Нехороший білий: які кольори в одязі позбавляють удачі різні знаки зодіаку

Стилісти впевнені: вибирати одяг треба, виходять зі свого кольоротипу та актуальних трендів.

А ось астрологи вважають – все не так просто, і деякі відтінки можуть допомогти одним знакам зодіаку та зіпсувати життя іншим. Отже, що ж радять зірки, коли йдеться про гардероб?

Овен

Найкращі якості Овнів – незалежність, активність та розум – посилює одяг червоного та жовтого кольорів. А ось синій та зелений, а також пастельні відтінки можуть призвести до проблем із фінансами та здоров’ям.

Телець

Що не дозволено Юпітеру, то рекомендується бику: Тельцям якнайкраще підійдуть пастельні, сині та зелені речі. А ось червоний і жовтий приведуть їх до конфліктів із родичами, викрадуть удачу та посилять тривожність.

Близнюки

Представникам цього витонченого та дотепного знаку зодіаку найкраще носити смарагдовий та морський кольори. Уникати слід жовтого та червоного: ці відтінки можуть зруйнувати шлюб і усунути Близнюків з позиції лідера на роботі.

Рак

Ти вже напевно ставиш питання, для кого ж призначені такі небезпечні червоний і жовтий кольори. Відповідаємо: крім Овнів, їх слід вибирати Ракам, які хочуть прокачати свою чуттєвість та інтуїцію. А ось уникати Ракам слід зелених, синіх та чорних речей.

Лев

Світло-коричневий, жовтий, насичений червоний — ці кольори посилять здатність Львів до лідерства. Протипоказані цьому знаку зодіаку темно-сині, зелені та пастельні відтінки – вони негативно вплинуть на стосунки у сім’ї та душевний спокій.

Діва

Кращий колір для жінки Діви – це зелений: він посилить її здатність помічати те, на що інші не звертають уваги. Протипоказаний Дівам білий — він робить людей цього знаку зодіаку агресивнішими та імпульсивнішими.

Терези

Терезам варто уникати жовтого кольору: він змусить їх гнатися за недосяжними цілями. А ось темно-зелені, сині, рожеві та блакитні речі допоможуть їм досягти успіху та зберегти душевну гармонію.

Скорпіон

Головні риси Скорпіона – це сила та вміння добиватися свого. Підтримають їх речі червоного, жовтого та білого кольору, а заважатимуть – сині, зелені та пастельні відтінки.

Стрілець

Стрільцям зірки радять полюбити світло-коричневий та винний кольори, які посилять витривалість та нададуть друге дихання. Зворотної дії надаватимуть синій, темно-зелений та пастельний відтінки.

Козеріг

Козеріг – єдиний знак зодіаку, якому на користь піде образ у стилі «total black»: чорний колір покращить їхню здатність до концентрації та мотивацію на шляху до успіху. Також працюватимуть фіолетові речі, а уникати слід жовтого та червоного.

Водолій

Ексцентричність та незалежність Водоліїв підкреслить фіолетовий колір, зелений – посилить інтелект. Уникати варто червоного, який зробить Водолія дратівливим та спровокує конфлікти з оточуючими.

Риби

Ідеальні відтінки для Риб – червоний, жовтий і перлово-білий: вони розкривають властиві цьому знаку емоційність, чуттєвість та вміння передбачати розвиток подій. А ось бірюзові та бузкові предмети гардеробу для Риб небезпечні і можуть привести їх у пригнічений настрій.

You cannot copy content of this page