Коли ти одягнеш цю річ навиворіт, порча повернеться заклятому ворогові

Чи правда, що зло повертається тим, хто його наслав? Розмірковувати про подібне можна довго, адже, ніяк не можна дізнатися всю правду напевно. Люди не завжди бажають одне одному поганого. Але часом бувають дуже складні ситуації. Коли підлою особливою виявляється рідна чи близька людина. Але як уберегти себе від негативної енергії?

Наступна маніпуляція спрямована на те, щоб очистити своє тіло від впливу негативної енергії. Складно дізнатися, що і коли було зроблено, щоб зіпсувати людині життя. Але відчуття, що щось іде не так, безперечно, буде. І з роботою не ладнається, і в родині сварки. Якщо впізнаєш в такому описі себе, то спробуй зробити наступний ритуал.

Одяг навиворіт

Для проведення цього ритуалу потрібно придбати нові шкарпетки. Навіщо? Тому що після проведення ритуалу шкарпеток треба буде позбутися. Саме вони візьмуть на себе весь удар. Адже негатив, який наслали на людину, сконцентрується на її шкарпетках та взутті. Не дарма ж кажуть, щоб краще зрозуміти людину, треба пройти шлях у її взутті.

З ранку одягни чисті шкарпетки та походи в них до 12:00. Потім носочні вироби необхідно вивернути навиворіт і походити так усю другу половину дня. Як тільки сонце сяде, можна знімати шкарпетки, акуратно запакувати їх у пакетик і підготувати до викидання. Краще робити все це наодинці із самим собою.

Вимов такі слова:

«Як добро добром завжди винагороджується, так і зло до господаря повертається».

Тепер можна вирушати до бака для сміття і викидати такі шкарпетки. Використовувати їх категорично не рекомендується. І необов’язково купувати щось якісне чи надто дороге. Згодяться звичайні і доступні за ціною шкарпетки.

Такий ритуал не прив’язаний до місячного циклу. Його можна проводити будь-коли, коли це буде необхідно. Якщо людина почувається погано, рекомендуємо спробувати цей енергетичний лайфхак. Але, наприклад, 7 січня буде повний місяць. Вовчий повний місяць, як його ще називають.

Ця подія має принести енергію позитиву, тож можеш провести такий ритуал завтра чи післязавтра. Коли сила повні буде ще відчутною. Тільки важливо повністю відпускати негатив від себе, як тільки викинеш використані шкарпетки.

Просто не згадуй, що погана енергія змогла на тебе вплинути. Процес повернення зла вже запущено. Воно повернеться до господаря, так і не досягнувши своєї фінальної мети.

Можливо, секрет використання шкарпеток для відлякування негативу не такий вже й загадковий. Наші пращури щиро вірили, що одяг схоплений поспіхом, одягнений задом наперед або навиворіт, має особливий сенс. Шкарпетки навиворіт обіцяють швидке благополуччя. Хочеться вірити, що так і буде.

Цікавим фактом залишається випадково одягнена білизна навиворіт. Жінкам такий кумедний момент може принести удачу. Тоді як чоловік ризикує посваритися з кимось із близького кола. Вдягнений абияк светр за старих часів могли вважати сигналом про майбутню бійку або серйозні розбірки.

Зараз все сприймається набагато простіше. Якщо випадково одягаєш одяг якось не так, то можна просто зітхнути чи посміятися. Як знати, може, потрібна перерва чи повноцінна відпустка? Принаймні бажаємо всім добра, миру, добробуту та позитиву. Нехай зло забирається на своє болото і якнайменше шкодить людям.

Related Post

Найбільш легковажний знак зодіаку – хто він?Найбільш легковажний знак зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розказує, у кого в голові вітер гуляє! Може, в тебе? 12 місце – Рак Внутрішній світ Рака – це як ніч, яка, якщо пам’ятаєте, темна і

Любовний східний гороскоп на 2023 рік: кому пощастить та хто зустріне свою долю?Любовний східний гороскоп на 2023 рік: кому пощастить та хто зустріне свою долю?

Рік Кролика чи рік Кота? Неважливо, адже у них є спільні риси: обидві вони тварини миролюбні, котрі обожнюють достаток і розуміються на любові. Загалом, якщо 2023 рік і принесе зміни,

Знаки Всесвіту: що означають числа в ангельській нумерологіїЗнаки Всесвіту: що означають числа в ангельській нумерології

Уміння розпізнавати та вірно читати знаки долі дарує унікальну можливість керувати своїм життям. Тут скептики можуть видихнути. Так-так, знаки даються кожному без винятку, варто лише почати їх помічати. Числа, що