ЦЕ EASY Освіта Професії по знаку Зодіаку

Професії по знаку Зодіаку

Зовсім скоро почнеться пора вступу до ВНЗ і коледжів, тому сьогодні про те, які професії підходять тому чи іншому знаку Зодіаку.

При народженні ми отримуємо цілий набір специфічних якостей і рис характеру, зумовлених нашим знаком Зодіаку. Хтось має схильність до керівництв, хтось спритно звертається зі словами, хтось – з цифрами, а хтось найкраще почувається тоді, коли корисний людям. І щасливий той, хто обирає професію, відповідну своїм вродженим талантам і пристрастям.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни – природжені лідери і координатори. Їм важливо, щоб все було правильно, чітко, структуровано. І при цьому вони обожнюють вчитися і вчити інших. Вони апріорі праві у всьому і завжди, тому їм краще обирати ті сфери діяльності, в яких можна проявити свій кипучий характер, мати можливість вести за собою «трудові маси» і постійно отримувати нові навички і свіжу інформацію.

Багато Овнів успішно реалізуються через спорт, а також на політичному поприщі. Їм цікаво там, де є боротьба, конкуренція, де можна показати себе і довести, що вони – кращі. Овни рішучі, не бояться діяти жорстко і нестандартно, їм властиві рефлексії і сумніви. Вони без страху відсікають все зайве – будь то уражений хворобою орган або підлеглий, який гальмує розвиток компанії.

 Перевага професії: адміністратор в готельному і туристичному секторі, інженер, адвокат, прокурор, правозахисник, хірург.

Основні сфери і напрямки: юриспруденція, військова справа, політика і політологія, педагогіка, машинобудування.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельці, як ніякий інший знак Зодіаку, притягують до себе гроші, тому найуспішніше вони реалізуються в фінансових сферах і взагалі скрізь, де можна швидко «сколотити капітал». Вони наполегливі в своєму русі до соціального і матеріального успіху, не бояться ризикувати, але тільки тоді, коли чітко впевнені, що їх дії принесуть їм прибуток.

Але при цьому «ніщо людське їм не чуже», так що їм легко підкоряється і «світ прекрасного», правда, лише ті його області, які роблять життя оточуючих красивіше, багатше, смачніше. Можна сказати, що Тельці з задоволенням працюють на статус – виробляють прикраси (а також годинники, духи, дорогі тканини) або торгують ними, відкривають шикарні ресторани або косметичні салони, будують або продають елітне житло.

Тельцям подобається мати до розкоші хоч якесь відношення. Цікаво, що такий підхід рано чи пізно робить з них по-справжньому забезпечених людей.

Перевага професії: фінансист, геолог, ювелір, флорист, менеджер з продажу дорогих товарів.

 Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюки – віртуози слова. Їх красномовство здатне творити чудеса, а їх внутрішня переконаність у правдивості того, про що вони говорять, може перетворити будь-яке сумнівне висловлювання мало не в істину в останній інстанції. Представникам цього знака Зодіаку вірять, за ними йдуть, їм поклоняються. Все, що Близнюки доносять до оточуючих за допомогою усного мовлення або друкованого тексту, дуже добре продається.

Крім того, вони настільки багатоликі, що їм немає рівних на театральних підмостках, як вербувальників і агітаторів, переговірників, психологів і царедворців. Близнюки здатні перетворитися в того, кого в даний момент хоче бачити людина, для якого вони розігрують свій маленький, але обов’язково геніальний спектакль. А їх найпотужніша чарівність допомагає їм знайти спільну мову практично з будь-яким індивідуумом. Тому найуспішніше вони реалізуються там, де є можливість прямого впливу на «клієнта».

Перевага професії: актор, письменник, оратор, лектор, психолог, продавець-консультант, проповідник, богослов, журналіст (кореспондент), фахівець зі зв’язків з громадськістю (PR), прес-секретар, політик, ресторанний або театральний критик.

Основні сфери і напрямки: будь-яка публічна діяльність, журналістика, мистецтво, словесність, психологія і психоаналітика, суспільствознавство.

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки досягають неймовірних кар’єрних висот, якщо їхня професія повністю збігається з їх світосприйняттям і дає відчуття того, що вони знаходяться на своєму місці. До того ж представникам цього знаку Зодіаку дуже важливо бути корисними, допомагати людям або нести їм світло, знання, добро і радість.

Ракам подобається опікати слабких, підтримувати сильних і при цьому мати можливість проявляти фантазію, потурати своїй уяві (особливо в першу половину життя). Вони чудово справляються з тими обов’язками, які дозволяють створювати нехай і миттєвий, але затишок. А ще їм часто імпонують спеціальності, які не займають весь їхній час, а залишають місце для сім’ї та домашнього господарства.

Перевага професії: вчений, лікар, письменник, архітектор, викладач, стюардеса, гувернантка, соціальний працівник, дизайнер інтер’єру.

Основні сфери і напрямки: медицина (всі професії, крім хірургії), педагогіка, історія та археологія, мистецтво (в найширшому сенсі – поезія і живопис, акторська майстерність і архітектура, література і музика).

 Лев (23 липня – 22 серпня)

Левам просто необхідно блищати і керувати. Якщо у них це виходить, вони щасливі і можуть стати справжніми трудоголіками. Їх завищена самооцінка вимагає постійної похвали, тому вони здатні «перевернути світ», тільки б їх помітили і оцінили.

Так що найвдаліші для представників цього знака професії – це ті, в яких є «аудиторія», тобто люди, які весь час будуть бачити результати Левиної діяльності і захоплюватися ними. Тому не варто вибирати спеціальності, які припускають роботу «в тіні». Без овацій і визнання або хоча б без підвищеної уваги до своєї персони Леви марніють, їм здається, що всі їхні зусилля марні. І тоді продуктивність їх праці падає. А ще їм обов’язково повинно бути цікаво – це запорука успішної кар’єри.

Перевага професії: фінансист, візажист, перукар, телеведучий, журналіст розважального жанру, літературний діяч (малі форми).

Основні сфери і напрямки: шоу-бізнес, словесність, акторська майстерність, політика, дизайн, ювелірна промисловість (в якості художників і продавців).

Крім того, Леви успішно реалізують себе на керівних постах і на адміністративних посадах.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви – педанти, їм важливі дрібниці і деталі, безлад їм до вподоби, а свобода в професії, скоріше, лякає, ніж радує. Представники цього знака Зодіаку найуспішніше реалізують себе там, де не треба нічого вигадувати, а потрібно слідувати чіткому розпорядку, певними формулами і правилами.

У Дів є свої амбіції, але при цьому вони вважають за краще грати роль «сірого кардинала», тобто направляти оточуючих, а не відповідати за наслідки. Вони із задоволенням нададуть іншим право бути на виду, а самі поглибиться у виконання своїх службових обов’язків. І зроблять це дуже якісно, ​​просто тому, що по-іншому не вміють. Найбільше їм підходять спеціальності, які дозволяють створити схему, докопатися до суті, вичленувати головне, і при цьому виконати всі красиво, акуратно і точно в строк.

Перевага професії: соціолог, слідчий, фінансовий аналітик, керуючий банком, дипломат, коректор, редактор, постачальник, медик і фармацевт.

Основні сфери і напрямки: будь-яка наукова і господарська діяльність, філологія, медицина, бухгалтерія, аналітика, банківський і фінансовий сектор, видавнича справа.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези  неймовірно різнобічні. Вони з легкістю знаходять себе в самих далеких одна від одної сферах, причому часом це трапляється практично одночасно. Їм все цікаво, і багато що вдається. Однак при цьому в них настільки розвинене почуття справедливості, що вони ніколи з власної волі не стануть порушувати закон або займатися тим, що заподіює біль оточуючим.

Терезам незатишно там, де багато страждань, так що їм варто триматися подалі від медицини. Чи не найкращий вибір для представників цього знака і фінансова сфера. З грошима у них складаються складні відносини, і чим більше вони з ними «спілкуються» по роботі, тим менше мають в своєму особистому розпорядженні.

Зате там, де треба домовитися, Терезам немає рівних. Вони завжди знайдуть  те, що влаштовує всі сторони і знайдуть компроміс, заспокоять незадоволених, підлестять самозакоханим і підтримають тих, хто сумнівається. А ще вони чуйно відчувають колір, смак і настрій; і ось на цьому можуть зробити пристойний капітал і чудову кар’єру.

Перевага професії: дипломат, кухар, актор, дизайнер (одягу, приміщень, ювелірних прикрас), художник, письменник, музикант, косметолог, фотограф.

Основні сфери і напрямки: весільна індустрія (від свахи до власника салону для молодят), ресторанний бізнес, юриспруденція, все, що пов’язано з красою.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони – великі містики. Причому вони успішно і створюють таємниці, і розкривають їх. Їм подобається знати про людей все – страхи, інтимні секрети, дрібні і великі грішки, рух думки. Так що з представників цього знака виходять неперевершені психологи і психоаналітики (в тому числі і володіють гіпнозом), сищики, працівники та агенти силових і владних структур.

У зв’язку з тим, що у Скорпіонів немає великої любові до людей, їм підходять професії, в яких жалість – заважає і непотрібний фактор; наприклад, хірургія, криміналістика, митна сфера. Успішно реалізуються вони і там, де можна спостерігати, робити висновки і використовувати отриману інформацію для власного блага і збагачення.

Скорпіони не бояться ризикувати, особливо тоді, коли їм треба докопатися до суті якогось явища або знайти першопричину будь-яких подій. Тому вони можуть зробити чудову кар’єру на терені природних наук, аналітики, журналістики.

Перевага професії: працівник відділу кадрів, хірург, прокурор, страховий агент, кримінальний журналіст, дослідник природи, найманий солдат, письменник, творить в містичному або в детективному жанрі.

Основні сфери і напрямки: приватний розшук, психоаналітика, теологія, астрологія, філософія.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці відмінно ладнають з тваринами, тому їм немає рівних в будь-яких сферах, які мають відношення до зоології. Крім того, ці вічні непосиди чудово відчувають себе в далеких країнах, серед людей чужих культур і мовних груп. Взагалі, представникам цього знаку Зодіаку прекрасно дається вивчення іноземних мов, іноземних обрядів, історії. Головне, щоб їм було цікаво, тоді і кар’єра буде складатися успішно, і з фінансами проблем не виникне.

А ще Стрільці люблять ризик. Почуття небезпеки стає для них тим самим допінгом, який здатний надовго прив’язати їх до одного місця роботи або до єдиної на все життя професії. А ось осілих і рутинних спеціальностей їм краще уникати. Нудьга заважає їм робити кар’єру, вони підсвідомо провокують якісь розбурхуючі душу події і не затримуються довго в жодній організації.

Перевага професії: ветеринар, дресирувальник, жокей, рятувальник, перекладач, журналіст-міжнародник, гід, промисловий альпініст, спортсмен, дослідник нових земель, берейтор, кінолог, посол, аташе.

Основні сфери і напрямки: дипломатія, місіонерство, видавничий бізнес (словники, іноземна література), туристичний сектор, бібліотекарська справа.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козероги – заручники свого світогляду, вони завжди прагнуть мати тільки найкраще, тому їм апріорі варто уникати професій, в яких не передбачено кар’єрний ріст і матеріальні заохочення. Неможливість досягти високого соціального статусу робить з представників цього знака пасивних обивателів, які «опускають руки» і перестають боротися. Тому у них обов’язково повинен бути стимул у вигляді гарантії того, що своєю працею вони рано чи пізно доб’ються запаморочливого успіху. І тоді Козероги в стані «перевернути гори».

Втім, як правило, вони з самого раннього дитинства знають, чого хочуть від життя взагалі, і від своєї спеціальності зокрема. І починають своє сходження до намічених вершин в тому віці, коли їхні однолітки ще і не замислюються про те, де будуть працювати. Така тактика, помножена на завзятість і честолюбство, приносить свої плоди і дозволяє досягти успіху в будь-якій обраній сфері – а спектр їх надзвичайно широкий.

Перевага професії: політик, режисер, продюсер, літературний агент, видавець, менеджер з продажу, приватний підприємець, лікар вищої категорії.

Основні сфери і напрямки: владні структури, наука, банківська сфера, промисловість і комерція, медицина, спорт, а також все, що пов’язано з камінням, золотом та іншими природними матеріалами.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії багатогранні і непередбачувані у виборі професії. Вони можуть все дитинство посилено і успішно займатися музикою, бути лауреатами всіляких юнацьких премій, а після школи відправитися в економічний інститут або виїхати волонтером на якусь війну. Внутрішні переконання представників цього знака Зодіаку часом сильніше за здоровий глузд, а настрій і своєрідна впертість часто провокують «вибір всупереч».

І в той же час в Водоліях настільки сильне почуття обов’язку, що вони можуть при необхідності піти проти мрії «всього свого життя» і віддати перевагу професії, яку їм нав’язують батьки, або роботу, на якій платять стільки, скільки треба, щоб прогодувати сім’ю. І при цьому вони обожнюють все нове, їм цікаво в тих галузях, які постійно розвиваються, так як це дає можливість особистісного вдосконалення. А ще їх вабить краса.

Перевага професії: антиквар, винахідник, психолог, соціолог, кінооператор, фотохудожник, економіст, бухгалтер.

Основні сфери і напрямки: інновації, філософія та суспільні науки, сфера культури і мистецтва, дизайн (в тому числі і автомобільний).

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби – творці мимоволі. Вони просто не в змозі жити з відчуттям дисгармонії, тому прагнуть до успіху навіть в тих галузях, які їм нецікаві і в які вони потрапили практично випадково. Часто в дитинстві за них роблять вибір батьки, і представники цього знака Зодіаку погоджуються, щоб не засмучувати близьких людей, а потім жорстоко від цього страждають. Але при цьому вони все одно намагаються домогтися досконалості в тому, що їм доводиться займатися.

Проте, їм все ж краще самостійно шукати свій життєвий шлях, так як саме в цьому випадку вони здатні досягти неймовірних успіхів на обраному терені і забезпечити собі міцну матеріальну базу.

Риби чудово вміють рахувати гроші, а якщо врахувати, що вони при цьому ще й скупуваті, то їм немає ціни там, де треба «зберегти і примножити». А ще Риби – натури креативні, тому їм добре в тих професіях, де можна проявити свій творчий потенціал і свою приголомшливу інтуїцію.

Перевага професії: аудитор, фінансист, логістик, психоаналітик, приватний детектив, співак, професійний мандрівник, артист, художник.

Основні сфери і напрямки: банківська справа, готельний і ресторанний сектор (як працівника середньої ланки), педагогіка, будь-яка галузь, пов’язана з водою.

Related Post

7 ідей для незабутніх подорожей Україною, які Ви будете згадувати все життя. Як обрати?7 ідей для незабутніх подорожей Україною, які Ви будете згадувати все життя. Як обрати?

Перед  тим, як їхати за кордон, ми радимо ознайомитися з подорожуваннями рідною Україною. Наша країна дуже мальовнича, яка має унікальну природу. Відкрийте для себе Україну по-новому і точно не пожалкуєте!

Що ні в якому разі не можна робити на Івана Купала?Що ні в якому разі не можна робити на Івана Купала?

Своїм корінням і традиціями свято сягає в далеке минуле – за часів язичництва. Але і до цього дня вважається святом світла, уособлює родючість, і літню зрілість. А ще це момент

Зі шкільних програм вилучать твори російських і радянських авторів: кого більше не вивчатимуть українські школяріЗі шкільних програм вилучать твори російських і радянських авторів: кого більше не вивчатимуть українські школярі

В школах України планують вилучити з навчальної програми твори російських та радянських авторів. З українських підручників зникнуть понад 40 авторів. Про це йдеться у відповідному рішенні робочої групи Міністерства освіти