Не даруй червоного, не підмітай після свята: різдвяні прикмети та ворожіння

Хочеш дізнатися, як прикликати щастя в новому році, а чого народні прикмети робити, навпаки, не радять? Тоді скоріше читай!

Різдво — одне з улюблених свят, на яке щороку чекають всі. І саме з ним пов’язано безліч повір’їв та обрядів, які допомагають виконати потаємні бажання, зміцнити здоров’я та залучити взаємне кохання. що ж потрібно для цього зробити?

Почати чарівну пору пророцтв, пов’язаних з Різдвом, можна ще до його настання. За повір’ям, якщо з 21 грудня і до 5 січня буде сніжно та холодно, варто чекати спекотного та сонячного літа. Якщо буде холодно, але з дощем, літо також очікується вологе. А ось тепло на ці дати обіцяє, що «платити» за це доведеться влітку, яке буде холодним та сирим.

Джерельній воді, набраній в ніч перед Різдвом, приписують багато чарівних властивостей, але тільки в тому випадку, якщо струмок або колодязь зворушені льодом, який неодмінно треба пробити відром.

Одна прикмета каже, що якщо не вийде добратися до води з першого разу, рік буде вдалим і добре пройде. А от якщо кромка виявиться без крижаної скоринки і напитися вийде без особливих труднощів, то варто чекати неприємностей.

Сніг і мороз у святкові дні взагалі вважаються дуже гарною ознакою: чим сильніша завірюха і хуртовина в цю зиму, тим більшого врожаю і тепла варто чекати влітку і тим урожайнішим буде рік.

Так, у вік роботів-пилососів традиція може виявитися досить рідкісною, але прислухатися до неї все ж таки варто. Якщо щось розіб’ється або буде перекинуто на підлогу, безлад не можна змітати мітлою. Потрібно зібрати великі черепки та закопати їх у дворі, а інше сміття вимити вологою ганчіркою. Так ви відведете від себе біди та хвороби.

Якщо незаміжня дівчина хоче одружитися, вона має навмисно розбити свою улюблену чашку та подивитися на уламки. Якщо вони будуть великими, то незабаром на неї чекає нове кохання, а якщо дрібними — сльози самотності.

Заміжнім жінкам, щоб не накликати на себе біду, взагалі ні в якому разі не можна обговорювати свої сімейні справи на Святвечір і Різдво. Особливо з «глазнивими» і злісними дамами, що задають нетактовні питання. Навіть якщо є на що поскаржитися, утримайся від розповідей про особисте життя, а то й обговорювати стане нічого.

Але якщо хтось із тих, з ким ти нещодавно посварилася, прийде на Святвечір і попросить у борг якусь дрібницю, ні під яким приводом не давай. Ця ніч особливо сильна для ворожінь та проведення різноманітних ритуалів і скористатися шансом захочуть не лише добрі люди.

Щоб зло не проникло в будинок, посип поріжок вхідних дверей звичайною кухонною сіллю, а в одвірок праворуч від ручки встроми швейну голку вушком до себе.

Щоб дізнатися, як будуть справи з грошима в новому році, візьми зерно (не хліб і не крупу – вони можуть викликати заворот кишок у птахів) і нагодуй їм голубів та синичок. Чим більше небесних створінь прилетить на частування, тим більшого прибутку варто чекати.

Якщо ти плануєш дитину, але ніяк не можеш втілити це, готуй на святковий стіл страви з риби. Дзеркальний короп, лосось, форель, сьомга чи щука допоможуть тобі здійснити мрію про материнство. Тільки рибу обов’язково треба брати свіжу, але вже не живу і навіть чистку хай візьме на себе хтось інший.

Якщо ти вже одружена і в будинку є діти, готуй дичину. У будинку, де живуть дівчатка чи малюки обох статей, варто запікати качку, а там, де граються одні хлопчики, — гусака. Птах неодмінно повинен обробити перед подачею глава сім’ї, а спробувати ти, як господиня. Тоді вся родина весь рік буде здорова та щаслива.

Щоб кохання було солодким (неважливо, є у тебе хтось чи ні), приготуй на Різдво багато частуваннь з горіхами, медом і сухофруктами, але цукру клади якнайменше і по можливості замінюй його альтернативними продуктами.

Випічкою пригощай заміжніх подруг чи родичок: чим більше людей скуштує твого частування, тим більше жіночої енергії дістанеться тобі.

Прибережи вироби червоного кольору на інші свята, наприклад, на Великдень. Але ти можеш трохи погадати, дивлячись на чужий одяг. На Різдво вранці вийди погуляти і зверни увагу на того, кого зустрінеш першим під час прогулянки. Якщо це буде чоловік, чекай на гарні звістки, а якщо жінка — щедрих подарунків.

Колір вбрання першого зустрічного теж матиме значення. Червоний вважай за попередження про небезпеку, жовтий і помаранчевий означатимуть багатство, синій до печалі, зелений принесе здоров’я, білий на удачу, а фіолетовий — до нових знань.

2021 взагалі буде дуже цікавим і насиченим, тож всім, хто бажає схилити Фортуну на свій бік, варто бути добрішим до оточуючих і ділитися добром і світлом. Щасливих свят!

You cannot copy content of this page