Номер квартири впливає на життя, долю та везіння. Ось що говорить про тебе номер твоєї квартири

Не дарма кажуть, що в одних квартирах жити комфортно, а в інших, який ремонт не роби, які меблі не купуй, а жити в них неприємно. Виявляється, важливе значення у проживанні має номер квартири за нумерологією. Числа – дуже індивідуальна річ. Вони мають магічну енергетику і здатні притягувати успіх чи приносити біди.

Нумерологія ґрунтується на знаннях про числа. Головне переконання цього вчення полягає в тому, що числа, які оточують нас, впливають на нашу долю.

Номер квартири з нумерології

Нумерологи вважають, що номер квартири чи будинку якимось чином пов’язаний із людиною та впливає на її життя. Давай розберемося, як це працює.

По-перше, подивися на номер своєї квартири. Якщо номер складається з двох і більше чисел, просто склади їх між собою так, щоб отримати однозначне число.

Якщо номер квартири містить ще й буквене значення, їх теж потрібно перетворити на цифри і скласти їх між собою. Як це зробити? Скористайся наступною формулою: А – 1, Б – 2, … З – 9, І – 1, Й – 2, … Р – 9 і так далі. У підсумку у тебе має вийти число від одного до дев’яти.

По-друге, уважно прочитай значення цифри. І далі вже приймай рішення: чи підходить ця цифра до твого світовідчуття.

Цифра 1

Говорить про самотність. Люди, народжені з цією цифрою, люблять іти своїм шляхом. Власники квартири під номером один люблять побути на самоті, часом дуже егоїстично ставляться до інших мешканців, дорожать своїм простором. Сім’я в такій квартирі дуже рідко збирається разом.

Цифра 2

Власники цієї цифри просто закохані у світ. Вони здатні подбати про себе та про оточуючих. Число такої квартири чудово підходить для закоханої пари чи молодят. Але є свої мінуси. У такій квартирі складно усамітнитися із самим собою. А ще дорослим дітям важко залишити сімейне гніздечко під цифрою два.

Цифра 3

Під цим числом живуть аристократичні особи. Вони люблять веселощі та безтурботне життя. Двері такої квартири рідко зачиняються. А усередині завжди можна зустріти багато цікавих людей.

Цифра 4

Число безпеки. У таких квартирах можна відкривати офіс чи вести бізнес. Це принесе стабільність та дохід. Крім того, мешканці цієї квартири вважають за краще дотримуватися свого розпорядку дня, люблять спокій та тишу. Дотримуються консерватизму та стабільності.

Цифра 5

Домочадці цієї квартири готові підтримувати та надихати один одного нескінченно. Число оптимізму та прекрасного настрою. У такому будинку завжди чути сміх, панують любов та радість. А ще у цій квартирі всі вікна заставлені квітами у горщиках.

Цифра 6

У такій квартирі часто мешкає кілька поколінь разом. Це число сприяє сімейним цінностям, повазі, балансу і близькості. Тут не люблять непроханих гостей, тому приходити в такий будинок треба лише на запрошення.

Цифра 7

Число інтелектуалів та вчених. У такій квартирі завжди знайдуть що обговорити та висловити свою думку. Домочадці такої квартири зосереджені на своїй кар’єрі та розвитку особистості загалом.

Цифра 8

Число нескінченного потоку грошей. Люди в цій квартирі просто схиблені на збагаченні та грошах. Проте вони чудово знають, у що краще інвестувати. Часто така квартира нагадує музей чи антикварний магазин. У суспільстві такі люди славляться своїми лідерськими рисами.

Цифра 9

Число духовності та просвітлення. Мешканці цієї квартири не обтяжують себе буденними турботами. Вони зосереджені на турботі про братів наших менших, тому в цій квартирі завжди багато звірят. Власники цієї квартири активно цікавляться культурою та мистецтвом. Готові визнати свою провину та навчаються на власних помилках.

Тепер ти все знаєш про номери квартир. А який номер твоєї квартири?

Related Post

Жінки з цими днями народження частіше виходять заміж за багатіїв – секрет методики матриці доліЖінки з цими днями народження частіше виходять заміж за багатіїв – секрет методики матриці долі

Багато жінок мріють пов’язати долю із забезпеченим чоловіком — адже як не крути, це допомагає вирішити багато життєвих проблем. І якщо вірити езотериці, у деяких з нас набагато більша ймовірність

Код щастя: як дізнатися майбутнє вашого роману за допомогою нумерологіїКод щастя: як дізнатися майбутнє вашого роману за допомогою нумерології

Розповідаємо, як вирахувати число ваших стосунків і що воно означає. Візьми свою дату народження та дату партнера та склади до однозначного числа кожну дату. Наприклад, моя 05.01.1990= 0+5+0+1+1+9+9+0=25=2+5=7 Мій партнер,

Нехороший білий: які кольори в одязі позбавляють удачі різні знаки зодіакуНехороший білий: які кольори в одязі позбавляють удачі різні знаки зодіаку

Стилісти впевнені: вибирати одяг треба, виходять зі свого кольоротипу та актуальних трендів. А ось астрологи вважають – все не так просто, і деякі відтінки можуть допомогти одним знакам зодіаку та