ЦЕ EASY Поради Найбільш легковажний знак зодіаку – хто він?

Найбільш легковажний знак зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розказує, у кого в голові вітер гуляє! Може, в тебе?

12 місце – Рак

Внутрішній світ Рака – це як ніч, яка, якщо пам’ятаєте, темна і сповнена жахів. Додайте до цього тяжку (приблизно як сумарну вагу трьох кашалотів) ношу турботи про близьких, яку Рак самовіддано несе, бо хто ж, якщо не вона, — і отримайте вичерпне пояснення того, чому почесне останнє місце дістається саме Ракам.

Вони б, може, й раді дозволити собі трохи легковажності, але їх з одного боку затисло підвищеною тривожністю, а з іншого — почуттям обов’язку. Так, саме з цих компонентів і складається панцир Рака, а зовсім не з хітину, як ми раніше думали.

11 місце – Козеріг

Обов’язок. Совість. Відповідальність. Козеріг, на відміну більшості інших знаків, які десь чули ці слова, чудово обізнана у тому, що вони означають. Більше того, вона ще й у курсі, як їх застосувати до реального життя. Свого. І, що набагато гірше, до чужого теж.

Тому що, на думку Козерога, борг велить їй взяти на себе відповідальність за легковажних роздовбаїв, а честь і совість не дозволяють робити цю роботу абияк. Слово честі, якби не були думи Раків такими важкими, ми б віддали Козерогу останнє місце. Двічі віддали!

10 місце – Телець

Почесне третє місце з кінця дістається Тельцям — знаку, що нескінченно воює зі своєю природою: Тельці підозрюють, що якось нудно живуть, тому в них весь час свербить десь в області вище задніх копит. Але всі її грандіозні витівки зазвичай зводяться максимум до нерозумного шопінгу на всю зарплату, та й то в тому випадку, якщо Телець точно знає: чоловік уже тягне в дзьобі квартальну премію.

В іншому Телець талановито підбиває ближніх на здійснення безумств і так само талановито псує вечірку похмурим бубонінням на тему «як би чого не сталося». Насправді Телець надто любить себе, щоб дозволяти собі втрачати голову – ще чого! Запасної ж у комплекті немає!

9 місце – Скорпіон

Мірити Скорпіонів звичайними людськими мірками — заняття безглузде і невдячне, тож дев’яте місце наш астрологічний розбір видає Скорпіонам просто тому, що треба їм щось дати.

Так, а тепер, коли Скорпіони прочитали це, почухали гординю і пішли, розповідаємо страшну правду: вони, звичайно, зрідка дозволяють собі побути легковажними, але зловити їх у цьому стані майже неможливо. А головне — смертельно небезпечно: застати Скорпіона тепленькою, розслабленою і легковажною — рідкісний успіх, звичайно ж, тому що буде вам небо в алмазах і пригоди, що захоплюють дух.

Але потім вона прийде до тями і помститься. Бо легковажність – слабкість. А свідків своєї слабкості Скорпіон живим не залишає.

8 місце – Риби

Риби невиразно підозрюють, що легковажність — це загалом досить симпатична риса характеру, а тому ретельно її уникають: не для того Дорога Світобудова свою ягідку у світовий океан випустила, щоб вона тут подобалася всяким! Особлива місія, покладена на тендітні Рибчині плавці, — бути недосяжною богинею для Обраних, а під час рідкісних перекурів їй належить Красиво Страждати.

Яка тут легковажність, коли день і ніч буквально потрібно носити на собі важкі думи? Втім, від зайвої серйозності Рибки теж не страждають: не для того морська квіточка цвіла! Нехай нудні дорослі проблеми Обрані вирішують, так. Рибка вища за це.

7 місце – Лев

Леви свою легковажність ретельно приховують, бо не царська ця справа, зрозуміло, дурнем по життю скакати. Проте легковажні вчинки їм, у принципі, не чужі. Просто всім іншим знакам і на думку не спадає вважати це легковажністю: дивлячись на Левицю, що втратила голову, вони бурмотять якісь дурниці про те, що ризик — шляхетна справа, або про те, що кохання зле — полюбиш і сама знаєш кого. Дрібниці, загалом, справа життєва!

А ось сама Левиця так, звичайно, не вважає, і робить собі внутрішнє а-та-та за те, що несанкціоновано зійшла зі шляху, який веде її до слави, успіху та багатства. Ай-яй-яй, левеня, ну як же так?

6 місце – Діва

Несподіваний поворот! Почесне центральне місце у гороскопі дістається Дівам, яких у легковажності ніхто й ніколи не підозрював. Як? Діва?! Цей еталонний зразок здорового глузду, ця остання площина стабільності, цей символ істинно самурайського кодексу честі та поведінки — легковажна? Не може бути такого!

Насправді Дівине «ніколи» просто дуже рідко трапляється: приблизно раз на десять років. Зате вже тоді Діва не просто втрачає голову, а буквально сама собі її зносить до біса і пускається берега. Втім, сама Діва впевнена, що голови не втрачає, а просто, здорово і логічно розсудивши, робить собі метафоричне харакірі: це життя вже набридло, давайте нове!

5 місце – Овен

Відкривають п’ятірку найбезтурботніших знаків зодіаку, звичайно ж, Овни – ті найпрекрасніші люди, які взагалі не вміють тримати себе в руках, тому що у них лапки, зате чудово вміють тримати в чітких рамках решту. Саме тому їх ніхто не вважає легковажними: у Овна, знаєте, не забалуєш! За пропущені травним трактом полімери Овен запитає суворіше, ніж Козеріг, а будь-який Козеріг, як відомо, — це маленька ходячия філія Святої інквізиції.

Загалом, усі думають, що Овни серйозні та суворі. До інших, так. А до себе вони ставляться як до маленького гарненького ягняти. Ой, і чого хоче наша хмариночка? Трішки горілки замість нудної наради? Та ти ж мій хороший! Зараз ми зателефонуємо і скажемо, що захворіли, а самі підемо в магазинчик, так, моє сонечко? Який же ти в мене милесенький!

4 місце – Стрілець

Трохи не дотягли до трійки лідерів Стрільці, яких прийнято вважати еталонними роздолбаями та безрозсудними марнотратниками життя. Насправді ж Стрільці своїм серйозним ставленням до справді важливих речей заткнуть за пояс половину астрологічного кола.

Просто до стрільцівського списку Дійсно Важливих Речей входять пригоди, ризик, три коханці одночасно, подорожі та жбурляння грошей на вітер. Ах, так, after party теж.

3 місце – Водолій

Бронзова медаль і почесне третє місце дістаються Водоліям — за старанність у справі створення образу вітряної та недолугої краси якоїсь. Чесно кажучи, ми не знаємо, навіщо цим розважливим контрол-фрикам потрібно зображати із себе всенародний символ егегею, але підозрюємо, що це таємне партійне завдання від Небесної канцелярії.

Водолій як вітряна персона, усім приклад: здатний один раз чхнути і одразу заразити вірусом відвалу голови навіть Козерога. Тож місце на п’єдесталі вони, мабуть, заслужили, але лише третє. Гаразд, гаразд, давайте усі ще раз дружно вдамо, що віримо в легковажність Водолія, окей?

2 місце – Терези

Срібна медаль і пудова гиря на шию дістаються Терезам: гиря — щоб хоч трохи приземлити цих повітряних створінь, впевнених, що життя – безтурботна гра за їхніми правилами і завжди можна сісти навпочіпки, скласти долоні над головою і сказати: «Мене ніхто не дістане!»

Хоча гирю ми, звичайно, від заздрості придумали: Терези не тільки відчайдушно безтурботні, а й нестерпно чарівні. Тож долоньки над їхніми головами завжди складаються вчасно. Долоні, у сенсі. Міцні, мозолисті та куленепробивні. І звикли легко відраховувати купюри, «щоб моя дівчинка могла як слід розважитися».

Ми встромляли в наш астропрогноз розпечені голки, намагаючись вивідати в нього секрет того, як Терезам це вдається, але нічого не домоглися, на жаль.

1 місце – Близнюки

Та-дамм! Почесне перше місце, золота медаль і звання легковажної особи дістається Близнюкам, хоча ми не впевнені, що слово «легковажний» точно відображає їх суть: все-таки мається наувазі легковажне ставлення до відповідальності, а ми не впевнені, що в голові Близнюків така є.

Ні-ні, ми не хочемо сказати, що Близнюки дурні: якщо дивитися на них неозброєним поглядом — так це один із найінтелектуальніших обдарованих знаків, а от якщо поглянути крізь астрологічний розбір, можна побачити на лобі Близнюків крихітну темну точку. Це вхідний отвір від метафоричної кулі 45-го калібру, яку Небесна канцелярія пускає Близнюкам у чоло, як тільки вони зістрибують у наш світ з колеса Сансари, а вихідний отвір, як ви розумієте, є дирищою в два кулаки. І вітер, вітер свище…

Related Post

Наймудріша жінка за знаком зодіаку: хто вона?Наймудріша жінка за знаком зодіаку: хто вона?

Всі довкола запевняють, що справжня жінка всім щось винна. І головне, що вона винна — це бути мудрою. Ми так і не зрозуміли, що це означає, тому про справжню жіночу

Найстійкіший знак зодіаку – хто він?Найстійкіший знак зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, на кого із знаків зодіаку можна спертися в цей непростий час, а кому давно настав час піднести трохи нашатирю. Можливо, найстійкіший знак зодіаку це ти?

Щоб чоловік не зраджував, потрібно провести на кухні кілька обрядів та ритуалів, а також дотримуватися деяких правилЩоб чоловік не зраджував, потрібно провести на кухні кілька обрядів та ритуалів, а також дотримуватися деяких правил

Чоловіки зарекомендували себе як істоти полігамні, і кожна жінка боїться зради свого супутника. Навіть будучи заміжньою за сім’янином до мозку кісток, представниці прекрасної статі час від часу влаштовують сцени ревнощів