний момент можна, розібравшись, кого і чому ти обираєш у

Лише одна ложка солі забезпечить тобі успіх на все життя, сильна пошепка на везінняЛише одна ложка солі забезпечить тобі успіх на все життя, сильна пошепка на везіння

Страх невідомості породжує сумніви та тривоги. Вони міцно застряють у серці і не дають можливості рухатися далі і розвиватися. Людина перетворюється на робота, який проживає своє життя, не знаючи, що