Найхитріші і брехливі знаки Зодіаку серед чоловіків

Астрологи розповіли як розпізнати брехню.
Схильність до брехні залежить від дати народження і статі, стверджують езотерики. Ознайомтеся з описом знаків і можливо впізнаєте когось.

Схильність до брехні залежить від дати народження. Навіть один день може зіграти вирішальну роль. У зодіакальному колі є знаки, які не можуть переносити брехню, а є самі врущі знаки, стверджують астрологи.

Гороскоп брехливих знаків Зодіаку, який допоможе розібратися, хто з них “чесний хлопець”, а хто – віртуоз брехні.

Схильність чоловіків-Овнів до брехні. З докорами сумління у Овнів-чоловіків не склалося, і вони можуть збрехати жінці в будь-який час, коли їм це знадобиться.

Як розпізнати брехню. Це може здатися дивним, але викрити брехню Овнів майже неможливо. Знаючи, що брехня їм не дуже вдається, перш ніж збрехати, вони довго репетирують. Спіймати їх можна хіба що на імпровізаційної брехні.

Причини брехні. Представники цього знака брешуть всього в парі-трійці випадків: щоб отримати бажане, вигородити себе або уникнути неприємної ситуації.

Схильність чоловіків-Тельців до брехні. Гедоніст Телець не може собі відмовити в паралельних романах, а коли жінок кілька, не збрехати не вийде. Одні відносини не закінчилися, так вже почалися нові – і Телець викручується.

Як розпізнати брехню. Дізнатися про брехню Тельця можна, звернувши увагу на його мову: якщо він уникає відповіді, переводить тему і явно щось не договорює – Телець бреше.

Причини брехні. Тельці брешуть, щоб уникнути конфлікту, прямої конфронтації і щоб звернути на себе увагу.

Схильність чоловіків-Близнюків до брехні. Любителі подвійної гри з чесними очима будуть доводити своїй обраниці, що вона у нього така одна. А іноді вони брешуть з чисто спортивного інтересу.

Як розпізнати брехню. Викрити Близнюків у брехні вкрай складно – вона продумана, аргументована, насичена великою кількістю деталей, а мова їх тече, як річка.

Причини брехні. Близнюки хочуть щось приховати, домогтися бажаного або … щось комусь продати.

Схильність чоловіків-Раків до брехні. Чоловіки-Раки в цьому відношенні не надто відрізняються від представниць прекрасної статі того ж знака – брешуть не для утиску інтересів коханої жінки, а для її ж блага.

Як розпізнати брехню. Подивіться Раку в очі і прямо запитаєте. Мало хто з представників цього знака зможе і після цього брехати. Втім, навіть якщо Ви і зловили його на брехні, правди він Вам все одно не скаже.

Причини брехні. Найчастіше брехня Рака – це брехня для порятунку. Щоб його близькі не переживали і не турбувалися. Або справа стосується фінансів Рака, і тут він буде брехати без докорів сумління.

Схильність чоловіків-Левів до брехні. Леви можуть безсоромно користуватися довірою жінки, розвішуючи на її вухах різнокаліберну локшину. А якщо він раптом попадеться на брехні, буде все заперечувати.

Як розпізнати брехню. Між правдою і вигадкою Львів грань відсутня. Так що розпізнавати брехню буде важкувато. Леви майже не проколюються, а якщо їх викрили, вони ні за що не зізнаються, переведуть все на жарт.

Причини брехні. Найчастіше – щоб привернути увагу і викликати захоплення. Така вже натура Лева – їм потрібно бути в центрі подій і неодмінно бути “цвяхом програми”.

Схильність чоловіків-Дев до брехні. Ці чоловіки будуть брехати своїй жінці, тільки щоб її не образити, не засмутити і вберегти її.

Як розпізнати брехню. Репутація у Дів така, що, швидше за все, нікому і в голову не прийде, що Діви когось обманюють. Видати їх може тільки невпевненість при брехні, оскільки роблять вони це нечасто.

Причини брехні. Щоб Діва збрехав, потрібна вагома причина. Наприклад, щоб врятувати або уникнути втрат в любові, відносинах, сім’ї або кар’єрі.

Схильність чоловіків-Терезів до брехні. Бажаючи отримати більше уваги, будуть фліртувати з усіма. Найближчим чоловіки-Терези зазвичай не брешуть, а тому можуть несподівано зізнатися в своїх дрібних “грішках”.

Як розпізнати брехню. Терези – прекрасні дипломати, а тому відстежити їх брехню можуть тільки ті, хто зважиться розбирати слова і дії Терезів покроково.

Причини брехні. Для того щоб уникнути прямої відповіді або приховати справжній стан речей, Терези збрешуть, щоб зберегти хороші відносини з оточуючими.

Схильність чоловіків-Скорпіонів до брехні. Чоловік маніпулятор, до того ж ревнивець і власник. У відносинах він постійно буде брехати і маніпулювати, щоб тільки виключити будь-які контакти своєї жінки з представниками протилежної статі.

Як розпізнати брехню. Ніяк. Навіть найближчі можуть не розпізнати брехню в стосунках або в чому б то не було ще. При цьому самим Скорпіонам брехати безглуздо – то, що їм  якщо кажуть неправду, Скорпіони розуміють це миттєво.

Причини брехні. Скорпіони можуть брехати з любові до мистецтва, просто тому що їм нудно і хочеться додати перчинки. А можуть з помсти – і горе тому, хто перейшов Скорпіонам дорогу. Свою жертву вони інтригами можуть знищити легко і невимушено.

Схильність чоловіків-Стрільців до брехні. Стрільці-чоловіки брешуть тим жінкам, чиї почуття їх більше не турбують. Якщо чоловік-Стрілець Вам бреше – це поганий знак для Ваших відносин.

Як розпізнати брехню. Брехня Стрільця буває настільки незграбна і шита білими нитками, що не помітити її проблематично. А ось якщо Стрілець не бреше, а просто прикрашає події – ніхто не здогадається, що це неправда.

Причини брехні. Заради того, щоб справити враження, довести правоту, іноді заради кар’єри. І – заради красного слівця.

Схильність чоловіків-Козерогів до брехні. Бажання справити враження на даму штовхає Козерога на брехню. Він буде говорити те, що Ви хочете почути, навіть якщо у нього на це немає ніяких підстав.

Як розпізнати брехню. Краще не злите Козерога, намагаючись публічно викрити його в брехні. Вам його реакція не сподобається. А зрозуміти, що Козерог бреше, не так-то просто. Робить він це нечасто, зате добре.

Причини брехні. Підвищити свій статус в очах оточуючих, особливо якщо це малознайоме суспільство. Це буде стосуватися його фінансів, професіоналізму, соціального стану та іншого в тому ж дусі.

Схильність чоловіків-Водоліїв до брехні. Моногамія рідко входить в число чеснот Водолія, однак при цьому він може, як і Телець або Близнюки, брехати всім, а може не брехати нікому.

Як розпізнати брехню. Якщо Водолій неуважний, він може заплутатися у власних вигадках. А ще у нього дуже чесні очі, коли він придумує свої небилиці – на цьому його і можна “зловити”.

Причини брехні. Для захисту свого внутрішнього світу від зазіхань зовнішнніх, або тому що друга сторона не готова до правди.

Схильність чоловіків-Риб до брехні. У відносинах легко попадаються на брехні, оскільки вона занадто вже неправдоподібна. Зате якщо вони інтригують заради кар’єри – то стають по-справжньому небезпечні.

Як розпізнати брехню. Занадто багато вигадок. І це, як правило, швидко стає очевидним. Якщо тільки мова не йде про кар’єру.

Причини брехні. Риби брешуть, маючи на це масу причин емоційного характеру. Вони не хочуть травмувати того, хто їм дорогий і часом приховують правду, прикрашають дійсність або відверто брешуть. Душевний спокій близьких людей їм найдорожче, і це часом змушує їх говорити неправду.

You cannot copy content of this page