Найзліший знак зодіаку: вибір астрологів

Ходять чутки, що якимось знакам притаманна великодушність та дружелюбність, а характер інших можна описати як шкідливий та злопам’ятний. Давай розберемося, хто може претендувати на звання найзлішого знаку зодіаку серед жінок і чоловіків.

Кожен представник гороскопу вирізняється своїми індивідуальними особливостями характеру. Разом з позитивними рисами та кармічними завданнями знаки отримали недоліки, про які в характеристиках зазвичай згадується побіжно. За нашою шкалою ти зрозумієш, які знаки зодіаку добрі, а які злі.

Ми склали цей не дуже серйозний рейтинг найзліших знаків зодіаку, не щоб зачепити і в чомусь викрити. Якості, про які йдеться у статті, притаманні далеко не всім представникам знака, це дуже приблизна характеристика, яка не враховує індивідуальних особливостей.

12. Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Судячи з місця у списку, ти читаєш про добрий знак зодіаку і розумієш, що Терези – зовсім не злі. Вони благодушні та комунікабельні, але все-таки часом занадто чутливі і не переносять жартів на свою адресу. Зовні вони це навряд чи покажуть, але до жартівника надалі ставитимуться з підозрою.

Іноді їм складно виявляти свої здібності, що стає причиною фрустрації та незадоволеності життям. Виходячи з рейтингу найзліших знаків зодіаку серед жінок і чоловіків, Терези — просто сама доброта, спілкуватися з ними – одне задоволення.

11. Риби (19 лютого – 20 березня)

Звичайно, Риби не зовсім злі знаки зодіаку, але є в них частка спритності. Хитрість та холодний розрахунок є лише однією стороною представників водної стихії, та й то далеко не всіх. Оскільки цей знак дуже суперечливий, у ньому численні добрі якості вживаються з парочкою менш позитивних.

Риби люблять у житті обходитися меншими зусиллями, тому легко прикидаються безпорадними, щоб отримати собі привілеї. Знак схильний до пасивності, депресій, погано сприймає критику, веде себе скритно, швидше, інтроверт. Свою внутрішню дисгармонію може заглушувати різними залежностями, що теж не додає йому балів до доброти.

Однак Риби точно не піднімуться вище за одинадцяте місце в топі злих і небезпечних знаків зодіаку, тому що вони загалом нешкідливі.

10. Близнюки (21 травня – 20 липня)

Навряд чи хтось заперечуватиме, що представники повітряної стихії славні персони. Язик не повернеться сказати, що Близнюки – злий знак зодіаку, але надто підозрілі. У них часто буває висока тривожність та нестабільна самооцінка, через яку представникам знака щось періодично ввижається. Наприклад, їм здається, ніби люди на них постійно дивляться та засуджують, тому й ставлення до незнайомців у Близнюків є відповідним.

Проте вони виявляють щиру ніжність і доброту до тих, хто довів свою вірність і виправдав їхню довіру. Близнюки переконані, що добрих і надійних людей у світі не так багато, тому цінують, якщо в їхньому оточенні з’явився такий.

Загалом, знак обдаровує теплом близьких, але байдужий чи навіть недружелюбний з іншими, може бути різким і дратівливим. Тому і знаходиться на десятому рядку в рейтингу найзліших знаків зодіаку.

9. Рак (21 червня – 22 липня)

Про те, що Рак злий знак зодіаку, малознайомі йому люди не здогадуються. Він чудово вміє приховує свою ворожість, тому більшість людей вважають його цілком доброзичливим. Але це стосується сторонніх. З близькими та друзями Рак не маскуватиме своє невдоволення і прямо скаже, що саме його дратує.

Раки досить нервові і чутливі люди, часто зловживають поведінкою втікача від розмови. Вони люблять пліткувати і висміяти оточуючих, але якщо зіштовхуються з відсічю, пасують і ховають голову в пісок. Рак посідає дев’яте місце у топі найзліших знаків зодіаку серед чоловіків та жінок.

8. Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Як бачиш, Стрільці входять до нашого списку добряків, але їм не чужа й агресія. Вони можуть бути провокаторами, які насолоджуються гнівом інших людей. У такі моменти Стрільці відчувають владу над оточуючими.

Представники вогненної стихії надто імпульсивні і часто спочатку говорять, а потім думають. А ще вони можуть скипіти, якщо з ними не згодні, і розпочати конфлікт. За ці риси Стрільці й потрапили до злих знаків зодіаку, особливо цим грішать чоловіки. Їх кипучу енергію добре б навчитися витрачати як паливо для творчих звершень.

7. Телець (21 квітня – 20 травня)

Телець безмежно впертий, тож з ним марно сперечатися. Він вміє добре контролювати свої емоції: усередині може кипіти від гніву, а зовні залишатися спокійним, як море у штиль. Але оскільки агресію потрібно зганяти, іноді вона все ж таки проривається назовні або вертається Тельцям у вигляді неврозу.

Також представникам стихії Землі не чужі жадібність, дріб’язковість та нарцисизм. Зрозуміло, при правильній роботі вони можуть навчитися правильно поводитися зі своїми недоліками. А поки Тельці перебувають на сьомому місці у рейтингу найзліших знаків зодіаку.

6. Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії – оптимістичні, іскрометні та товариські люди. Представник знака часто стає душею компанії. Але злитися він теж уміє. І якщо розгнівається, то тримати злість у собі не буде. Ти можеш почути від Водолія і лайку та образи. А ще він любить пліткувати. Причому робить такі непривабливі вчинки через розчарування в собі, яке намагається висловити таким «перенесенням».

Загалом Водолії не претендують на лідерство серед негативних персонажів, але стають на шостий ступінь серед найзліших знаків зодіаку.

5. Діва (23 серпня – 22 вересня)

Правду кажучи, Діви зовсім не лиходії, але все-таки у них є і темна сторона. Якості, які вважаються позитивними, у Діви часом переходять у відразливі. Наприклад, представники знака бувають ощадливі до жадібності. Діви досить злопам’ятні і не вміють прощати оточуючим їх промахи, але не мстиві.

Представники знака можуть бути справжніми буркунами, якщо щось йде не за їхнім планом. А оскільки планують вони багато й наперед, періодів сварливості та занудства не уникнути. Діва – на п’ятому місці серед найзліших знаків зодіаку у чоловіків та жінок.

4. Лев (23 липня – 22 серпня)

Визначальний вектор, що задає напрям життя Лева, – його егоїзм. Йому важливо, щоб люди захоплювалися ним і звеличували його, а якщо це не так, Лев може дратуватися. Вони люблять керувати і іноді зловживають своєю владою. Але за впевненістю Левів також криється і страх не виправдати очікування, які вони покладають на себе самі. Якщо амбіції Лева не задоволені, і він не почувається реалізованим, то може перетворитися на справжнього тирана та деспота.

Лев дуже не любить критику, часто ревнує та ображається. Незалежний, прямолінійний і часом різкий. Для Лева те, що він нібито завжди правий, є аксіомою. Величний і при цьому злий знак зодіаку Лев займає четвертий ступінь у рейтингу найзліших і найнебезпечніших знаків зодіаку.

3. Овен (21 березня – 19 квітня)

Подібно до Скорпіона, Овен теж знаходиться під опікою Марса – планети, що відповідає за запальність і агресію. А ще Овни дуже вперті і коли їм наводять якісь аргументи на підтримку іншої позиції, вони просто не слухають опонента і продовжують твердити своє. Тому сперечатися з ними – як об стінку горохом.

Овни досить злопам’ятні і навіть якщо промовчать у відповідь на те, що їм не сподобалося, потім обов’язково пригадають «кривднику» всі «гріхи», додавши до купи ще кілька надуманих. Овен – злий знак зодіаку, але при цьому дуже відходливий.

Після конфлікту вони досить швидко приходять у мирний стан духу та можуть навіть пошкодувати про свою різкість. Щоправда, вибачень від них навряд чи варто чекати. Овни займають третій рядок у рейтингу найзліших знаків зодіаку серед жінок та чоловіків.

2. Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Ще трохи й Козеріг відзначився б, як найлютіший знак зодіаку у світі. Але поки що віддаємо йому почесне друге місце у нашому списку лиходіїв. Справа в тому, що представники стихії Земля розважливі і не дуже співчутливі, а ще дуже люблять панувати та домінувати над іншими людьми.

Здебільшого Козероги дбають лише про свої інтереси, і якщо їхні інтереси вступають у конфлікт із чужими, то Козероги, анітрохи не сумніваючись, оберуть себе. Навіть якщо розуміють, що їхній вчинок досить непривабливий.

Представники цього знаку – справжні контролери та наглядачі, вони саме ті, кого називають англійським виразом control freak. У прагненні все тримати під контролем Козероги втрачають чуйність та емпатію – а їм варто було б розвивати ці якості.

1. Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Що ж, ти вже здогадалася, який знак зодіаку найзліший. Так, це Скорпіон. Той самий, складний знак, що відрізняється важким характером, запальністю та уразливістю. Скорпіони досить злопам’ятні і не гидують помститися кривднику.

Можливо, свою роль у цьому відіграв Марс, який є планетою-управителем Скорпіонів і асоціюється з напором та агресією. Представники цього знака схильні накопичувати злість довгий час, але дати їй волю через, здавалося б, якусь дрібницю.

Але не забувай, що Скорпіон не тільки злий знак зодіаку, але також займає далеко не останнє місце й у топі найдобріших знаків зодіаку. Значить, він зовсім не безнадійний лиходій. У періоди, коли Скорпіони не перебувають під дією якихось подразників, вони цілком доброзичливі та схильні до спілкування. Проблеми починаються, якщо їм потрібно досягти якоїсь мети, заради якої вони можуть піти по головах.

Related Post

Баба в день весілля казала, щоб я більше ніколи не знімала обручку, шкода, що я не послухала їїБаба в день весілля казала, щоб я більше ніколи не знімала обручку, шкода, що я не послухала її

З прикрасами пов’язано багато прикмет та забобонів. Особливо з обручками. Адже це не просто прикраси – це символ кохання та сімейного щастя. Виявляється, зняти обручку — погана прикмета. Сьогодні поговоримо,

Мольфар сказав викинути це з дому! Цей предмет краде твою енергіюМольфар сказав викинути це з дому! Цей предмет краде твою енергію

В одного сивого мольфара запитали, що треба прибрати з дому, щоб стало легше на душі. Всім відомо, що мотлох, старі, биті кружки є лійками, крізь які витікає енергія господаря будинку.

5 найнеприступніших жінок за знаком зодіаку5 найнеприступніших жінок за знаком зодіаку

Серед представниць різних знаків зодіаку є такі, яким не важко подружитися з незнайомою людиною за п’ять хвилин, а є ті, до яких просто так не підійдеш, — обдадуть крижаною зневагою