Перейти до вмісту

Пані чи служниця? Яка твоя роль за знаком зодіаку

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, що тобі пропонують зірки — наказувати чи служити. І як саме ти це робитимеш.

Козоріг

Природжена пані з вбудованою функцією служниці 80-го левела, здатної передбачити і виконати будь-яке бажання свого ближнього. Вся хитрість у тому, що ближні її досить швидко підсідають на таку начебто ненав’язливу, але всеосяжну турботу і через деякий час усвідомлюють, що більше не можуть без цього жити.

Подальша їхня доля нам усім, зрозуміло, відома: «— Мила, я змерз? — Ні, милий, ти хочеш їсти».

Водолій

Небезпечна служниця. Волелюбній натурі Водолія настільки гидка будь-яка думка про примус, що ні пані, ні служницею вона бути просто не в змозі. Але, на жаль, нещадна лань світобудови іноді все ж таки намагається заштовхати її в амплуа служниці, бо деякі несвідомі товариші наївно розраховують, що Водолія і справді можна до чогось примусити.

В цьому випадку Водолій деякий час м’яко доносить, що не хоче і не підкорятиметься. А потім одного разу таки подає. Качку наприклад. З ціанідом.

Риби

Підступна служниця. Якщо розум і життя вам дорогі, тримайтеся подалі від Рибок, які раптово вирішили звести вас в ранг пана і повелителя. Рибка не вміє командувати, але розраховує, що до неї ставляться як до пані за замовчуванням: просто тому, що вона така прекрасна, дивовижна, незвичайна, светрообтягнута.

Але якщо цього не станеться, Рибка почне дбати про вас сама. Здавалося б, у чому каверза? Відповідаємо: той, хто не розгледів у Рибці пані, очевидно, анітрохи не розумніший за планктон. А отже, про нього треба трошки подбати — приручити, відгодувати, привести до божого вигляду. Щоб потім з’їсти з апетитом. Адже ми вже говорили, що Рибки — естети?

Овен

Безкомпромісна пані. Овни органічно неспроможні ні підкорятися, ні догоджати, навіть із найкращих спонукань чи як маніпуляції. З іншого боку, її не можна назвати особливо владною пані.

Тобто їй неодмінно потрібно, звичайно, щоб ближні служили і підкорялися, але якось давайте, знаєте, без холопства. Та й взагалі, служить якось так, щоб Овен думала, що ви рівні (але не заривайтеся) і їй було з ким посперечатися і в кого кинути тарілку в хвилини тяжких роздумів. А то розжалують у дворові, розумієте?

Телець

Дбайлива пані. Прибитися холопом до Тельця, мабуть, найкращий спосіб розпорядитися вашим нікчемним життям: Телець відчуває абсолютно безрозмірне почуття відповідальності за ближніх своїх, тому практично всі бажаючі можуть при ній як сир в маслі кататися, не докладаючи для цього ніяких особливих зусиль і навіть не демонструючи послуху. .

За відвертий саботаж і революційні настрої Телець, звичайно, випоре, але потім буде довго совіститися, внаслідок чого неодмінно подарує шубу з панського плеча, а то й чого цікавіше. Головне – не зариватися. Бо звільнення отримаєш. Без вихідної допомоги.

Близнюки

Близнюки традиційно мають у пантеоні своїх інфернальних субособ і пані, і служницю, і риса лисого. Вгадувати, яка іпостась вам трапиться і як довго утримуватиме позиції у зовнішньому світі — дохлий номер.

Втім, це не має жодного значення, оскільки Близнюки в іпостасі пані багато рефлексують, внаслідок чого страшно стискаються у розмірах і соромляться командувати, а в іпостасі служниці — всіляко саботують свої обов’язки та тихенько готують кухонну революцію та заколот. Ну а сенс інакше який у все це грати, га?

Рак

Служниця-головнокомандувач. Архетиповий образ сірого кардинала будинку, перед яким навшпиньки ходять не тільки нижчі чини з числа прислуги, а й самі господарі разом з гостями. У реальному житті це означає ось що: Раки майже ніколи не претендують на місце пані, оскільки кому багато дано, з того багато й запитають.

Рак не має наміру звітувати і бути останньою ланкою, на якій у результаті і повисне вся відповідальність. Рак віддасть перевагу командувати, вдаючи, що служить і піклується. І так: чому без шапки?

Лев

Великодушна пані. Левиці від слуг за великим рахунком нічого не потрібно — крім захоплення та послуху в ті моменти, коли вона готова звернути на них свою царську увагу. В інший час нехай роблять що хочуть: чим би тішилися, аби не вішалися, як то кажуть.

А то всяка нестача в лавах відданої челяді трохи її засмучує. Втім, черга з бажаючих подати пані кофію і так губиться десь за обрієм, тож засмучуватися Левиця буде недовго. Майте на увазі на будь-який випадок: незамінних немає!

Діва

Просунута пані. У голові Діви зберігається величезна кількість безглуздих знань і фактів, у тому числі найдобірніша колекція благодурностей про ліберальні цінності, вільнодумство, толерантність, неприпустимість деспотизму і так далі. Внаслідок чого Діва частіше поводиться як служниця, оскільки всі навколо, очевидно, пропадуть без її невпинної турботи.

В іпостасі ж пані Діва завжди повідомляє, що не має наміру нікому тут вказувати, всі дорослі люди і мають право на вибір, здатні самі приймати рішення та нести за них відповідальність, та й взагалі їй глибоко противна сама ідея будь-якого примусу. Коротше, робити будете, як вона скаже, тому що все одно дурні і не лікуєтеся, і їй ніколи чекати, поки ви там звертатимете не туди.

Терези

Незамінна служниця. Терези — природжені психотерапевти: турбота про душевний стан ближніх та атмосферу вдома — їхнє справжнє покликання. А ще, зрозуміло, створення краси та гармонії скрізь, куди дотягнуться їхні руки, починаючи від вітальні та закінчуючи корою головного мозку того організму, якого Терези призначили паном.

Так, ви все вірно зрозуміли: Терезів під страхом смерті не примусиш служити недостойному, а хто гідний – вони самі вирішують. І як служити, до речі, вирішують також. Але ми на вашому місці не розраховували б на прання, прибирання та миття посуду у виконанні Терезів, ага. Це самі якось, не для того квіточка цвіла.

Скорпіон

Еталонна пані. Тут, власне, сказати більше й нічого, крім того, що який би образ пані не народився у вашій збоченій фантазії, Скорпіон це вже пробувала. Щодо цього її можна назвати щедрою пані: просіть — і буде вам дано.

Але треба мати на увазі, що усні, як, втім, і письмові прохання, Скорпіони не приймають, а просто читають у вашій душі, як у відкритій книзі. Тож марно потім писати листи до Міжгалактичного суду і доводити, що ви не хотіли бути випоротою на стайні батогами. Хотіли-хотіли. Скорпіонові краще знати.

Стрілець

Добра пані. Стрільці ніколи і нікому не підкоряються і не служать – це загальновідомий факт. А ось що Стрільці ще й не командують — це гіпотеза, яку наукова спільнота в особі нашого астропрогноза й досі ставила під сумнів. І даремно. Стрільці справді не віддають наказів — вони роздають поради та побажання. Як правило, дієві, якщо їм наслідувати.

Але всі навколо чомусь відразу починають чинити опір, кричати: «Ми тебе не боїмося!» – І доводити своє право на свободу волевиявлення. Ой, та потрібні ви кому, господи! А потиличник веслом від галери вам відважили не тому, що це був наказ, а щоб швидше дійшло. Зрозуміло?