Подруга випробувала на собі та розповіла, чого не варто прощати рідним дітям

Настає час, коли діти виростають та залишають батьківське гніздо. Здавалося б, батьківський обов’язок виконаний, титанічну працю з виховання дітей виконано і тепер можна пожити собі на втіху.

Але буває, що дорослі проблеми дітей не тільки не йдуть у цей час, а й загострюються. Помилки у вихованні у ранньому віці незмінно наздоганяють батьків у старості. Діти часом виростають не такими гідними людьми, як хотілося б батькам.

Люди ставляться до гаджета дбайливо і акуратно, якщо знають, що це тендітна річ і запросто може вийти з ладу при незручному ударі або найменшому попаданні рідини.

А от якщо власники смартфона знають, що він протиударний, перестають здувати з нього порошинки. Його можна кидати на кахельну підлогу, заливати водою. Ставлення до гаджета не таке турботливе.

Так само і з людьми. Якщо батьки чітко не окреслять межі дозволеного, діти незмінно сядуть на шию та звісять ніжки. Подумаєш, нахамила матері в поганому настрої, вона зрозуміє і пробачить, як завжди. Але що при цьому твориться у неї в серці?

Батьки іноді виявляють безумовну любов і сповнюються християнським терпінням до поведінки дітей. Але якщо перегнути палицю, це позначиться як на стосунках між батьками та дітьми, так і на характері самої дитини.

У твого чада сформувалося ставлення до батьків як до м’якотілих та безхарактерних людей. Ти ж мати: все пробачиш, зрозумієш і знову нагодуєш і пожалієш. Материнська любов настільки безмежна, що можна поводитися як завгодно. Наче мати буде поруч завжди.

Шантаж коханням

«Якщо любиш мене, маєш прийняти і мого чоловіка. А якщо ні, то довго не побачиш ні мене, ні онуків». «Тату, ти ж любиш мене, купи мені машину. А то ображуся і піду». Знайома маніпуляція дорослих дітей.

Східна мудрість каже: «Ви зненавидите людину, якій довго все прощали». Дітей ви не зненавидите, звичайно, але гіркота та образа оселиться в серці глибоко та надовго.

Одна моя знайома виховувала одна доньку, без батька. При цьому самотня мати завжди відчувала перед дочкою провину. Тому виконувала будь-які її бажання і потурала капризам. Дівчинка ні в чому ніколи не знала відмови. І що ти думаєш?

Сліпа любов матері виростила егоїстичну та злісну особу. Апетити її зростали в міру дорослішання. Дочка зовсім не поважала матір та знецінила все, що та для неї робила.

Рік за роком жінка похилого віку мала все менше прав у рідному домі, у неї забирали пенсію, не дозволяли користуватися пральною машиною. Вона часто плакала від образи. У результаті, ставши безпорадною, і зовсім стала непотрібною своєї дочки. То, може, саме мама й виховала не дочку, а монстра?

Твоє означає наше

Іноді діти вважають, що мають право власності на всі речі в батьківському будинку: предмети, посуд, техніку. Якщо сталося, що розбив кухоль, необов’язково купувати новий. Можна позичити та забути назавжди.

Зрозуміло, що малі діти — це одні витрати. У дитинстві люблячі батьки тільки розводили руками і, як і раніше, за все платили. Інша річ, коли діти виросли та стали самостійними. Тепер ніхто нікому не винен.

Однак деякі дорослі діти вважають, що за кредитом віддавати гроші потрібно обов’язково, а борг батькам можна і не повертати. Свої ж люди, рідні.

Ніколи не дозволяйте дорослим дітям знецінювати себе. Вони не повинні нав’язувати вам свій спосіб життя, припиняйте спілкування, якщо вони вас висміюють. Ви маєте право дивитися серіали, повільно набирати повідомлення в месенджерах та все ще підбирати сумку в тон до взуття.

Тільки повага і безмежна подяка батькам зробить сім’ю дружною та згуртованою на багато років.

Related Post

На яких жінках ніколи не одружуються представники різних знаків ЗодіакуНа яких жінках ніколи не одружуються представники різних знаків Зодіаку

Чоловік-Овен Овна подобаються всі жінки, але він проти того, щоб його брали під контроль. З владної жінкою любов триватиме до першої сварки, що врешті-решт призведе до розбитого серця. Інший тип

У природі існує тільки три види жінок …У природі існує тільки три види жінок …

Стаття про пошуки свого ідеального партнера, яка все розставить по місцях. Варто прочитати кожному. У природі існує тільки три види жінок: дівчата-дочки, дівчата-сестри і дівчата-мами. З чоловіками та ж ситуація: