Плітки, трудоголізм, впертість: дратівлива риса кожного знака зодіаку

У кожного знака зодіаку є свої сильні та слабкі сторони, а ще є одна, але найдратівливіша риса. Читай швидше, чим ти найбільше дратуєш інших людей.

Овен – імпульсивність

Овен — вогненний знак, що має масу позитивних рис, але його постійна внутрішня різка реакція на будь-який зовнішній подразник дуже помітна оточуючим. Ця імпульсивність, яку дає Овну Марс, правляча планета знака, часто дратує інших людей. Особливо на робочому місці, бо колеги зчитують її як поспішність та неточність. Намагайся контролювати свій внутрішній вогонь, Овен.

Телець – впертість

Телець один із найупертіших знаків зодіаку, багато в чому це пов’язано з його домінуючою планетою Венерою, яка робить Тельця таким завзятим і твердолобим. Ніщо й ніхто не зможе переконати бика — ох, як же це бісить.

Близнюки – неуважність

Цей знак протеже Меркурія, і часто йому приписують хитрість, за яку відповідає ця планета. Але Близнюки ще й дуже необережні, тому часто помиляються, навіть якщо вважають, що зараз обведуть усіх навколо пальця. Слідкуйте за цим, намагайтеся бути більш зосередженими, Близнюки.

Рак – запальність

Люди, народжені під цим знаком, зазвичай добрі до оточуючих, у тому числі завдяки впливу Місяця. Але будь-якої несподіваної події достатньо, щоб Раки почали нервувати та хвилюватися. Запальність — їхня відмінність, і часто вони буквально вибухають, обстоюючи свою позицію. Частіше орієнтуйся на розум, а не на почуття, Раку.

Лев — зарозумілість

Хочеш відчути себе людиною другого гатунку? Просто проведи день у компанії Лева. Він триста разів перерве твою найцікавішу розповідь, почне робити зауваження з відтінком зарозумілості і всіляко демонструвати, хто зірка на цій вечірці. Неймовірно дратує.

Діва – уразливість

Діви раціональні та прискіпливі у всьому, за що вони беруться. Великою мірою завдяки впливу Меркурія, який робить представників цього знака просто надконкретними. Але їхнє слабке місце — самооцінка, що робить їх неймовірно уразливими, якщо їм не приділяють належної уваги. “Всі погляди на мене!” — ось їхній девіз.

Терези – злопам’ятність

Правляча планета цього знака Венера, вона наділяє Терезів здатністю до сильного співчуття, емпатії. Терези відкриті і завжди готові допомогти іншим, але вони дуже легко ображаються і пам’ятають образи, вимолити у них прощення дуже непросто.

Скорпіон – звичка спізнюватися

Цим знаком правлять Марс та Плутон. Вони наділяють Скорпіонів масою прекрасних якостей, яким можна лише позаздрити, але один із найгірших недоліків цього знака — звичка постійно спізнюватися. Особливо це бісить у робочих процесах.

Стрілець – дратівливість

Стрілець – типовий знак вогню, люди цього знака розумні, інтуїтивні та дуже самовпевнені. І ця самовпевненість робить їх буквально нетерпимими до протилежної думки чи точки зору.

Козоріг – трудоголізм

Козоріг – земний амбітний знак. Він бореться щосили, щоб досягти поставленої мети. Але цей дух лідерства у поєднанні з впливом Сатурна робить Козорога важким у спілкуванні та досить нудним персонажем, оскільки переключити його на щось, що не стосується роботи, дуже нелегко.

Водолій – ненавидить зміни

Цей знак зовні не лякається новин, але в глибині душі ненавидить зміни і вважає за краще, щоб все йшло за звичним планом. Водолій любить свою зону комфорту і виманити його звідти не так легко.

Риби – любов до пліток

Риби – це знак пліток. Найбільше вони люблять втручатися у справи інших та стежити за всім та всіма. Риби – дуже товариські та відкриті, але в той же час хитрі люди, які люблять базікати у справі і без. Якщо Риби пропустили якийсь скандал і не в курсі деталей, цікавість може буквально спопелити їх зсередини.

Related Post

Чого не можна казати під час сповіді: Богові і так все відомоЧого не можна казати під час сповіді: Богові і так все відомо

Сповідь — це священне обряд, в якому беруть участь двоє: людина, яка прийняла рішення зізнатися в неправильних вчинках і думках, і священнослужитель. Останній виконує роль посередника, його завдання допомогти людині

У день зимового солнцестояння категорично не можна йти за покупками, щоб гроші не витікали з кишень весь наступний рікУ день зимового солнцестояння категорично не можна йти за покупками, щоб гроші не витікали з кишень весь наступний рік

День зимового сонцестояння у 2022 році, як і зазвичай, ми відзначатимемо 21 грудня. З цього дня наше сонечко розпочне новий цикл. Це одна з найважливіших енергетичних точок року. Щоб отримати

Іди собі з миром! Хто із знаків зодіаку найлегше викреслює людей із життяІди собі з миром! Хто із знаків зодіаку найлегше викреслює людей із життя

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, який знак зодіаку готовий зачинити перед твоїм носом двері у своє життя за лічені секунди, а від кого й захочеш, а не дочекаєшся. 12-е місце