Найстійкіший знак зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, на кого із знаків зодіаку можна спертися в цей непростий час, а кому давно настав час піднести трохи нашатирю. Можливо, найстійкіший знак зодіаку це ти?

12-е місце – Терези

Терези та стійкість – це антоніми. У будь-якій незрозумілій ситуації Терези жалібно заламують ручки і голосять: «Що ж буде, що ж буде?» – тим і рятуються. Тому що в цей момент вони такі милі, що неодмінно знаходиться бажаючий взяти їх на ручки, щоб вони прикрашали боротьбу з обставинами.

11-е місце – Близнюки

Близнюки до такої якості, як стійкість, відчувають відразу: вони прийшли в цей світ не для того, щоб перетерпіти! Зазнають втрат нехай дурні, а Близнюки просто дістають із загашника підходящу до ситуації субособистість (треба віддати належне — частіше Революціонера, ніж Філософа) і насолоджуються кінцем цього світу. Бо ж це значить, що буде початок наступного!

10-е місце – Риби

У Риб стійкості немає, тому що вона їм взагалі не потрібна: стійкість має на увазі здатність протистояти зовнішнім впливам, а Рибки нічому в цьому світі не протистоять і не збираються. Вони тут взагалі рідко бувають, воліючи відсиджуватися у Внутрішній Нарнії. І все б добре, якби вони не виринали часом звідти з глибокодумним зауваженням: «Здається, ви всі помрете!» Їм стійкість не потрібна, то хоч чужу не підривали б. Що за люди взагалі?

9-е місце – Водолій

Водолій – як той їжачок: сильний, дуже сильний. Але легкий. Вітрами злих змін його першого зносить до чортів свинячих. Втім, Водолії – природжені пристосуванці. Поки всі інші знаки відчувають свою стійкість, Водолії потоваришують із найголовнішим свинячим чортом і переживуть апокаліпсис у теплі та комфорті.

8-е місце – Скорпіон

Несподіваний поворот! Лише восьме місце дістається Скорпіонам, які зазвичай справляють враження людей, які у вогні не горять, у воді не тонуть, а серця ворогів запивають чудовою царською горілкою. Насправді немає для Скорпіона долі гірше, ніж жити в епоху змін: хоч би що там говорила дівчинка Грета, але найсильніше людство псує атмосферу своїми еманаціями туги, безвиході та розпачу. У всякому разі, з погляду Скорпіона.

7-е місце – Рак

Раки в будь-якій незрозумілій ситуації просто ховаються у свій метафоричний панцир і чекають поганих часів там. Зовні вони талановито створюють видимість, що бадьорі, веселі та взагалі знають п’ять рецептів пирогів із гречкою. Чекати погані дні поряд з ними легко та приємно. Якщо, звичайно, не лізти під панцир, бо там відкриються такі прірви — жодної стійкості не вистачить на це дивитись.

6-е місце – Стрілець

Почесне центральне місце в гороскопі дістається Стрільцям, які будь-які життєві негаразди сприймають як пригоду: бачачи вершників, що галопують, апокаліпсису, стрілець радісно кричить «Ко-о-ники-и!» і готується як слід повеселитися. А все тому, що Стрільці — фаталісти, їхній девіз — «Роби, що маєш, і будь, що буде». Не знаємо, щоправда, хто їм сказав, що в будь-якій незрозумілій ситуації треба насамперед випити пива з креветками, але, здається, цей спосіб працює.

5-е місце – Діва

Діви, яких усі недолюблюють за непоступливість, перед обличчям життєвих негараздів набувають незвичайної гнучкості. А що гнеться, як відомо, не ламається — ну до певної межі, перевіряти яку ми, втім, не рекомендуємо, якщо ви пам’ятаєте шкільний курс фізики та теорію пружності. Як тільки тиск на Діву ослабне, вона розігнеться назад, зі свистом та егегеєм. Може й по лобі зарядити.

4-е місце – Лев

Ледве не дотягли до трійки лідерів Леви, яким простіше відкусити власний хвіст, ніж стискатися перед труднощами. Хоча, звісно, близькі мають шанси застати Лева бігаючим по стелі з криками «Все пропало!», але він швидко візьме себе в руки. А заразом цих найближчих теж візьме.

3-тє місце – Козоріг

Відкривають трійку лідерів Козероги — чудові люди, які з раннього дитинства роблять виключно те, що запланували, і лише в той час, коли запланували, тож Козерога простіше вбити, ніж, наприклад, вчасно посадити на горщик. Власне кажучи, перед лицем життєвих негараздів Козоріги поводяться так само: звіряються з планом. Там написано «Після обіду зануритися в себе, намотувати соплі на кулак, опустити руки і віддатися на волю долі?» Ні, не написано. Отже, і не робимо. Запитання?

2-е місце – Овен

Ніщо не може зламати Овна, тому що Овен за бажання сам що хочеш зламає, включаючи державний устрій, хребет того слона, на якому лежать черепахи, що тримають земну твердь, і навіть спадкову часнокодавку (хоча щодо останнього ми не впевнені, бо сила Овнів велика , але все ж таки не безмежна). Тож у дні всіляких негараздів за Овнів можна сміливо ховатися. Головне — захопити беруші, бо стоїчно стримувати лайки Овни таки нездатні.

1-е місце – Телець

Та-дамм! Почесне перше місце, золота медаль та електричка із страждальцями назустріч дістається Тельцям. Телець переживе будь-що, у тому числі нас, панікерів. Тому що в нього в запасі завжди є План (а також План Б на випадок провалу Плану), ключі від бункера з гречкою, тушонкою та серіальчиками і невичерпний запас спраги не просто жити, а жити добре навіть в умовах апокаліпсису.

Причому просто виживати Тельцю нудно, тож у результаті він вистоить ще й із вигодою для себе. Ну а чого час гаяти, правда? Уламки імперії знову ж таки лежать безхазяйні. Непорядок!

Related Post

Коли ти одягнеш цю річ навиворіт, порча повернеться заклятому вороговіКоли ти одягнеш цю річ навиворіт, порча повернеться заклятому ворогові

Чи правда, що зло повертається тим, хто його наслав? Розмірковувати про подібне можна довго, адже, ніяк не можна дізнатися всю правду напевно. Люди не завжди бажають одне одному поганого. Але

Чого не можна казати під час сповіді: Богові і так все відомоЧого не можна казати під час сповіді: Богові і так все відомо

Сповідь — це священне обряд, в якому беруть участь двоє: людина, яка прийняла рішення зізнатися в неправильних вчинках і думках, і священнослужитель. Останній виконує роль посередника, його завдання допомогти людині

Найзліший знак зодіаку: вибір астрологівНайзліший знак зодіаку: вибір астрологів

Ходять чутки, що якимось знакам притаманна великодушність та дружелюбність, а характер інших можна описати як шкідливий та злопам’ятний. Давай розберемося, хто може претендувати на звання найзлішого знаку зодіаку серед жінок