Перейти до вмісту

Найважливіша карта Таро для кожного знака зодіаку: вона розповість про тебе все

Як ти знаєш, у колоді таро 78 карт: 22 старших аркана та 56 молодших, розділених на 4 масті. Твоя особиста карта Таро гороскопом — це Старший аркан, 12 з них відповідають знакам зодіаку і мають з ними міцний зв’язок.

Навіщо тобі знати карту? Щоразу, коли у тебе виникне складна ситуація, ти можеш звернутися до трактування свого Аркана. І знайдеш там відповіді на всі запитання. Отже, яка ж карта — твоя?

Овен – Імператор

Карта означає владу, правила, батьківську турботу. Вона говорить про те, що ти — стратег і мислитель, здатний будувати грандіозні плани, невідступно їм слідувати і досягати приголомшливого успіху. Імператор – той, хто розуміє: царювання, це теж служба, і головне в ній – виростити в собі честь і порядок. Вона завжди передбачає успішне майбутнє і велич. Це те, чого ти можеш досягти і твій вогненний темперамент тобі в цьому допоможе.

Але перевернутий аркан символізує зловживання владою, слабкий контроль над собою, уникнення відповідальності, тиранію та самодурство. Це — небезпечні статки, в які тебе часом може забрати цей вогненний темперамент Овна. Будь обережний та уважний до себе. Пам’ятай, ти — Імператор, вище за тебе нікого немає і ніхто, крім тебе самого, не спрямує на вірний шлях.

Телець – Ієрофант

Ти – саме втілення традиційних цінностей: ти любиш слідувати чітко встановленому плану і віддаєш перевагу перевіреним часом правилам. Ти не прагнеш бути новатором, а навпаки — оберігаєш і вирощуєш усе найкраще, що є у структурі звичайного людського життя: сім’я, дружба, робота до душі, затишний будинок. Ієрофант каже, що тобі краще не виходити за рамки комфортних для тебе правил та звичних ритуалів, революції — це не твоє, твоя сила у прихильності до традицій. Ієрофант нікуди не поспішає, він планомірно досягає своїх цілей. Ти — майстер своєї справи та поціновувач простих задоволень, тобі не треба метушитися і комусь щось доводити.

Але перевернутий аркан символізує полон із занадто строгих рамок і правил, обмеження, в яких буквально не вистачає повітря, щоб дихати на повні груди. Не наражайся на цю небезпеку і не зганяй себе у надто суворі рамки: завжди намагайся зберігати гнучкість і не йти напролом, штовхаючи перед собою нагромадження власноруч створених правил — це важко. І ось що: аскеза — не для тебе. Насолоджуйся життям завжди!

Близнюки – Закохані

Як то кажуть, хто б сумнівався! Твій аркан символізує гармонію, привабливість та баланс у стосунках. Довіра і єдність закоханих надають кожному їх впевненість і силу, розширюючи можливості обох. Ще одне значення карти – це вибір між взаємовиключними речами, та сама вічна дилема, що завжди і ніби сама по собі виникає у суперечливій натурі Близнюків. Тобі варто самостійно визначити свою життєву філософію та вирішити, що ти вважаєш важливим та неважливим у власному житті. Потрібно залишатися вірним собі, щоб бути відкритим та щирим по відношенню до людей, які тебе оточують. А ще Закохані – це дві сильні енергії, і обидві вони – у твоєму розпорядженні. Використовуй їх на повну!

Але перевернений аркан Закохані символізує внутрішні та зовнішні конфлікти. Дисгармонія може ускладнити повсякденне життя і вплинути на відносини. Тобі слід подумати про те, що можна виправити чи відпустити. Також перевернута карта вказує на те, що ти уникаєш відповідальності за свої дії. Відпусти своє минуле, в якому ти напевно не раз це робив, але постарайся більше так не робити, це може бути небезпечним для тебе.

Рак – Колісниця

Колісниця допомагає справлятися з труднощами і досягати поставленої мети, зберігаючи при цьому контроль над усім, що знаходиться навколо. Впевненість дозволяє візникові вийти переможцем із будь-якої ситуації. Твердість та сила волі мають вирішальне значення під час подолання перешкод, що стоять на шляху. Тобі необхідно зберігати зосередженість, впевненість і рішучість під час усього шляху, який буде сповнений звивистих поворотів та об’їздів. Колісниця з тобою для того, щоб допомогти тобі вибратися зі своєї раковини, коли настане час діяти, і ти можеш бути впевненим: твоя гнучкість допоможе тобі правильно нею керувати.

Але перевернений аркан символізує відсутність сили волі та мотивації. Можливо, тобі часто важко фокусуватись на важливих завданнях, зверни увагу на цей аспект. Крім того, перевернута Колісниця говорить про одержимість своїми цілями. Деколи тобі необхідно приборкати енергію і направити її у правильне русло. Перевернута Колісниця — це втрата контролю за своїм життям. Будь обережнішим на крутих поворотах!

Лев – Сила

Твій аркан показує, що стійкість – одна з головних рис твого характеру, яка особливо яскраво проявляється в моменти небезпеки. Ти неймовірно спокійний і терплячий, це допомагає тобі залишатися у виграшній позиції за часів важкої боротьби. Аркан Сила також характеризує тебе як жалісливу людину, яка допомагатиме навколишнім навіть на шкоду собі. Ця якість допомагає тобі долати перешкоди з допомогою моральної переваги, а не грубої фізичної сили. Ти справжній Лев: сильний, шляхетний і великодушний.

Але перевернений аркан символізує сильний гнів чи страх. Зазвичай причина криється в невпевненості в собі та своїх здібностях, і це те, з чим тобі доведеться боротися. Але повір – сил у тебе для цього достатньо, з такою картою! І ось ще що: ніколи не забувай про свої бажання. Щастя і почуття задоволення життям відвідують тебе тільки тоді, коли ти займаєшся улюбленою справою і живеш своє життя так, як хочеш ти, а не оточуючі. Пам’ятай про це!

Діва – Відлюдник

Відлюдник – шукач знань. Цей самотній мандрівник іде нічною дорогою, щоб почути свій внутрішній голос. Для цього людина повинна відійти подалі від натовпу, що гомонить, чиї голоси і бажання можуть узяти гору над його власними. Він рухається у темряві, лише світло Північної зірки висвітлює шлях додому. Твоя сила – у твоїх знаннях, користуйся цим, але завжди пам’ятай, що почути внутрішній голос не можна, коли всі довкола шумлять. Ще одне покликання відлюдника, і твоє, звичайно, нести знання людям. Ти досягнеш величезних успіхів, якщо ділитимешся тим, що знаєш сам.

Але перевернений аркан символізує небезпечне занурення вглиб себе, яке здатне призвести до божевілля та хаосу. Ти можеш застрягти у власному внутрішньому світі, потрапивши у пастку, тому слід знайти баланс між особистим часом та спілкуванням з людьми. До того ж знання відлюдника – це знання про все, і ти чудово вмієш комунікувати, слово – твоя зброя.

Терези – Справедливість

Ти — король балансу та гармонії, тож не дивно, що твій аркан — Справедливість. У тебе є місія, і ти потрібен світові: рівновага, яка завжди тримає тебе на плаву, і твоя неймовірна чесність – ось якості, які змусять людей йти за тобою, беззастережно тобі вірячи. Ти досягнеш неймовірних висот у духовному плані, і зможеш допомогти іншим стати трохи кращими. А ще — поруч із тобою легко та спокійно кожному.

Але перевернений аркан символізує життя заперечення реальності. Деколи ти не готова приймати наслідки своїх дій чи дій інших людей. Ти біжиш від своєї провини. Однак ти маєш усвідомлювати, що ці дії залишилися у минулому. Твоє майбутнє залежить від твоїх дій сьогодні. Врівноважуй чаші терезів, інакше нахил на один бік торкнеться всіх аспектів твого життя.

Скорпіон – Смерть

Але звісно, кому ж міг дістатись аркан Смерть, як не наймогутнішому і наймістичнішому знаку зодіаку! Багато хто боїться цього аркана через його назву, але насправді він — один із найпозитивніших у колоді. Аркан символізує смерть і трансформацію через відродження, абсолютну невразливість (хто чи що може перемогти смерть?), управління енергією очищення та здатність перетворювати біль у кохання. Загалом, ти справжній відьмак (хоча ти це і так знаєш). Твоя неймовірна сила в тому, що ти здатен змінити взагалі що завгодно.

Але перевернений аркан символізує ті самі зміни, але тепер страх перед ними. Пам’ятай, що опір змінам і спроби зачепитися за минуле можуть обмежити твоє майбутнє, тож ти можеш відчути, що перебуваєш у підвішеному стані. Це абсолютно неприпустимо саме для тебе, тож не зупиняй необхідні зміни через страх перед невідомим.

Стрілець – Поміркованість

У душі ти — вічний підліток, бунтар і хуліган, тож Поміркованість — аркан, який покликаний допомогти тобі впоратися з цією частиною натури та налагодити доросле (і таке нудне!) життя. Так здається на перший погляд, але насправді Поміркованість говорить не лише про внутрішнє почуття міри та балансу, а й про чудово розвинену інтуїцію, і в ній твоя сила. Ти природжений дипломат, здатний вчасно приборкати свою дику енергію, і вести людей за собою — туди, куди треба тобі, ясна річ.

Але перевернений аркан символізує страх перед життям та звичку чіплятися за те, що давно вже померло. Проекти, стосунки, друзі, які виявилися не дуже й друзями — все це треба вміти відпускати, інакше тебе затягне життєве болото. Пам’ятай — поміркованість! Не тягни з собою валізи без ручки.

Козеріг – Диявол

Нічого особливого, просто тобі дісталася така ж складна та незбагненна карта, як і твоя натура. Дуже багато хто побоюється цього аркана, але тільки не ти: у твоєму випадку Диявол символізує владу над власними неприборканими бажаннями, здатність протистояти будь-яким спокусам, і слабкості, сховані так глибоко, що ти сіаєш майже невразливим для будь-яких спроб на них натиснути. Тобі не варто боятися Диявола, тому що твоя самодисципліна — практично легендарна, і, звичайно, абсолютно недосяжна для решти знаків.

Але варто також пам’ятати, що аркан Диявол символізує також егоїзм, спокуси, марнославство і одержимість. Пам’ятай про те, що твоя ж сила може обернутися проти тебе і призвести до саморуйнування, якому ти здатен віддатися з тією ж пристрастю, що й роботі на благо собі.

Водолій — Зірка

Зірка символізує надію, життєву енергію та силу духу. Ти маєш знати, що в тебе вже є все, що потрібно для самореалізації. Єдине, чого не вистачає, так це сміливості. Але ти даремно побоюєшся невдач: твоя карта — Зірка, а це означає, що ти завжди і в усьому можеш покластися на Всесвіт. Ти ніколи не втрачаєш надії на краще, і твої сподівання обов’язково виправдаються, треба тільки вірити (особливо в себе).

Але в перевернутому положенні аркан Зірка символізує величезні зусилля, з якими доводиться долати проблеми — навіть справжні дрібниці. Без надії, без віри ми знаходимо мотивацію для руху вперед. Ти часто ризикуєш провалитися в почуття приреченості та повної нездатності щось зробити, але пам’ятай: Зірка просить тебе розвивати терпіння і не втрачати віри навіть у важких ситуаціях.

Риби – Місяць

Місяць, зрозуміло, символізує розвинену уяву та багату фантазію, а також неймовірної сили інтуїцію та творчі здібності. Світло місяця приходить на допомогу і висвітлює твій шлях, дарує розуміння та ясність. Дозволь своїй інтуїцію провести тебе через цю темряву. Твоя головна сила полягає у здатності розпізнавати свої складні почуття. Нехай мрії ведуть тебе, довіряй своїй інтуїції та знай, що речі не завжди такі, якими здаються.

Але перевернений аркан Місяць символізує розгубленість чи розпач. Ти хочеш досягти прогресу, але не знаєш, як це зробити. Тобі варто впоратися зі своїми тривогами та страхами, подолати їх, бо вони заважають тверезо дивитися на речі. Час повірити в себе і рухатися вперед.