Лише одна ложка солі забезпечить тобі успіх на все життя, сильна пошепка на везіння

Страх невідомості породжує сумніви та тривоги. Вони міцно застряють у серці і не дають можливості рухатися далі і розвиватися. Людина перетворюється на робота, який проживає своє життя, не знаючи, що можна бути щасливим. Людина перестає мріяти, планувати та реалізовуватися.

Розповідаємо тобі, як залучити удачу та гроші у своє життя. Цей простий ритуал допоможе тобі прийняти важливі рішення у своєму житті. Ти зможеш змінити якість свого життя, вийти із замкнутого кола. Завдяки цій простій практиці ти відчуєш внутрішню силу та можливості реалізувати свої давні мрії та бажання.

Кожен з нас має свою зону комфорту. Ми вибудовуємо її роками, зміцнюємо свої межі. Створюємо свій світ, звичний і зрозумілий лише нам. Але чи завжди цей світ відповідає нашим бажанням?

Найчастіше задля забезпечення матеріальних потреб ми працюємо на нелюбій роботі, живемо у дискомфорті із самими собою. Але, щоб щось змінити у своєму житті, нам потрібно позбутися страхів та невпевненості.

Дуже часто буває так, що людина має можливість змінити роботу або місце проживання. Але внутрішні страхи починають мучити сумнівами та невпевненістю.

Найстрашніше – це зробити перший крок назустріч своїй мрії. Взяти своє життя під свій контроль. Вийти із зони комфорту і вдихнути життя на повні груди.

Щоб попрощатися зі своїми страхами, проведи особливий ритуал. Він не прив’язаний до часу доби або фазі Місяця. Зроби це в той момент, коли тобі зручно, і ти відчуваєш у цьому гостру потребу.

Візьми і насип у ліву руку одну столову ложку звичайної кухонної солі. Потім стисні її міцно в кулаку. Уяви, що замість солі ти стискаєш у руці всі свої страхи та невпевненість.

Відчуй, які вони колючі та хиткі. Як вони зменшуються під тиском твоєї руки. Постій так зі своїми відчуттями протягом 5-7 хвилин.

Після вийди надвір. Знайди те місце, де не буде людей, і тобі ніхто не заважатиме. Ще раз виразно уяви всі свої переживання. Пропусти їх через себе та своє серце. Уяви, що всі вони сконцентровані в цій жмені солі, міцно затиснутій у твоїй руці.

А потім промов такі слова: «Ця сіль є мій страх, мій біль. За вітром кидаю від себе відпускаю». І викинь цю сіль за вітром. Дивись, як сіль майорить за вітром і зникає з твого життя. Разом з нею зникають усі твої страхи та невпевненість.

Після цього ритуалу сміливо приймай пропозицію на нову роботу. Ти відчуєш, як у тобі оселилася сила та впевненість. Як легко тобі даються зміни у житті. Як складаються події так, як потрібно тобі. Ти сміливо крокуєш назустріч новому життю, повному прекрасних перспектив та подій.

 

Related Post

Скажи ці 2 слова вранці, щойно розплющиш очі, щоб гроші та успіх увірвалися в життяСкажи ці 2 слова вранці, щойно розплющиш очі, щоб гроші та успіх увірвалися в життя

Почнемо з головного! Залучити гроші та удачу у своє життя допоможуть ці два важливі слова. Сивий мольфар заповідав вимовляти їх вранці, як тільки розплющуєш очі. Це досить проста, але дуже

Багато хочеш – мало отримаєш: гороскоп нездійсненних бажаньБагато хочеш – мало отримаєш: гороскоп нездійсненних бажань

Як то кажуть, посвяткували — і буде: сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, які бажання знаків зодіаку майже ніколи не здійснюються. На жаль! Козеріг Козероги — найнещасніші зодіакальні котики: всі інші

Коли ти одягнеш цю річ навиворіт, порча повернеться заклятому вороговіКоли ти одягнеш цю річ навиворіт, порча повернеться заклятому ворогові

Чи правда, що зло повертається тим, хто його наслав? Розмірковувати про подібне можна довго, адже, ніяк не можна дізнатися всю правду напевно. Люди не завжди бажають одне одному поганого. Але