Мольфар сказав поставити мило на порозі, настільки сильного ефекту ми не очікували

Якщо тебе почали долати проблеми та дрібні неприємності. Якщо здоров’я залишає бажати кращого, відчуваєш занепад сил та апатію. Не хочеш нічого робити і навіть ранковий підйом приносить муки та страждання.

Пора шукати вихід із глухого кута. У таких випадках на допомогу прийдуть прості та перевірені часом методи. Усі біди та проблеми підуть, якщо проводити ці ритуали вдома.

Коли тебе долають негаразди та проблеми, погане самопочуття, то скористайся цим методом. Все можна подолати за один день, якщо знаєш про цю практику. Вона дуже проста і допоможе тобі вирішити усі твої проблеми.

Ритуал не прив’язаний до місячної фази і його можна виконувати будь-якої доби. Але бажано все-таки робити його в другій половині дня, ближче до вечора. Коли ти прийшов додому і більше не збираєшся виходити нікуди. Бажано щоб під час проведення ритуалу тебе ніхто не відволікав з розмовами та питаннями.

Все що тобі знадобиться, це вже використаний шматочок мила. Такий, що вже збирався викидати. Візьми цей шматочок мила і сходи з ним попаритись у лазню. Якщо немає можливості вирушити в лазню, можна вдома просто прийняти душ і добре помитися цим шматочком мила.

Коли митимешся цим милом, постарайся детально уявити свою проблему чи хворобу. Візуалізуй її дуже докладно. Уяви її розміри, свої почуття та емоції, які ти відчуваєш від думки про неї. Можливо тобі вдасться уявити колір цієї проблеми чи захворювання.

Відчуй, як з кожним рухом мила по твоїй шкірі вся проблема виходить назовні. Як хвороба покидає твої органи та тіло. Мило просто змиває з тебе цю проблему, захворювання, невдачу. Добре змий мило великою кількістю теплої води. Уявляючи як разом із піною змивається весь негатив.

Після обмивання, візьми залишок цього мила і ретельно загорни його у шматочок паперу чи газети. Поклади цей пакунок біля порога свого будинку всередині, не виходячи за поріг. Коли будеш класти промов такі слова «Як мило закінчилося, так і хвороба та невдача йдуть на вихід». І залиши цей шматочок лежати там до ранку.

Лягай відпочивати з хорошими думками та вдячним ставленням до прожитого дня. А вранці наступного дня візьми цей пакунок з милом і віднеси його в сміттєвий бак на вулиці. Викидаючи його промов ще раз ті ж слова.

Після проведення такого ритуалу, ти почнеш помічати як усі твої проблеми та хвороби почнуть слабшати. До тебе повернеться радість життя та гарне самопочуття.

З приходом весни ми всім бажаємо оновлення та зцілення. З першими весняними променями сонця прокидається природа і разом із нею бажання людини на нові звершення. Ми бажаємо тоб завжди залишатися здоровим, бадьорим та веселим.

You cannot copy content of this page