Пані чи служниця? Яка твоя роль за знаком зодіаку

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, що тобі пропонують зірки — наказувати чи служити. І як саме ти це робитимеш.

Козоріг

Природжена пані з вбудованою функцією служниці 80-го левела, здатної передбачити і виконати будь-яке бажання свого ближнього. Вся хитрість у тому, що ближні її досить швидко підсідають на таку начебто ненав’язливу, але всеосяжну турботу і через деякий час усвідомлюють, що більше не можуть без цього жити.

Подальша їхня доля нам усім, зрозуміло, відома: «— Мила, я змерз? — Ні, милий, ти хочеш їсти».

Водолій

Небезпечна служниця. Волелюбній натурі Водолія настільки гидка будь-яка думка про примус, що ні пані, ні служницею вона бути просто не в змозі. Але, на жаль, нещадна лань світобудови іноді все ж таки намагається заштовхати її в амплуа служниці, бо деякі несвідомі товариші наївно розраховують, що Водолія і справді можна до чогось примусити.

В цьому випадку Водолій деякий час м’яко доносить, що не хоче і не підкорятиметься. А потім одного разу таки подає. Качку наприклад. З ціанідом.

Риби

Підступна служниця. Якщо розум і життя вам дорогі, тримайтеся подалі від Рибок, які раптово вирішили звести вас в ранг пана і повелителя. Рибка не вміє командувати, але розраховує, що до неї ставляться як до пані за замовчуванням: просто тому, що вона така прекрасна, дивовижна, незвичайна, светрообтягнута.

Але якщо цього не станеться, Рибка почне дбати про вас сама. Здавалося б, у чому каверза? Відповідаємо: той, хто не розгледів у Рибці пані, очевидно, анітрохи не розумніший за планктон. А отже, про нього треба трошки подбати — приручити, відгодувати, привести до божого вигляду. Щоб потім з’їсти з апетитом. Адже ми вже говорили, що Рибки — естети?

Овен

Безкомпромісна пані. Овни органічно неспроможні ні підкорятися, ні догоджати, навіть із найкращих спонукань чи як маніпуляції. З іншого боку, її не можна назвати особливо владною пані.

Тобто їй неодмінно потрібно, звичайно, щоб ближні служили і підкорялися, але якось давайте, знаєте, без холопства. Та й взагалі, служить якось так, щоб Овен думала, що ви рівні (але не заривайтеся) і їй було з ким посперечатися і в кого кинути тарілку в хвилини тяжких роздумів. А то розжалують у дворові, розумієте?

Телець

Дбайлива пані. Прибитися холопом до Тельця, мабуть, найкращий спосіб розпорядитися вашим нікчемним життям: Телець відчуває абсолютно безрозмірне почуття відповідальності за ближніх своїх, тому практично всі бажаючі можуть при ній як сир в маслі кататися, не докладаючи для цього ніяких особливих зусиль і навіть не демонструючи послуху. .

За відвертий саботаж і революційні настрої Телець, звичайно, випоре, але потім буде довго совіститися, внаслідок чого неодмінно подарує шубу з панського плеча, а то й чого цікавіше. Головне – не зариватися. Бо звільнення отримаєш. Без вихідної допомоги.

Близнюки

Близнюки традиційно мають у пантеоні своїх інфернальних субособ і пані, і служницю, і риса лисого. Вгадувати, яка іпостась вам трапиться і як довго утримуватиме позиції у зовнішньому світі — дохлий номер.

Втім, це не має жодного значення, оскільки Близнюки в іпостасі пані багато рефлексують, внаслідок чого страшно стискаються у розмірах і соромляться командувати, а в іпостасі служниці — всіляко саботують свої обов’язки та тихенько готують кухонну революцію та заколот. Ну а сенс інакше який у все це грати, га?

Рак

Служниця-головнокомандувач. Архетиповий образ сірого кардинала будинку, перед яким навшпиньки ходять не тільки нижчі чини з числа прислуги, а й самі господарі разом з гостями. У реальному житті це означає ось що: Раки майже ніколи не претендують на місце пані, оскільки кому багато дано, з того багато й запитають.

Рак не має наміру звітувати і бути останньою ланкою, на якій у результаті і повисне вся відповідальність. Рак віддасть перевагу командувати, вдаючи, що служить і піклується. І так: чому без шапки?

Лев

Великодушна пані. Левиці від слуг за великим рахунком нічого не потрібно — крім захоплення та послуху в ті моменти, коли вона готова звернути на них свою царську увагу. В інший час нехай роблять що хочуть: чим би тішилися, аби не вішалися, як то кажуть.

А то всяка нестача в лавах відданої челяді трохи її засмучує. Втім, черга з бажаючих подати пані кофію і так губиться десь за обрієм, тож засмучуватися Левиця буде недовго. Майте на увазі на будь-який випадок: незамінних немає!

Діва

Просунута пані. У голові Діви зберігається величезна кількість безглуздих знань і фактів, у тому числі найдобірніша колекція благодурностей про ліберальні цінності, вільнодумство, толерантність, неприпустимість деспотизму і так далі. Внаслідок чого Діва частіше поводиться як служниця, оскільки всі навколо, очевидно, пропадуть без її невпинної турботи.

В іпостасі ж пані Діва завжди повідомляє, що не має наміру нікому тут вказувати, всі дорослі люди і мають право на вибір, здатні самі приймати рішення та нести за них відповідальність, та й взагалі їй глибоко противна сама ідея будь-якого примусу. Коротше, робити будете, як вона скаже, тому що все одно дурні і не лікуєтеся, і їй ніколи чекати, поки ви там звертатимете не туди.

Терези

Незамінна служниця. Терези — природжені психотерапевти: турбота про душевний стан ближніх та атмосферу вдома — їхнє справжнє покликання. А ще, зрозуміло, створення краси та гармонії скрізь, куди дотягнуться їхні руки, починаючи від вітальні та закінчуючи корою головного мозку того організму, якого Терези призначили паном.

Так, ви все вірно зрозуміли: Терезів під страхом смерті не примусиш служити недостойному, а хто гідний – вони самі вирішують. І як служити, до речі, вирішують також. Але ми на вашому місці не розраховували б на прання, прибирання та миття посуду у виконанні Терезів, ага. Це самі якось, не для того квіточка цвіла.

Скорпіон

Еталонна пані. Тут, власне, сказати більше й нічого, крім того, що який би образ пані не народився у вашій збоченій фантазії, Скорпіон це вже пробувала. Щодо цього її можна назвати щедрою пані: просіть — і буде вам дано.

Але треба мати на увазі, що усні, як, втім, і письмові прохання, Скорпіони не приймають, а просто читають у вашій душі, як у відкритій книзі. Тож марно потім писати листи до Міжгалактичного суду і доводити, що ви не хотіли бути випоротою на стайні батогами. Хотіли-хотіли. Скорпіонові краще знати.

Стрілець

Добра пані. Стрільці ніколи і нікому не підкоряються і не служать – це загальновідомий факт. А ось що Стрільці ще й не командують — це гіпотеза, яку наукова спільнота в особі нашого астропрогноза й досі ставила під сумнів. І даремно. Стрільці справді не віддають наказів — вони роздають поради та побажання. Як правило, дієві, якщо їм наслідувати.

Але всі навколо чомусь відразу починають чинити опір, кричати: «Ми тебе не боїмося!» – І доводити своє право на свободу волевиявлення. Ой, та потрібні ви кому, господи! А потиличник веслом від галери вам відважили не тому, що це був наказ, а щоб швидше дійшло. Зрозуміло?

Related Post

Зіпсують життя: 5 типів подруг, які тобі не потрібніЗіпсують життя: 5 типів подруг, які тобі не потрібні

Ти, звичайно, не віриш у дурний міф про те, що жіночої дружби не існує. Як взагалі можна жити без подруг? Кому дзвонити о третій ночі з криком «у мене тут

Щоб звести нанівець дії твоїх ворогів, просто поклади ніж у морозилкуЩоб звести нанівець дії твоїх ворогів, просто поклади ніж у морозилку

Іноді між людьми розпалюється справжня ворожнеча. Причини можуть бути різними, а ось наслідки завжди неприємні. Адже ворожнеча та ненависть завжди породжують величезну кількість негативної енергії. А вона нас руйнує. Сьогодні

Поклади голку біля вхідних дверей, щоб усяка нечисть обходила будинок стороною, це найсильніший оберігПоклади голку біля вхідних дверей, щоб усяка нечисть обходила будинок стороною, це найсильніший оберіг

Часом у наше життя проникає зло, яке руйнує всі плани та мрії. Часто це негативна енергія, яка походить від наших ворогів та недоброзичливців. Деякі з них можуть навіть наводити порчу