Як брешуть жінки за знаками Зодіаку?

Схильність жінок-Овнів до брехні. Брешуть ці панянки неохоче і невміло. Тільки щоб виправдати себе і якісь свої вчинки, які з якохось причини не подобаються їхньому партнеру або їм самим здаються поганими.

Схильність жінок-Тельців до брехні. Дами-Тельці брешуть, щоб привернути увагу протилежної статі, особливо добре у них виходить, коли вони вже обрали “жертву”, і пристрасно її “підгортають”.

Схильність жінок-Близнюків до брехні. Обман в їх вустах – не рідкість. Вони це роблять, щоб вислизнути від покарання або для отримання вигоди.

Схильність жінок-Раків до брехні. Відносини, сім’я, кохана людина – на першому місці. Така дівчина буде складати небилиці виключно з турботи про коханих.

Схильність жінок-Львів до брехні. Левиця – класична “жінка-загадка”. Їх історії звучать неймовірно, але при цьому дуже достовірно. Вони брешуть, щоб заінтригувати і викликати до себе непідробний інтерес.

Схильність жінок-Дев до брехні. “Це не наш метод” – ось що думають жінки-Діви про брехню. Вони знайдуть спосіб домогтися свого іншими шляхами, не вдаючись до обману.

Схильність жінок-Терезів до брехні. Дівчата-Терези брешуть, щоб уберегти себе і свій світ від безцеремонного вторгнення.

Схильність жінок-Скорпіонів до брехні. За допомогою брехні домагаються своїх цілей, і в стосунках, і в будь-яких інших сферах. Можуть легко натиснути на жалість, щоб отримати свою частку співчуття.

Схильність жінок-Стрільців до брехні. Брешуть, щоб довести свою правоту. Втім, ці спроби рідко виявляються увінчані успіхом.

Схильність жінок-Козерогів до брехні. Брешуть з марнославства, перебільшуючи свої достоїнства, а також для залучення представників протилежної статі.

Схильність жінок-Водоліїв до брехні. Не люблять брехні, їм набагато простіше про щось промовчати, ніж нагромаджувати несправжні історії.

Схильність жінок-Риб до брехні. Не можна сказати, що вони брешуть. Вони видають свої фантазії за дійсність. І якщо раптом виявляється, що вони один від одного разюче відрізняються, це розбиває їм серце.

You cannot copy content of this page