Подруга випробувала на собі та розповіла, чого не варто прощати рідним дітям

Настає час, коли діти виростають та залишають батьківське гніздо. Здавалося б, батьківський обов’язок виконаний, титанічну працю з виховання дітей виконано і тепер можна пожити собі на втіху.

Але буває, що дорослі проблеми дітей не тільки не йдуть у цей час, а й загострюються. Помилки у вихованні у ранньому віці незмінно наздоганяють батьків у старості. Діти часом виростають не такими гідними людьми, як хотілося б батькам.

Люди ставляться до гаджета дбайливо і акуратно, якщо знають, що це тендітна річ і запросто може вийти з ладу при незручному ударі або найменшому попаданні рідини.

А от якщо власники смартфона знають, що він протиударний, перестають здувати з нього порошинки. Його можна кидати на кахельну підлогу, заливати водою. Ставлення до гаджета не таке турботливе.

Так само і з людьми. Якщо батьки чітко не окреслять межі дозволеного, діти незмінно сядуть на шию та звісять ніжки. Подумаєш, нахамила матері в поганому настрої, вона зрозуміє і пробачить, як завжди. Але що при цьому твориться у неї в серці?

Батьки іноді виявляють безумовну любов і сповнюються християнським терпінням до поведінки дітей. Але якщо перегнути палицю, це позначиться як на стосунках між батьками та дітьми, так і на характері самої дитини.

У твого чада сформувалося ставлення до батьків як до м’якотілих та безхарактерних людей. Ти ж мати: все пробачиш, зрозумієш і знову нагодуєш і пожалієш. Материнська любов настільки безмежна, що можна поводитися як завгодно. Наче мати буде поруч завжди.

Шантаж коханням

«Якщо любиш мене, маєш прийняти і мого чоловіка. А якщо ні, то довго не побачиш ні мене, ні онуків». «Тату, ти ж любиш мене, купи мені машину. А то ображуся і піду». Знайома маніпуляція дорослих дітей.

Східна мудрість каже: «Ви зненавидите людину, якій довго все прощали». Дітей ви не зненавидите, звичайно, але гіркота та образа оселиться в серці глибоко та надовго.

Одна моя знайома виховувала одна доньку, без батька. При цьому самотня мати завжди відчувала перед дочкою провину. Тому виконувала будь-які її бажання і потурала капризам. Дівчинка ні в чому ніколи не знала відмови. І що ти думаєш?

Сліпа любов матері виростила егоїстичну та злісну особу. Апетити її зростали в міру дорослішання. Дочка зовсім не поважала матір та знецінила все, що та для неї робила.

Рік за роком жінка похилого віку мала все менше прав у рідному домі, у неї забирали пенсію, не дозволяли користуватися пральною машиною. Вона часто плакала від образи. У результаті, ставши безпорадною, і зовсім стала непотрібною своєї дочки. То, може, саме мама й виховала не дочку, а монстра?

Твоє означає наше

Іноді діти вважають, що мають право власності на всі речі в батьківському будинку: предмети, посуд, техніку. Якщо сталося, що розбив кухоль, необов’язково купувати новий. Можна позичити та забути назавжди.

Зрозуміло, що малі діти — це одні витрати. У дитинстві люблячі батьки тільки розводили руками і, як і раніше, за все платили. Інша річ, коли діти виросли та стали самостійними. Тепер ніхто нікому не винен.

Однак деякі дорослі діти вважають, що за кредитом віддавати гроші потрібно обов’язково, а борг батькам можна і не повертати. Свої ж люди, рідні.

Ніколи не дозволяйте дорослим дітям знецінювати себе. Вони не повинні нав’язувати вам свій спосіб життя, припиняйте спілкування, якщо вони вас висміюють. Ви маєте право дивитися серіали, повільно набирати повідомлення в месенджерах та все ще підбирати сумку в тон до взуття.

Тільки повага і безмежна подяка батькам зробить сім’ю дружною та згуртованою на багато років.

Related Post

В якому віці створюють сім’ї різні знаки ЗодіакуВ якому віці створюють сім’ї різні знаки Зодіаку

Одні дівчата поспішають «вискочити» заміж в 18, а інші не наважуються зв’язати себе шлюбними узами років до 35-40. Всі люди різні, тому ідеальний вік для шлюбу назвати складно. На готовність

5 знаків зодіаку найчесніших і надійних чоловіків5 знаків зодіаку найчесніших і надійних чоловіків

Далеко не всі чоловіки відрізняються надійністю. Астрологи назвали кілька Знаків Зодіаку, яким можна довіряти і від яких можна чекати чесності і відкритості в стосунках. Овен Овни надійні, як швейцарський годинник.