Про небезпеку сухого листя та квітів вдома

Ви сентиментальні і рука не піднімається викинути зів’ялий букет? Або носите ті красиві сухі листочки з дерев? Замість того щоб відправити все це в сміттєпровід, ви можете зберегти сухі квіти або листя в будинку, прикрасити інтер’єр за допомогою ікебани або скласти гербарій. Але ось народний поголос і китайське вчення фен-шуй стверджують, що робити цього не варто.

Чи варто вірити прикметам? Як правильно засушити квіти? Дізнаєтеся в цій статті.

Сухі квіти в будинку – це одночасно красиво і небезпечно. Чи можна зберігати вдома сухі квіти? На це питання не можна відповісти однозначно.

Існує думка, що сухоцвіти мають негативну енергетику. Поруч з ними людина відчуває слабкість. Вони можуть накликати на проживаючих в приміщенні хвороби, нещастя і інші неприємності. Вірити в ці прикмети чи ні – особиста справа кожного. Однак щодо хвороб твердження цілком справедливе. Висохлі рослини є відмінними перенозчками пилу.

Вдихання пилу не можна назвати корисним для здоров’я. А якщо в сім’ї є астматик, це взагалі неприпустимо.

Тому в таких випадках від засохлих квітів та листя потрібно категорично відмовлятися.

В інших же випадках, коли є величезне бажання залишити вдома сухоцвіт, зберігати його треба не більше 1-2 місяців. Потім викидати або замінювати новим. Однак в цій справі є компроміси. Допускається засушувати букети, якщо вони пов’язані з якоюсь урочистою і приємною подією. Наприклад, весіллям. Вважається, що в цьому випадку, навпаки, квіти будуть оберігати молоду сім’ю, нести позитивну енергію.

Вітальні, дитячі та спальні кімнати краще не прикрашати такими творами флористики. А ось на кухні їм саме місце. Можна помістити ікебану і в ванну. Сухоцвіт може нейтралізувати водну енергію.

Є і ще один нюанс: не можна зберігати тільки суцвіття і бутони. А ось стебла і листя можна засушувати без побоювання. Недарма ж у давнину в селянських хатах висіли пучки висохлих рослин: лаванди, цикорію, пижми.

You cannot copy content of this page