Про небезпеку сухого листя та квітів вдома

Ви сентиментальні і рука не піднімається викинути зів’ялий букет? Або носите ті красиві сухі листочки з дерев? Замість того щоб відправити все це в сміттєпровід, ви можете зберегти сухі квіти або листя в будинку, прикрасити інтер’єр за допомогою ікебани або скласти гербарій. Але ось народний поголос і китайське вчення фен-шуй стверджують, що робити цього не варто.

Чи варто вірити прикметам? Як правильно засушити квіти? Дізнаєтеся в цій статті.

Сухі квіти в будинку – це одночасно красиво і небезпечно. Чи можна зберігати вдома сухі квіти? На це питання не можна відповісти однозначно.

Існує думка, що сухоцвіти мають негативну енергетику. Поруч з ними людина відчуває слабкість. Вони можуть накликати на проживаючих в приміщенні хвороби, нещастя і інші неприємності. Вірити в ці прикмети чи ні – особиста справа кожного. Однак щодо хвороб твердження цілком справедливе. Висохлі рослини є відмінними перенозчками пилу.

Вдихання пилу не можна назвати корисним для здоров’я. А якщо в сім’ї є астматик, це взагалі неприпустимо.

Тому в таких випадках від засохлих квітів та листя потрібно категорично відмовлятися.

В інших же випадках, коли є величезне бажання залишити вдома сухоцвіт, зберігати його треба не більше 1-2 місяців. Потім викидати або замінювати новим. Однак в цій справі є компроміси. Допускається засушувати букети, якщо вони пов’язані з якоюсь урочистою і приємною подією. Наприклад, весіллям. Вважається, що в цьому випадку, навпаки, квіти будуть оберігати молоду сім’ю, нести позитивну енергію.

Вітальні, дитячі та спальні кімнати краще не прикрашати такими творами флористики. А ось на кухні їм саме місце. Можна помістити ікебану і в ванну. Сухоцвіт може нейтралізувати водну енергію.

Є і ще один нюанс: не можна зберігати тільки суцвіття і бутони. А ось стебла і листя можна засушувати без побоювання. Недарма ж у давнину в селянських хатах висіли пучки висохлих рослин: лаванди, цикорію, пижми.

Related Post

7 прикмет, які гарантують швидкі гроші7 прикмет, які гарантують швидкі гроші

Вірити в прикмети чи ні, звичайно, справа кожного. Іноді вони можуть обіцяти якісь неприємності, іноді удачу. Але іноді приємно вірити в те, що прикмета каже про швидкий грошовий прибуток. 1

Кому належить гілка дерева, що звисає через сусідський паркан?Кому належить гілка дерева, що звисає через сусідський паркан?

Гілка сусідської яблуні звисає через паркан на ділянку. Кому вона належить? Чи можна її зрізати? Сусід не має права обрізати гілки чужого дерева. Якщо він це зробить, а дерево загине,

Обряд, щоб в 2021 році зустріти своє коханняОбряд, щоб в 2021 році зустріти своє кохання

Чари збудують події так, щоб доля сама знайшла людину, не дивлячись на всі перешкоди. знадобляться: два келихи з червоним вином; червона або рожева свічка; срібний перстень (неношений хоча б протягом