Кому належить гілка дерева, що звисає через сусідський паркан?

Гілка сусідської яблуні звисає через паркан на ділянку. Кому вона належить? Чи можна її зрізати?

Сусід не має права обрізати гілки чужого дерева. Якщо він це зробить, а дерево загине, то це буде вважатися заподіянням шкоди чужому майну, проти нього можуть подати позов.

Але якщо він доведе, що гілки чужого дерева, його плоди і листя завдали шкоди його ділянці, то виграє суд. Можна поговорити з сусідом, дозволити йому зайти на ділянку для обрізання дерева. Справа миром не вирішується?

Проведіть експертизу, зафіксуйте порушення і подавайте позов до суду. Але попередньо, якщо міський житель зверніться до правління, а якщо ви сільський житель, то до глави муніципалітету для складання акту огляду за фактом порушення.

Планування і забудова територій садівничих (дачних) об’єднань громадян, будівлі та споруди), при розбивці саду треба враховувати, що від сусідського паркану високорослі дерева повинні знаходитися на відстані 3 м. Але з 2020 року цей норматив становив 4 м.

Related Post

Як відмити пожовклу ванну до білого кольоруЯк відмити пожовклу ванну до білого кольору

Жовті плями на білій ванні псують весь вигляд і настрій. Ми з’ясували, якими засобами можна повернути “втомленій” ванній первісну білизну. Насправді цілком можна обійтися без агресивних і дорогих миючих засобів,

Чому родичам не можна їсти з однієї тарілкиЧому родичам не можна їсти з однієї тарілки

Мабуть, багато хто помічав, що красивий посуд позитивним чином впливає на настрій і апетит. Смак їжі в красивих тарілках здається набагато вишуканіше і оригінальніше, а стан духу у господині і

facebook