Поклади голку біля вхідних дверей, щоб усяка нечисть обходила будинок стороною, це найсильніший оберіг

Часом у наше життя проникає зло, яке руйнує всі плани та мрії. Часто це негативна енергія, яка походить від наших ворогів та недоброзичливців. Деякі з них можуть навіть наводити порчу чи робити підклади. Позбутися їх складно. Але можна цьому запобігти. Магічні ритуали – це сильний захист від зла.

Сильний захист від зла

Проста швейна голка часто використовується у господарстві, а й у магії. Це сильний інструмент, який часто застосовують, коли бажають нашкодити людині. Однак він може допомогти і у захисті. Саме про такий ритуал ми й розповімо сьогодні.

Цей ритуал допоможе захистити твій будинок від зла, негативу та підкладів. Та й загалом від усього поганого, що може поринути у життя. Будь-яка погань буде тремтіти від такого оберегу.

Отже, щоби провести ритуал, тобі знадобиться звичайна швейна голка. Необов’язково нова, можна брати ту, якою користувався. Якщо у господарстві немає зайвої, тоді купи. Також вибери день і час, коли ніхто тобі не завадить. Фаза місяця не має значення.

Тепер сам обряд. Потрібно у світлий час підійти до вікна та взяти голку в ліву руку, тримаючи її за тупий бік. Спрямовуючи її у бік світла, промов такі слова:

«Світло, добро охороняй, злобу і темряву за поріг відправляй. Так і буде!»

Після цього голку потрібно приколоти біля вхідних дверей, але всередині приміщення. І це потрібно зробити так, щоб вістряко було спрямоване на двері. Можна приколоти її збоку або зверху, навіть застромити в шпалери. Головне, щоб вони були спрямовані у бік дверей, наче спис, готовий пронизати будь-яке зло.

Важливо зробити так, щоб голку не було видно. Або щоб вона хоча б не потрапляла у поле зору. Такі речі краще ховати від сторонніх. Ніколи не знаєш, хто в душі бажає тобі зла.

Після цього ритуалу звертай увагу на всіх, хто приходить до будинку. Тому що цей оберіг відштовхує будь-яке зло. Якщо людина прийшла до твоєї хати з поганими намірами, їй буде дуже некомфортно. Буде відчуття, ніби її трусить. Їй захочеться якнайшвидше покинути будинок.

Таких людей не варто кликати ще раз. Ця голка захищатиме тебе від будь-якого негативного впливу. Нейтралізуватиме і відштовхуватиме будь-яке зло. Через рік її потрібно викинути та провести новий ритуал.

Це дуже сильний захист від зла. Простий ритуал допоможе вберегти твій будинок від усього поганого. Сподіваємось, він допоможе тобі та нейтралізує всіх твоїх ворогів. Успіхів!

Related Post

Таро-прогноз на кохання на 2023 рік: яка карта тобі випала?Таро-прогноз на кохання на 2023 рік: яка карта тобі випала?

До нового року залишилося зовсім недовго, отже, саме час погадати на Короля! Тобто, звичайно, запитати у карт Таро, що 2023 обіцяє тобі в особистому житті! Овен – Лицар Пентаклів Цей

Яке твоє кармічне завдання за місяцем народженняЯке твоє кармічне завдання за місяцем народження

В астрології, нумерології та нумерології йоги є таке поняття як кармічна задача. Вважається, що місяць народження свідчить про неї. Нумерологія йоги говорить, що всі труднощі, що зустрічаються на життєвому шляху,