fbpx

На половині дороги одна з них повернулася. Інша ж продовжила свій шлях і досягла мети. Їй було дуже важко, але на вершині гори вона знайшла ворота

Є одна мовчали на історія, яку я почула від старого дідуся в тролейбусі. Мені чомусь вона так запам’яталася, що я вирішила поділитися нею.

Було 2 жаби,за чайні болотні, нічим непримітні жаби. І от вони вирішили доскакати на вершину самої високої гори в світі, та їх почали всі відмовляти.

Їм в слід кричали, що вони розіб’ються, що вони прості жаби, що в них нічого не вийде і від них мокрого сліду не лишиться. Жаби продовжували стрибати скільки було сил.

На половині дороги одна з них повернулася. Інша ж продовжила свій шлях і досягла мети. Їй було дуже важко, але на вершині гори вона знайшла ворота що ведуть до раю. Знаєте в чому різниця між цими 2 жабами? Та що досягла своєї мети була глуха.

Вона не чула нікого і нічого, саме через те що в її серці не змогли посіяти сумніви вона зробила те що хотіла. Можливо і людям варто задуматися і перестати слухати всіх підряд, зробити вигляд що ми глухі, для того щоб досягти своєї мети?

Related Post

Наймудріші знаки зодіакуНаймудріші знаки зодіаку

Характер кожної людини, це збірна солянка. Розібратися і зробити один тип на кожного знака просто неможливо. Тільки приблизні риси будуть об’єднувати людей одного знака. Так, сьогодні, ми розглянемо наймудріших людей

4 жінки, яким не важливо, скільки заробляє чоловік4 жінки, яким не важливо, скільки заробляє чоловік

Часто дуже помилкова буває думка, коли всіх дівчат навколо вважають меркантильними. Багато хто може образитися на це, причому хтось по праву, а хтось просто не помічає за собою цих замашок.

Астролог розповів, жінки яких знаків відлякують чоловіківАстролог розповів, жінки яких знаків відлякують чоловіків

Астрологи вважають, що деяким жінкам не виходить побудувати серйозні стосунки з чоловіками через складний характер. Ними були названі три представника жіночих знаків зодіаку, які відлякують чоловіків. На думку астрологів, жінки,