Лише одна ложка солі забезпечить тобі успіх на все життя, сильна пошепка на везіння

Страх невідомості породжує сумніви та тривоги. Вони міцно застряють у серці і не дають можливості рухатися далі і розвиватися. Людина перетворюється на робота, який проживає своє життя, не знаючи, що можна бути щасливим. Людина перестає мріяти, планувати та реалізовуватися.

Розповідаємо тобі, як залучити удачу та гроші у своє життя. Цей простий ритуал допоможе тобі прийняти важливі рішення у своєму житті. Ти зможеш змінити якість свого життя, вийти із замкнутого кола. Завдяки цій простій практиці ти відчуєш внутрішню силу та можливості реалізувати свої давні мрії та бажання.

Кожен з нас має свою зону комфорту. Ми вибудовуємо її роками, зміцнюємо свої межі. Створюємо свій світ, звичний і зрозумілий лише нам. Але чи завжди цей світ відповідає нашим бажанням?

Найчастіше задля забезпечення матеріальних потреб ми працюємо на нелюбій роботі, живемо у дискомфорті із самими собою. Але, щоб щось змінити у своєму житті, нам потрібно позбутися страхів та невпевненості.

Дуже часто буває так, що людина має можливість змінити роботу або місце проживання. Але внутрішні страхи починають мучити сумнівами та невпевненістю.

Найстрашніше – це зробити перший крок назустріч своїй мрії. Взяти своє життя під свій контроль. Вийти із зони комфорту і вдихнути життя на повні груди.

Щоб попрощатися зі своїми страхами, проведи особливий ритуал. Він не прив’язаний до часу доби або фазі Місяця. Зроби це в той момент, коли тобі зручно, і ти відчуваєш у цьому гостру потребу.

Візьми і насип у ліву руку одну столову ложку звичайної кухонної солі. Потім стисні її міцно в кулаку. Уяви, що замість солі ти стискаєш у руці всі свої страхи та невпевненість.

Відчуй, які вони колючі та хиткі. Як вони зменшуються під тиском твоєї руки. Постій так зі своїми відчуттями протягом 5-7 хвилин.

Після вийди надвір. Знайди те місце, де не буде людей, і тобі ніхто не заважатиме. Ще раз виразно уяви всі свої переживання. Пропусти їх через себе та своє серце. Уяви, що всі вони сконцентровані в цій жмені солі, міцно затиснутій у твоїй руці.

А потім промов такі слова: «Ця сіль є мій страх, мій біль. За вітром кидаю від себе відпускаю». І викинь цю сіль за вітром. Дивись, як сіль майорить за вітром і зникає з твого життя. Разом з нею зникають усі твої страхи та невпевненість.

Після цього ритуалу сміливо приймай пропозицію на нову роботу. Ти відчуєш, як у тобі оселилася сила та впевненість. Як легко тобі даються зміни у житті. Як складаються події так, як потрібно тобі. Ти сміливо крокуєш назустріч новому життю, повному прекрасних перспектив та подій.

 

You cannot copy content of this page