fbpx

Як брешуть жінки за знаками Зодіаку?

Схильність жінок-Овнів до брехні. Брешуть ці панянки неохоче і невміло. Тільки щоб виправдати себе і якісь свої вчинки, які з якохось причини не подобаються їхньому партнеру або їм самим здаються поганими.

Схильність жінок-Тельців до брехні. Дами-Тельці брешуть, щоб привернути увагу протилежної статі, особливо добре у них виходить, коли вони вже обрали “жертву”, і пристрасно її “підгортають”.

Схильність жінок-Близнюків до брехні. Обман в їх вустах – не рідкість. Вони це роблять, щоб вислизнути від покарання або для отримання вигоди.

Схильність жінок-Раків до брехні. Відносини, сім’я, кохана людина – на першому місці. Така дівчина буде складати небилиці виключно з турботи про коханих.

Схильність жінок-Львів до брехні. Левиця – класична “жінка-загадка”. Їх історії звучать неймовірно, але при цьому дуже достовірно. Вони брешуть, щоб заінтригувати і викликати до себе непідробний інтерес.

Схильність жінок-Дев до брехні. “Це не наш метод” – ось що думають жінки-Діви про брехню. Вони знайдуть спосіб домогтися свого іншими шляхами, не вдаючись до обману.

Схильність жінок-Терезів до брехні. Дівчата-Терези брешуть, щоб уберегти себе і свій світ від безцеремонного вторгнення.

Схильність жінок-Скорпіонів до брехні. За допомогою брехні домагаються своїх цілей, і в стосунках, і в будь-яких інших сферах. Можуть легко натиснути на жалість, щоб отримати свою частку співчуття.

Схильність жінок-Стрільців до брехні. Брешуть, щоб довести свою правоту. Втім, ці спроби рідко виявляються увінчані успіхом.

Схильність жінок-Козерогів до брехні. Брешуть з марнославства, перебільшуючи свої достоїнства, а також для залучення представників протилежної статі.

Схильність жінок-Водоліїв до брехні. Не люблять брехні, їм набагато простіше про щось промовчати, ніж нагромаджувати несправжні історії.

Схильність жінок-Риб до брехні. Не можна сказати, що вони брешуть. Вони видають свої фантазії за дійсність. І якщо раптом виявляється, що вони один від одного разюче відрізняються, це розбиває їм серце.

Related Post

36 питань, після яких неможливо не закохатися36 питань, після яких неможливо не закохатися

Видатний психолог Артур Арон 20 років тому провів унікальний експеримент. Для участі  в якому, він запросив чоловіка й жінку, які не були знайомі і попросив відповісти на 36 питань. Вони

facebook