Перейти до вмісту

Перед сном кладу під подушку одну просту річ, уже за кілька хвилин падаю в обійми Морфея

Сон – це основа нашого здоров’я, гарного самопочуття та настрою. У середньому доросла людина має спати 7-8 годин на добу. Повноцінний відпочинок впливає на нашу психіку, обмін речовин, стан шкіри та волосся.

Правильний режим дня дозволяє раціонально використовувати свій час, скрізь встигати та менше турбуватися. Але що робити при безсонні, яке може виникнути у будь-який момент життя людини?

Здавалося б, на перший погляд, нічого не віщує біди. Але ти лежиш уночі і не можеш заплющити очей. У голові починають роїтися думки, і вранці ти встаєш з ліжка, але абсолютно не відпочив.

Перше, що необхідно зробити, якщо почало мучити безсоння, – це знайти в собі причину занепокоєння. Вона може бути захована десь дуже глибоко у підсвідомості. Подумай, що тебе турбує останнім часом. Може бути, дрібні неприємності на роботі або просто втома, що накопичилася. Коли ти знайдеш причину, то легше буде боротися з наслідками.

Друга порада – переглянь свій графік дня. Можливо, варто почати лягати спати раніше. Подумай, які справи можна відкласти чи перенести, аби вистачало часу. Заплануй відпочинок собі, коли не потрібно буде нікуди поспішати. І ти зможеш просто провести день наодинці із собою чи своєю родиною.

Будь-який метод боротьби з безсонням займає певну кількість часу, а спати хочеться вже сьогодні. Тому ми знайшли для тебе швидкий, а головне, ефективний спосіб подолати безсоння.

Чи знаєш ти, що є продукт, який за своїми властивостями лідирує у багатьох сферах життя? Він тобі дуже добре знайомий. Це часник. І так, він здатний подолати безсоння.

Часник – це природний антибіотик, багатий на антиоксиданти, вітаміни та інші мікроелементи. Також у ньому містяться сульфідні сполуки, які виробляють аліцин, важлива хімічна сполука для міцного сну.

Сам часник або його окремі зубчики не виділяють такий специфічний запах. Він виникає лише після того, як роздавити зубчик. У цей момент відбувається реакція сполуки двох ферментів: аліназу та аліана. Вони перетворюються на аліцітін, який позитивно впливає на наш організм.

При термічній обробці часник втрачає свої корисні властивості. Тому рекомендують вживати його сирим. Але це не завжди можливе через специфічний запах.

Тому є одна хитрість: порізати часник і залишити його на 10 хвилин просто полежати. За цей час у часнику утворюється найбільша кількість аліцину, і він збереже всі свої корисні властивості.

Щоб заснути, роздави зубчик часнику, загорни в рушник і поклади під подушку. Його запах має заспокійливу дію, знімає стрес і допомагає провалитися в сон. Також цей спосіб може подолати вірусні захворювання та закладеність носа.

Якщо не хочеш спати з часником під подушкою, можна приготувати спеціальний напій. Розчави часник і дай йому полежати 10 хвилин.

Потім поклади у склянку з теплим молоком. Підігрій трохи до комфортної температури, вийми зубчики часнику і додай ложку меду. Пити треба щодня перед сном, і ти помітиш, як незабаром покращає якість твого сну.

Сподіваємося, наші поради допоможуть тобі подолати безсоння та повернути спокійний стан душі та тіла. Поділися в коментарях, що допомагає тобі міцно заснути та зберігати свій психічний стан у нормі.