Про правила листування з чоловіками і про те, як уникнути помилок на початку відносин

Відносини між людьми – це тонка матерія. Особливо, коли все тільки починається. Адже любов схожа на полум’я: з маленької іскри розгорається величезне пламя. Для того, щоб не загасити цей вогонь на самому початку, потрібен досвід. У цій статті ми розповімо про правила листування з чоловіками і про те, як уникнути помилок на початку відносин.

По-перше, хотілося б попередити, що ці правила потрібно застосовувати на самому початку відносин. Вони діють тоді, коли ви тільки познайомилися і починаєте поступово пізнавати один одного. Листування за допомогою СМС або месенджерів – це етап, через який проходять всі сучасні пари. Щоб успішно пройти цей період, варто запам’ятати кілька простих порад.

По-друге, в кінці статті я розповім про одну корисну фішку. Використовуючи її в листуванні, ти не залишиш свого обранця байдужим. Він точно почне писати першим! Але про це трохи пізніше.

На початку знайомства

На самому початку знайомства не варто відповідати на повідомлення моментально. Якщо ви не домовлялися заздалегідь, краще почекати трохи, щоб витримати інтригу. Таким чином, чоловік буде більше думати про тебе, чекаючи відповіді. Нехай він трохи помучиться в очікуванні.

Ти не повинна бути доступною кожну хвилину. Покажи свою зайнятість і те, що ти лише злегка зацікавлена ​​в ньому. Між вами поки немає нічого серйозного – ви просто добре проводите час один з одним. Крім того, у тебе є свої справи, навіть якщо ти думаєш про нього постійно. Будь трохи недоступною – це допоможе розігріти інтерес твого обранця.

Не варто поспішати

Не варто поспішати і розповідати про себе все і відразу. Розкривайся поступово – 15-20 хвилин в день для листування цілком достатньо. Деякі дами так хочуть спілкуватися, що засипають чоловіка тоннами повідомлень. Така нав’язливість може напружувати, а також не залишає свободи для дій твоєму партнеру.

Крім того, не варто листуватися «ні про що». Краще, коли в спілкуванні буде якась мета, загальна тема або прохання про щось. Попроси чоловіка дати цінну пораду – йому точно сподобається, що він здатний допомогти тобі.

Дуже важливе правило: ніяких претензій в листуванні. І не тільки в листуванні, але і в іншому будь-якому спілкуванні на початку вашого знайомства. Взагалі, чоловіки не дуже-то люблять, коли до них чіпляються і постійно щось вимагають. Це дратує і порушує гармонію стосунків.

Грамотне спілкування

Сучасні месенджери напхані різноманітними смайликами, сердечками і поцілунками. Так ось, не варто перестаратися з цим. Інакше чоловік подумає, що з тобою не все в порядку. Спробуй використовувати щось стандартне – посмішки, сміх або простий звичайний смайлик. Краще просто скинь йому щось миле, наприклад, смішну картинку або анімацію.

Ніякого тексту суцільними великими літерами. Багатьох чоловіків, та й взагалі багатьох людей, це сильно дратує. Коли мені пише хтось тільки великими буквами, мені здається, що на мене кричать. До того ж твій обранець і так добре бачить, що ти йому пишеш, – пиши акуратно, без помилок і маленькими буквами.

Між іншим, з подружками ти можеш переписуватися як хочеш. Вони і так добре тебе розуміють. Коли ти відповідаєш чоловікові в листуванні, пиши грамотно. Красива грамотна мова створює враження приємної і освіченої жінки. Крім того, ти зможеш уникнути нерозуміння і труднощів в інтерпретації твоїх думок.

Маленька хитрість

А тепер, як і обіцяли, даємо найголовнішу пораду. Якщо ви вже спілкуєтеся не перший день, будь нестандартною і здивуй свого чоловіка. Прийшли йому фото, де ти посміхаєшся і напиши, що бажаєш доброго ранку або хорошого дня. Ось побачиш, йому точно сподобається такий раптовий поворот. Тільки робити це потрібно не часто, щоб зберегти ефект несподіванки.

І наостанок хотілося б сказати про найголовніше: завжди залишайся собою. Кожна жінка унікальна і по-своєму прекрасна. Не варто сліпо слідувати цим порадам як інструкції: більше слухай те, що говорить твоє серце, і отримуй задоволення від спілкування. Бажаємо знайти свою половинку, бути бажаною і коханою. Успіхів!

You cannot copy content of this page