Мої орхідеї просто шикарні. Сусід підказав, як їх поливати

Орхідеї вирощують вдома багато квітникарів-аматорів. І абсолютна більшість строго дотримуються порад професіоналів в тому, як правильно вирощувати ці незвичайні рослини, щоб вони довго росли, регулярно цвіли і тішили собою. Коли я поділилася зі своїм сусідом проблемами і складністю догляду за орхідеями й тим, що вони вимагають спеціальної підгодівлі, він в свою чергу повідав мені простий рецепт харчування для цих рослин. Як виявилося, в догляді за орхідеями немає нічого надскладного.

Орхідеї вдома
Вирощування таких рослин, як орхідеї, вимагає дотримання деяких умов. Орхідеї – епіфіти. Вони добре себе почувають, виростаючи на деревних рослинах, за допомогою повітряних коренів отримуючи вологу під час дощів і випадання роси. Тому орхідей-епіфітам не потрібен грунт в звичному розумінні квітникаря-любителя. Орхідеї вирощують в прозорих горщиках, наповнених корою і мохом, а іноді керамзитом, перліту і деревним вугіллям.

Унікальна підгодівля
Багато квітникарів, які вирішили вдома вирощувати орхідеї, задаються питанням, чим можна підгодовувати ці рослини, щоб поліпшити їх стан, цвітіння і загальний зовнішній вигляд. Коли я теж вирішила завести таку квітку, мене зацікавило питання підгодівлі. Знаючи, що у нашого сусіда, який захоплюється квітникарством, є і орхідеї, я звернулася до нього за порадою, чим же можна удобрювати ці епіфіти.

Добрива для орхідей в своєму складі містять велику кількість різноманітних корисних компонентів. Це вітаміни групи В. Особливо орхідей потрібні В1 і В2. Це азот, калій і фосфор, так званий комплекс АФК.

Також епіфітам подобаються крохмалисті компоненти, жири і вуглеводи, які рослини переробляють в енергію для розвитку, цвітіння і стійкості до хвороб і шкідників. Виявляється, підгодувати орхідеї можна дуже просто: потрібно поливати їх водою, в якій був зварений звичайний рис. Цей відвар необхідно остудити і перелити в який-небудь посуд з кришкою, зберігати в холодильнику.

Перед тим як полити цим добривом орхідеї, відвар потрібно нагріти до кімнатної температури. Поливають рослини рисовою водою один раз в два тижні.

You cannot copy content of this page