На яких жінках ніколи не одружуються представники різних знаків Зодіаку

Чоловік-Овен
Овна подобаються всі жінки, але він проти того, щоб його брали під контроль. З владної жінкою любов триватиме до першої сварки, що врешті-решт призведе до розбитого серця. Інший тип дівчат, якого Овен цурається, – “млява троянда”, не здатна на любов, активність і азарт. З Дівами, Рибами і Тельцями Овнам годі й шукати своє щастя, тому він навіть не буде намагатися.

Чоловік-Телець
Телець на дух не переносить зміни і не стане миритися з “похідними умовами”. Він не звертає увагу на безвідповідальних і навіжених жінок, які нескінченно кудись поспішають, хочуть неможливого, бездумно витрачаючи сили, енергію і гроші. Такий чоловік вважає за краще тримати дистанцію з Водоліями, Стрільцями та Близнюками.

Чоловік-Близнюки
Близнюка легко відштовхнути байдужістю і замкнутістю. Зазвичай найсерйозніші стосунки Близнюка починаються з гумору, неформального спілкування, ненав’язливого флірту. Якщо жінка не здатна підтримати бесіду, яка користь її домагатися? Жага до життя, легкість, оптимізм, азарт – ось що цінує і шукає Близнюк у своїй супутниці. Занадто манірні дами, які живуть за шаблоном, дотримуючись правил, змусять його занудьгувати. Інтерес такого чоловіка швидко зникне, якщо він почне відносини з Дівою, Тельцем, Скорпіоном, Козерогом або Рибами.

Чоловік-Рак
Рака розчаровує грубість, байдужість, драматизм і надмірна стриманість. Він не стане навіть починати відносини з дівчиною, від якої повіє холодністю або, навпаки, підвищеною емоційністю. Чоловік-Рак уникає і занадто цілеспрямованих жінок, у яких на першому місці кар’єра, а не сім’я. З цієї причини Раку не збудувати щасливі відносини з егоїстичною і дуже владною жінкою-Овном.

Чоловік-Лев
Вогняний Лев хоче бачити поруч із собою чарівну і шикарну супутницю. Він не помічає тих, хто не стежить за собою, веде себе грубо і не знає, що таке косметика. Леву потрібна ефектна жінка, яка стане для нього “прикрасою” і допоможе реалізувати лідерські якості. Він дуже швидко забуде про дівчину, яка не змусить його відчути себе королем. До таких жінок відносяться Раки, Козероги і Діви.

Чоловік-Діва
Чоловік-Діва дуже перебірливий у виборі партнерки, і заволодіти його серцем непросто. Він обожнює порядок в будь-якому вигляді, тому його більше привабить серйозна і сімейна жінка, ніж ефектна красуня. Практичність, комфорт і стабільність – головні важелі тиску, які допоможуть утримати чоловіка-Діву. Овнам, Стрільцям і Водоліям краще і не намагатися підкорити цього чоловіка: він не зможе ні приборкати їх, ні змиритися з їх неконтрольованою енергією.

Чоловік-Терези
Спокійний чоловік-Терези прагне не зв’язуватися з жінками, здатними зруйнувати його внутрішню гармонію. Естет шукає бездоганну даму, яка вміє підтримувати свою красу. Він ніколи не пов’яже своє життя з песимістичною і нескінченно страждаючою жінкою. У його супутниці завжди має бути чудовий настрій, вона не повинна вимагати, з’ясовувати стосунки і провокувати конфлікти. Чоловік-Терези не зможе довго виносити представниць Скорпіона і Риб.

Чоловік-Скорпіон
Скорпіон обожнює гострі відчуття. Якщо дівчина дуже швидко йде на контакт, його інтерес розчиняється. Йому потрібна складна супутниця, готова до ризику, змін, бурхливим скандалам і точно таким же бурхливим примиренням. Діви, Козероги, Терези, Близнюки швидко набриднуть Скорпіону, і він піде назустріч новим, більш сильним враженням.

Чоловік-Стрілець
Яскравий ідеаліст Стрілець шукає ідеальну супутницю. У поведінці, зовнішності і характері жінки повинна бути загадкою, щоб він звернув на неї свою увагу. Скромні і звичайні дівчата не сподобаються Стрільцям. Його супутниця повинна бути найкращою, найкрасивішою, харизматичною, наймудрішою, найчарівнішою і в чомусь неодмінно унікальною. Жінки даних Знаків ніколи не користувалися популярністю у чоловіка-Стрільця: Телець, Діва, Козеріг.

Чоловік-Козеріг
Козеріг – найвірніший, строгий і справедливий чоловік. Саме тому він шукає жінку, яка зможе подарувати йому стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Легковажні і несерйозні жінки не сподобаються йому. Козеріг завжди цурається непередбачуваних представниць зодіакального кола, від яких не знаєш чого очікувати. До них відносяться: Близнюки, Лев, Стрілець, Водолій.

Чоловік-Водолій
Волелюбний Водолій хоче бути з тією, яка не стане лізти в душу, нескінченно вимагати уваги і безцеремонно порушувати його особисті кордони. Водолій ніколи не буде належати жінці без залишку. Йому чужі вимогливість і обмеження свободи. Якщо обраниця буде постійно дзвонити йому, цікавитися подробицями його життя, контролювати, то Водолій втече від неї. Такий чоловік ніколи не зможе ужитися під одним дахом з жінкою-Раком, жінкою-Дівою або жінкою-Рибами.

Чоловік-Риби
Чоловік-риби шукає в жінці підтримку, ніжність, романтику і любов, тому йому не підійде холодна, байдужа. Егоїсток, кар’єристок, феміністок він намагається не підпускати до себе: він відчуває себе некомфортно в їхньому товаристві. Тому Овни, Леви, Водолії і Козероги такому романтичному чоловікові не підійдуть.

You cannot copy content of this page