ЦЕ EASY Поради Коли ти одягнеш цю річ навиворіт, порча повернеться заклятому ворогові

Коли ти одягнеш цю річ навиворіт, порча повернеться заклятому ворогові

Чи правда, що зло повертається тим, хто його наслав? Розмірковувати про подібне можна довго, адже, ніяк не можна дізнатися всю правду напевно. Люди не завжди бажають одне одному поганого. Але часом бувають дуже складні ситуації. Коли підлою особливою виявляється рідна чи близька людина. Але як уберегти себе від негативної енергії?

Наступна маніпуляція спрямована на те, щоб очистити своє тіло від впливу негативної енергії. Складно дізнатися, що і коли було зроблено, щоб зіпсувати людині життя. Але відчуття, що щось іде не так, безперечно, буде. І з роботою не ладнається, і в родині сварки. Якщо впізнаєш в такому описі себе, то спробуй зробити наступний ритуал.

Одяг навиворіт

Для проведення цього ритуалу потрібно придбати нові шкарпетки. Навіщо? Тому що після проведення ритуалу шкарпеток треба буде позбутися. Саме вони візьмуть на себе весь удар. Адже негатив, який наслали на людину, сконцентрується на її шкарпетках та взутті. Не дарма ж кажуть, щоб краще зрозуміти людину, треба пройти шлях у її взутті.

З ранку одягни чисті шкарпетки та походи в них до 12:00. Потім носочні вироби необхідно вивернути навиворіт і походити так усю другу половину дня. Як тільки сонце сяде, можна знімати шкарпетки, акуратно запакувати їх у пакетик і підготувати до викидання. Краще робити все це наодинці із самим собою.

Вимов такі слова:

«Як добро добром завжди винагороджується, так і зло до господаря повертається».

Тепер можна вирушати до бака для сміття і викидати такі шкарпетки. Використовувати їх категорично не рекомендується. І необов’язково купувати щось якісне чи надто дороге. Згодяться звичайні і доступні за ціною шкарпетки.

Такий ритуал не прив’язаний до місячного циклу. Його можна проводити будь-коли, коли це буде необхідно. Якщо людина почувається погано, рекомендуємо спробувати цей енергетичний лайфхак. Але, наприклад, 7 січня буде повний місяць. Вовчий повний місяць, як його ще називають.

Ця подія має принести енергію позитиву, тож можеш провести такий ритуал завтра чи післязавтра. Коли сила повні буде ще відчутною. Тільки важливо повністю відпускати негатив від себе, як тільки викинеш використані шкарпетки.

Просто не згадуй, що погана енергія змогла на тебе вплинути. Процес повернення зла вже запущено. Воно повернеться до господаря, так і не досягнувши своєї фінальної мети.

Можливо, секрет використання шкарпеток для відлякування негативу не такий вже й загадковий. Наші пращури щиро вірили, що одяг схоплений поспіхом, одягнений задом наперед або навиворіт, має особливий сенс. Шкарпетки навиворіт обіцяють швидке благополуччя. Хочеться вірити, що так і буде.

Цікавим фактом залишається випадково одягнена білизна навиворіт. Жінкам такий кумедний момент може принести удачу. Тоді як чоловік ризикує посваритися з кимось із близького кола. Вдягнений абияк светр за старих часів могли вважати сигналом про майбутню бійку або серйозні розбірки.

Зараз все сприймається набагато простіше. Якщо випадково одягаєш одяг якось не так, то можна просто зітхнути чи посміятися. Як знати, може, потрібна перерва чи повноцінна відпустка? Принаймні бажаємо всім добра, миру, добробуту та позитиву. Нехай зло забирається на своє болото і якнайменше шкодить людям.

Related Post

Щоб відкрити фінансові дороги та впустити гроші у своє життя, розірви власноруч цю річ. Великі прибутки самі шукатимуть шлях до твоїх кишеньЩоб відкрити фінансові дороги та впустити гроші у своє життя, розірви власноруч цю річ. Великі прибутки самі шукатимуть шлях до твоїх кишень

Кожна розсудлива людина здатна бути успішною і багатою. Все залежить від установок, які вона сама собі ставить. Отримуй великий прибуток легко. Але для цього потрібно навчитися ставити собі правильні завдання

Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?

12-е місце – Діва Офіційна заява: Діви не мають ніяких магічних здібностей. Нуль. Зіро. І навіть якщо спробувати насильно занурити Діву в метафізичну основу буття, вона негайно спливе, як знаєте

Забобонна баба казала не саджати біля будинку калину, не послухалися і прикликали гореЗабобонна баба казала не саджати біля будинку калину, не послухалися і прикликали горе

Всім відомо, що домашня червона калина має масу корисних властивостей для здоров’я людини. Але чи варто садити кущі цієї рослини біля будинку, щоб мати під рукою такий цілющий продукт? Я