Мольфар сказав поставити мило на порозі, настільки сильного ефекту ми не очікували

Якщо тебе почали долати проблеми та дрібні неприємності. Якщо здоров’я залишає бажати кращого, відчуваєш занепад сил та апатію. Не хочеш нічого робити і навіть ранковий підйом приносить муки та страждання.

Пора шукати вихід із глухого кута. У таких випадках на допомогу прийдуть прості та перевірені часом методи. Усі біди та проблеми підуть, якщо проводити ці ритуали вдома.

Коли тебе долають негаразди та проблеми, погане самопочуття, то скористайся цим методом. Все можна подолати за один день, якщо знаєш про цю практику. Вона дуже проста і допоможе тобі вирішити усі твої проблеми.

Ритуал не прив’язаний до місячної фази і його можна виконувати будь-якої доби. Але бажано все-таки робити його в другій половині дня, ближче до вечора. Коли ти прийшов додому і більше не збираєшся виходити нікуди. Бажано щоб під час проведення ритуалу тебе ніхто не відволікав з розмовами та питаннями.

Все що тобі знадобиться, це вже використаний шматочок мила. Такий, що вже збирався викидати. Візьми цей шматочок мила і сходи з ним попаритись у лазню. Якщо немає можливості вирушити в лазню, можна вдома просто прийняти душ і добре помитися цим шматочком мила.

Коли митимешся цим милом, постарайся детально уявити свою проблему чи хворобу. Візуалізуй її дуже докладно. Уяви її розміри, свої почуття та емоції, які ти відчуваєш від думки про неї. Можливо тобі вдасться уявити колір цієї проблеми чи захворювання.

Відчуй, як з кожним рухом мила по твоїй шкірі вся проблема виходить назовні. Як хвороба покидає твої органи та тіло. Мило просто змиває з тебе цю проблему, захворювання, невдачу. Добре змий мило великою кількістю теплої води. Уявляючи як разом із піною змивається весь негатив.

Після обмивання, візьми залишок цього мила і ретельно загорни його у шматочок паперу чи газети. Поклади цей пакунок біля порога свого будинку всередині, не виходячи за поріг. Коли будеш класти промов такі слова «Як мило закінчилося, так і хвороба та невдача йдуть на вихід». І залиши цей шматочок лежати там до ранку.

Лягай відпочивати з хорошими думками та вдячним ставленням до прожитого дня. А вранці наступного дня візьми цей пакунок з милом і віднеси його в сміттєвий бак на вулиці. Викидаючи його промов ще раз ті ж слова.

Після проведення такого ритуалу, ти почнеш помічати як усі твої проблеми та хвороби почнуть слабшати. До тебе повернеться радість життя та гарне самопочуття.

З приходом весни ми всім бажаємо оновлення та зцілення. З першими весняними променями сонця прокидається природа і разом із нею бажання людини на нові звершення. Ми бажаємо тоб завжди залишатися здоровим, бадьорим та веселим.

Related Post

Розклад Таро на 2023 рік для всіх знаків зодіаку: дізнайся свою карту року!Розклад Таро на 2023 рік для всіх знаків зодіаку: дізнайся свою карту року!

Хто володіє інформацією – той володіє світом. А хто знає, що чекає його у новому році, той спокійно та впевнено будує своє життя. Тож заглянь у свій таро-гороскоп на 2023

В кохання, долю чи удачу: у що вірять знаки зодіаку, часом усупереч логіці та здоровому глуздуВ кохання, долю чи удачу: у що вірять знаки зодіаку, часом усупереч логіці та здоровому глузду

Розповідаємо, у що продовжують вірити знаки зодіаку — часом усупереч логіці та здоровому глузду. Козоріг Поки всі інші знаки вірять у речі, які можна назвати ефемерними, Козероги вірять у щось

Уважно озирнися навколо і дізнайся, чи немає в твоєму будинку підкладу, дві вірні ознакиУважно озирнися навколо і дізнайся, чи немає в твоєму будинку підкладу, дві вірні ознаки

Якось я поскаржилася знайомій ворожці, що в житті суцільні неприємності. Нас тоді пограбували, а потім чоловік втратив роботу. І ще купа дрібних прикрощів за пару місяців. Тоді вона сказала, що