Перейти до вмісту

Мольфар сказав викинути це з дому! Цей предмет краде твою енергію

В одного сивого мольфара запитали, що треба прибрати з дому, щоб стало легше на душі. Всім відомо, що мотлох, старі, биті кружки є лійками, крізь які витікає енергія господаря будинку.

Людина та її оселя тісно пов’язані. Саме тому у багатьох культурах прибирання будинку та викидання всього непотрібного часто носить сакральний характер. Очищаючи простір і організовуючи його належним чином, ми впливаємо на свої думки, внутрішній стан, наводимо лад у власних емоціях та прагненнях.

Мольфар задумався на хвилину:

«Дитино моя, не так важливо, що є у твоєму фізичному будинку, у квартирі, де ти живеш. За своє життя ти можеш змінити безліч місць проживання. Найважливіше знаходиться у тому будинку, де розташований твій дух. Тут має бути цілковитий порядок. Основні втрати не від старого одягу, не від посуду, що тріснув. Все найгірше відбувається через биті думки в голові! Спершу тобі потрібно позбавитися уявлення про те, що щось у житті неможливо».

Якщо у твоєй свідомості щось здається тобі неможливим, це руйнує особистість. Таку установку слід безжально викинути з голови. Світ прекрасний і дивовижний, у ньому багато різних можливостей. У світі вистачить любові, щастя та можливостей на всіх.

Ти сам ставиш обмеження, переконуючи себе, що якісь події не є можливими. Зазвичай це відбувається через страхи. Потрібно відкинути страх по відношенню до життя, довіритися долі та проживати кожен день з любов’ю. Вір, що тобі приготовлено все найкраще. Немає сенсу турбуватися, життя і Бог подбають про тебе і дадуть тобі все, чого ти потребуєш.

Неможливе можливо, якщо вірити у чудеса. Відкинь усі страхи, і успіх неодмінно прийде до тебе. Чарівник, улюбленець богів, оголосив невеликий список речей, які можна викинути з житла разом із шкідливими помислами. Перевір, чи є в твоїй оселі цей мотлох, і поспіши негайно його позбутися. Кожна така річ висмоктує твою енергію, наче голодна мурашка.

Речі на викид:

Тріснувши посуд. Посуд, яким ти давно не користуєшся і користуватися не збираєшся.

Чужий одяг. Чужі речі, які незрозуміло як опинилися в будинку.

Старі календарі та журнали, газети.

Старі прикраси, які не мають жодної цінності.

Подарунки колишніх коханих, якими ти не користуєшся, всілякі дрібнички.

Старий одяг та взуття. Непотрібний одяг, який просто лежить на полицях, але ти його не використовуєш.

Непрацююча техніка. Старий годинник.

Різні порожні банки та пляшечки.

Сувеніри, статуетки. Вази з морською та звичайною сіллю всередині (дарувати сіль можуть недоброзичливці).

Старі сумки, гаманці.

Очищаючи простір, молись. Нехай разом із непотрібними речами із твого життя піде і непотрібний негатив. Простір, який стане вільним, обов’язково з часом заповниться речами більш потрібними і хорошими. Успіхів!