Любовний східний гороскоп на 2023 рік: кому пощастить та хто зустріне свою долю?

Рік Кролика чи рік Кота? Неважливо, адже у них є спільні риси: обидві вони тварини миролюбні, котрі обожнюють достаток і розуміються на любові.

Загалом, якщо 2023 рік і принесе зміни, то насамперед на любовному фронті. Тільки будь пильна! Покровителі року не терплять брехні та обману у відносинах і суворо карають тих, хто навмисне завдає шкоди партнеру.

Любовний східний гороскоп на 2023 рік: кому пощастить та хто знайде свою долю?

Пацюк (Миша)

Інформація для роздумів для вільних від відносин Щур (Мишів). Не тримай чоловіків у френдзоні понад місяць. Чим швидше визначишся з вибором, тим швидше прийде те саме – справжнє кохання.

Представницям цього знака, які вже здобули пару, рік обіцяє спокій та період насолод. Тільки не затягуй із весіллям! Пропозиціями руки та серця не варто розкидатися. Хапай шанс на рік Кролика (Кота), потім подібного не випаде.

Бик

Не ходи навколо і біля об’єкта обожнювання, не зітхай даремно. Якщо любиш – скажи! Бики в 2023 році настільки щасливі в амурних справах, що будь-яке твоє зізнання змусить капітулювати навіть найнеприступнішого чоловіка. А що робити з ним далі, вирішувати тільки тобі.

Тільки не давай марних надій партнеру і постарайся виконувати ці обіцянки. У сім’ях Биків очікується поповнення. Якщо ти мріяла про дитину, то саме час, починаючи з 22 січня, зайнятися цим питанням.

Тигр

Всі Тигриці з розбитим серцем у 2023 році нарешті пізнають щастя кохання. Метелики пурхатимуть у животі, а поцілунки та ніжності не припинятимуться. Просто зверни увагу на одного з друзів-чоловіків, швидше за все саме серед приятелів ти знайдеш героя свого роману.

А ось для сімейних пар це не вельми простий рік. Доведеться вийти на новий рівень емоційної близькості з чоловіком. А це вимагатиме певних зусиль і може спровокувати сварки. Але до кінця року всі серцеві бурі стихнуть.

Кролик (Кіт)

Зрозуміло, представницям знака господаря року неймовірно пощастить у всьому. Ну, а любовна сфера просто палатиме подіями.

Тільки постарайся серйозніше поставитися до вибору партнера. Успіх може зробити тебе несприйнятливим до деяких дзвіночків. Не пропусти перші ознаки маніпуляцій.

Кролики (Коти) у відносинах раптово перетворяться на справжніх миротворців. Ти зможеш на льоту загасити конфлікт, що назріває. Користуйся цим умінням – і твій союз стане гармонійнішим.

Дракон

Не лякайся, якщо твій коханий потягне тебе реєструвати шлюб. Кролик (Кіт) допомагає всім весіллям і сім’ям, утвореним цього року. Твій союз із обранцем може спокійно дожити до золотого ювілею.

Самотнім драконам не бажано сумувати на самоті. Постарайся відкинути забобони та завести хоча б один курортний роман. Він дозволить поглянути на себе по-новому. Або принесе стосунки, які переростуть у серйозні.

Змія

Красуні-Змії довго і пильно обиратимуть партнера, і в цьому не припустяться жодної помилки. Тільки не втрачай голови від великої кількості варіантів! Інакше не обминути бурхливих романів, які у фіналі боляче вдарять по фінансах. Спробуй підійти до високих почуттів із тверезим розумом.

Сімейні Змії повною мірою відчують правоту фрази “Мій дім – моя фортеця”. Саме ваш чоловік буде тим першим, хто підставить своє надійне плече за найменших труднощів.

Кінь

Тобі неймовірно пощастить у коханні, якщо ти поки що самотня. Є шанс зустріти гідного чоловіка і навіть отримати омріяне кілечко. І навіть відстані не стануть для Коней на заваді.

Ти легко можеш переїхати до коханого в іншу країну, Кролик (Кіт) дає на це повний карт-бланш та своє благословення. Тільки намагайся уникати деспотичних та душних людей у любовних справах.

Для Коней, які вже збудували сім’ю, рік готує деякі відкриття. Ти пізнаєш свою другу половинку з нового, приємного боку.

Коза

Не здавайся, шукай чесного та відкритого партнера, який поділяє твої погляди. Рік Кролика (Кота) гарантує, що така людина обов’язково з’явиться на горизонті. Тільки постарайся не відразу виявляти свої примхи, інакше твоя друга половинка просто втече за зручної нагоди.

У сім’ї зверни увагу на свого чоловіка. Водночас знайдіть час для відновлення зустрічей у форматі «тільки ти і я». Діти, звичайно, велика турбота та відповідальність, але і про свою половинку забувати не можна.

Мавпа

Визначся для початку, що тобі важливіше. Стабільні, серйозні стосунки чи вибух емоцій та пристрасть? Не можна мати все й одразу. Мавпи можуть постраждати в любовній сфері саме через бажання осягнути неосяжне. Але як тільки ти визначишся, доля одразу надішле тобі потрібного партнера.

Сімейним парам рік подарує чудові подорожі. Тільки не втягуй у свої робочі авантюри чоловіка. Краще проведи з ним більше часу в спальні.

Півень

Постарайся не реагувати відразу на зовнішність, попередньо не вивчивши багатий внутрішній світ партнера. Цілком можливо, що Кролик (Кіт) поклав тобі пустушку в блискучій обгортці. Ні, господар року не сердиться, а підносить життєвий урок. Оцінюй обранця за всіма якостями відразу, а не лише по одному.

А ось пара може отримати несподівану підтримку. Не лайся зі свекрухою, саме вона першою простягне тобі та чоловікові руку допомоги.

Собака

Ти можеш спокійно видихнути: партнер нікуди не піде. Ваші стосунки зміцніли та вийшли на новий рівень. Тільки не вдавайся до лінощів, дізнавшись про це. Стеж за зовнішністю та словами! Перша вимагатиме наведення лоску, а ось другі можуть легко поранити почуття другої половинки.

Сімейні пари очікує поповнення доходів, що позначиться і на почуттях. Ти зможеш вирушити з чоловіком у подорож мрії і там ще більше зміцнити ваш зв’язок.

Кабан (Свиня)

Ти станеш улюбленицею Амура! Він дарує тобі чарівність і привабливість для протилежної статі. Тільки вибирай з розумом, прислухаючись до інтуїції. Якщо партнер дарує тобі яскраві та позитивні емоції, тримайся за нього міцніше! Це і є твоя друга половина.

Кабан (Свиня) у відносинах ні в якому разі не повинен позичати коханій людині. Грошове питання може призвести до розриву. Тому просто насолоджуйтесь одне одним і якнайрідше згадуйте про фінанси.

Related Post

Ніколи не викидаю часникове лушпиння і тобі раджу робити так само, це справжнє золотоНіколи не викидаю часникове лушпиння і тобі раджу робити так само, це справжнє золото

Після того як очистиш часник, не піддавайся спокусі викинути лушпиння. Ти здивуєшся, наскільки воно може тобі стати в нагоді. Для початку давай поговоримо про те, як лушпиння може знадобитися нам

Рейтинг чоловіків за знаком зодіаку: хто найкращий?Рейтинг чоловіків за знаком зодіаку: хто найкращий?

Найкращі та найгірші чоловіки за знаком зодіаку — хто вони? Це питання актуальне для всіх дівчат, адже всім ми хочемо хепі-енду в стилі «жили довго та щасливо». І, звичайно, разом,

Пані чи служниця? Яка твоя роль за знаком зодіакуПані чи служниця? Яка твоя роль за знаком зодіаку

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, що тобі пропонують зірки — наказувати чи служити. І як саме ти це робитимеш. Козоріг Природжена пані з вбудованою функцією служниці 80-го левела, здатної передбачити і