Найважчі знаки Зодіаку серед чоловіків

«Важко в навчанні, легко в бою» – до життя з деякими чоловіками ця формула неприйнятна, з ними і в навчанні тяжко, і в стабільному спільному житті теж.

12 МІСЦЕ – БЛИЗНЮКИ
Близнюки можуть взагалі не створювати проблем, а їх характери близькі до ідеальних. Головне «але» – вони не надто емоційні в стабільних відносинах, і це може серйозно все псувати. Чи не будете ж випрошувати у них поцілунки та інші ніжності? Або, зачекайте … Будете? Ну окей, залежить лише від Вас.

11 МІСЦЕ – ТЕЛЕЦЬ
Цілком собі гідний в сенсі рівня складності знак – без особливих затій. Головне, про що можна дівчині сильно спіткнутися, – це манера Тельця тримати дистанцію. Він не скритний, але до себе довго не підпускає. Щоб стати дійсно близькою людиною Тельцю, Вам доведеться проявити завзятість і запастися терпінням. Здавалося б, все у вас добре і говорите ви по душам, але почуття, що знаєте його не до кінця, нікуди не дівається? Ох, це звичайна справа.

10 МІСЦЕ – РИБИ
Насправді Риби дуже неконфліктний і на перший погляд легкий знак. Хоча як подивитися. Схильність Риб плисти за течією здатна вивести з себе будь-яку жінку, якій хочеться чіткості і характеру в чоловікові. Ні, забудьте. Це не про Риб. Дивним чином ось ця пасивність часто супроводжується фантастичним везінням: Риби, нічого не роблячи, виявляються в потрібному місці в потрібний час і приймають це везіння як належне. Що дратує ще сильніше.

9 МІСЦЕ – ТЕРЕЗИ
Ось про кого не зрозумієш, що у них на думці. Сьогодні одне, завтра інше. Сьогодні одна, завтра … так, на жаль, завтра інша. За Терезами потрібне око та око, а ще мобільність, інтерес до всього нового. Допитливий розум Терезів прямо-таки нишпорить у пошуках свіжих вражень, і з ним може бути дуже цікаво – до тих пір, поки цей допитливий розум не вирішить, що настав час спробувати секс утрьох.

8 МІСЦЕ – СТРІЛЕЦЬ
Стрільці схожі на Терезів, тільки вони більш інтелектуальні і заморочені. Там, де Терези поводяться як захоплені (і жорстокі часом) діти, перебираючи людей як іграшки, Стрільці придивляються, але теж вишукують собі щось (і когось) цікавіше. Крім того, представники цього знака дуже люблять ризикувати, в чому б це не проявлялося. Тому готуйтеся весь час нервувати і чекати сюрпризів різного ступеня тяжкості – від «я виграв мільйон!» до «я все втратив».

7 МІСЦЕ – ЛЕВ
Знак, дуже смішний у своїй серйозності по відношенню до себе коханого. У одних Левів це виглядає мило, у інших – страшно бісить. У будь-якому випадку дозуйте свою іронію в його адресу, а вже про сарказм (знаєте різницю? Не знаєте? Краще дізнайтеся, стане в нагоді у випадку з Левом) і зовсім забудьте. І доведеться звикнути до поважності, це для Лева дуже важливий момент. Бо не «зганяти в магазин», а «вийти за покупками», не крісло з ноутом на колінах, а «робоче місце» – відтепер це буде ваша реальність. Ну і якщо хочете зробити Леву дійсно приємно, почніть називати його по імені-по батькові. Оргазм гарантований.

6 МІСЦЕ – СКОРПІОН
Як не дивно, горезвісні лиходії Скорпіони виявилися не такі і лиходії. Так, у них важкі характери, але вони не схильні мучити Вас ниттям і претензіями. Потрібно запам’ятати, що Скорпіон схильний до внутрішньої самоти і песимізму, а також не прощає зради, і все, вважайте, Ви себе убезпечили від неприємних сюрпризів.

5 МІСЦЕ – ОВЕН
З ними не розслабишся. Овни постійно оцінюють своїх супутниць, немов прикидаючи, чи гідні вони їх. Причому свої висновки вони не озвучують, часто приховують за маскою ввічливості. Але в разі накопичення критичної маси Овен повідомить Вам, що Ви: а) хропете, б) дивіться шоу «Голос», в) любите солоні огірки, а значить, вибач-прощавай. Хоча ні, ніяких «вибач» Ви від Овнів не дочекаєтеся, це скоріше вони будуть чекати ваших вибачень – і за «Голос», і за хропіння, і тим більше за злочинну пристрасть до солоних огірків. Додайте до всього цього періодичні напади дратівливості, під час яких він буде виносити вам мозок голосніше Вашої мами, і картина вимальовується просто чудо.

4 МІСЦЕ – ДІВА
Діва, ніби він насправді Терези, витканий із протиріч. З одного боку, розум, з іншого – занудство і пилення. Або ось – терпимий до чужих слабостей і при цьому образливий, як дитина. А як поєднуються здатність до самокритики і комплекси, одному Богу відомо. Ситуацію рятує вміння тверезо дивитися на всесвіт (яке, втім, супроводжується найчастіше тим самим занудством і манерою повчати). Ще одне проблемне місце Дів – патологічні ревнощі і невміння довіряти. Звідси пізні шлюби.

3 МІСЦЕ – КОЗЕРІГ
Дуже самозакоханий знак, чиє самолюбство йде в одному флаконі з тонкою душевною організацією. До інших Козероги пред’являють дуже високі вимоги, а ось до себе … Звідси манера будувати з себе наглядача і поборника принципів, але не терпіти того ж в свою адресу. Представник цього знака намагається влаштуватися в стосунках з максимальним комфортом – для себе, не для половини. Половину Козеріг буде нехтувати і іноді, з панського плеча, хвалити. Зате його легко зламати. Просто надайте йому опір, і він спочатку влаштує бурю, потім – якщо Ви будете наполегливі – почне плаксиво обурюватися, потім образиться і в підсумку захниче.

2 МІСЦЕ – ВОДОЛІЙ
Водолій легкий на підйом, в тому числі і в тому, що стосується створення нестерпної атмосфери. Так само як і Козероги, Водолії будуть активно діставати своїх жінок, але кожен раз підходити до цього з вогником. Представники цього знака – справжні фантазери, вони ніколи не повторюються в претензіях і так блискуче розводять мізансцену сварки, що Вуді Аллен може йти з режисури.

1 МІСЦЕ – РАК
Чоловікам-Ракам не подобається: а) нести відповідальність, б) нести відповідальність, в) нести відповідальність. Ідеальні кандидатури в чоловіки для жінок, що віддають перевагу вирішувати все самостійно, а подружжя тримати на повідку, Ракам це подобається, правда. За нею як за кам’яною стіною – ось про яку дружину мріє такий чоловік. І ні, йому не боляче бути завжди на другому плані. Єдине, в чому проявляється його характер, – в ревнощах: Рак може влаштувати сцену, вимагаючи повного звіту «де, з ким і коли».

You cannot copy content of this page