Насипаю сіль на пательню, щоб дізнатися, хто шкодить родині та позбутися негативного впливу оточуючих

«Навіщо смажити сіль на сковороді?» – запитала мене сестра, дивлячись на мої маніпуляції на кухні.

«Виявляється, за допомогою лише однієї фрази та пачки солі можна дізнатися, хто шкодить твоїй родині,» – відповіла я сестрі.

Щодня ми стикаємося з негативом у різних проявах. На жаль, у світі багато заздрісних людей, які готові завдавати зло, щоб іншим було так само погано, як їм. Буває, що цей негатив виражається у вигляді пристріту.

Пристріт можна розпізнати за такими симптомами: постійне почуття втоми, погіршення самопочуття. Причому причини останнього не можуть розпізнати навіть досвідчені лікарі!

Може виявлятися у відсутності апетиту, апатії, дратівливості, у почуттях туги та смутку. Можуть навіть з’явитись фобії. Вкрай рідко, але буває, що за такого енергетичного впливу люди чують потойбічні голоси.

Також пристріт може виявлятися у відсутності фінансів та невдачі по роботі. Пам’ятай, що гроші приходять лише до тих, хто має високий рівень хорошої енергетики!

Допомогти впоратися з такими негативними наслідками врочень може звичайна сіль кухонна і стара непотрібна пательня. І ще потрібно буде виписати одну сильну фразу на листочок та прочитати її.

Сіль від пристріту, як засіб боротьби з чужим негативом, використовували ще наші пращури. Говорили, що сіль має властивості вбирати в себе всю негативну енергетику, очищуючи простір.

Зверніть увагу, що після цього обряду цю сковороду брати для приготування заборонено. Те саме стосується і ножа! Краще заздалегідь повідом близьким, що цю сковороду і ніж брати не можна. Ти можеш користуватися ними тільки для таких самих маніпуляцій з очищення.

“Що робити?” – Запитаєш ти. Тут все просто: постав пательню на вогонь, а коли вона добре нагріється – висип у неї сіль. Солі треба брати стільки, щоби вона покрила все дно пательні, можна трохи більше.

Далі треба помішувати сіль ножем і промовляти слова:

«Нехай пече і горить усередині того, хто мені шкодить і врочить мені та моїй родині».

Краще заздалегідь переписати ці слова на папір і читати з аркуша, а не з екрана телефону.

Перемішувати сіль ножем на пательні потрібно близько 15-20 хвилин. Після цього варто відчинити всі вікна, щоб за рахунок протягу весь дим із сіллю пішов з твого будинку.

Якщо хтось дійсно тебе наврочив, зробив підклад, пристріт або подарував річ з негативною енергетикою, то протягом 3 днів ця людина проявиться.

Він може зателефонувати, написати чи навіть прийти. При цьому людина буде щось у тебе просити: їсти, пити, щось позичити їй (особливо гроші). Або він може прийти з подарунком чи пропозицією. Також тобі може наснитися віщий сон.

Виявитись може навіть той, кого ти дуже давно не бачила. Навіть якщо тебе хтось про щось слізно проситиме, слід проігнорувати його прохання. Взагалі краще ці 3 дні після проведення ритуалу спілкуватися тільки з найближчими, яким ти справді довіряєш.

Після ритуалу сковороду і ніж потрібно помити і заховати в темне місце, а сіль краще зібрати в пакет і потім закопати її під старим сухим деревом десь у лісі.

Як бачиш, щоб позбавитися смуги бід і невдач, не потрібно йти до спеціально навчених людей. Очищення сіллю – простий, але результативний метод боротьби з негативом.

 

You cannot copy content of this page