Мої орхідеї просто шикарні. Сусід підказав, як їх поливати

Орхідеї вирощують вдома багато квітникарів-аматорів. І абсолютна більшість строго дотримуються порад професіоналів в тому, як правильно вирощувати ці незвичайні рослини, щоб вони довго росли, регулярно цвіли і тішили собою. Коли я поділилася зі своїм сусідом проблемами і складністю догляду за орхідеями й тим, що вони вимагають спеціальної підгодівлі, він в свою чергу повідав мені простий рецепт харчування для цих рослин. Як виявилося, в догляді за орхідеями немає нічого надскладного.

Орхідеї вдома
Вирощування таких рослин, як орхідеї, вимагає дотримання деяких умов. Орхідеї – епіфіти. Вони добре себе почувають, виростаючи на деревних рослинах, за допомогою повітряних коренів отримуючи вологу під час дощів і випадання роси. Тому орхідей-епіфітам не потрібен грунт в звичному розумінні квітникаря-любителя. Орхідеї вирощують в прозорих горщиках, наповнених корою і мохом, а іноді керамзитом, перліту і деревним вугіллям.

Унікальна підгодівля
Багато квітникарів, які вирішили вдома вирощувати орхідеї, задаються питанням, чим можна підгодовувати ці рослини, щоб поліпшити їх стан, цвітіння і загальний зовнішній вигляд. Коли я теж вирішила завести таку квітку, мене зацікавило питання підгодівлі. Знаючи, що у нашого сусіда, який захоплюється квітникарством, є і орхідеї, я звернулася до нього за порадою, чим же можна удобрювати ці епіфіти.

Добрива для орхідей в своєму складі містять велику кількість різноманітних корисних компонентів. Це вітаміни групи В. Особливо орхідей потрібні В1 і В2. Це азот, калій і фосфор, так званий комплекс АФК.

Також епіфітам подобаються крохмалисті компоненти, жири і вуглеводи, які рослини переробляють в енергію для розвитку, цвітіння і стійкості до хвороб і шкідників. Виявляється, підгодувати орхідеї можна дуже просто: потрібно поливати їх водою, в якій був зварений звичайний рис. Цей відвар необхідно остудити і перелити в який-небудь посуд з кришкою, зберігати в холодильнику.

Перед тим як полити цим добривом орхідеї, відвар потрібно нагріти до кімнатної температури. Поливають рослини рисовою водою один раз в два тижні.

Related Post

Що принесе місячне затемнення кожному знаку Зодіаку?Що принесе місячне затемнення кожному знаку Зодіаку?

Коридор затемнень для вогненних знаків Зодіаку Овен Незважаючи на те, що для Овнів період коридору затемнень в 2020 року вельми небезпечний, все ж, астрологи їм рекомендують розвивати в цей час

24 липня виші розпочнуть реєстрацію на іспити та конкурси24 липня виші розпочнуть реєстрацію на іспити та конкурси

Не пізніше ніж 24 липня в усіх закладах вищої освіти має розпочатись реєстрація на вступні іспити та творчі конкурси. Для вступників на бюджет творчі конкурси та вступні іспити проводитимуться в

10 причин віддати дитину в музичну школу10 причин віддати дитину в музичну школу

Незважаючи на те, що дитина фальшиво співає пісні Чебурашки, і слуху у неї немає; незважаючи на те, що піаніно нікуди поставити, і бабуся не може возити дитину «на музику»; незважаючи