Добрі прикмети про відпочинок на пляжі про які Ви повинні знати

Літо – час відпусток. Багато хто з нас проводять свій відпочинок ніжачись в променях сонця. Напевно вам буде цікаво, що на пляжі теж можна знайти підказки долі.

– Якщо з ранку біля берега багато медуз – день буде сонячним і теплим.

– На світанку наступили на гострий камінчик – ваші фінансові справи різко підуть в гору. Вірогідне отримання прибутку або грошової винагороди.

– У перший день на пляжі порвався купальник –  до бурхливого курортного роману.

– Втратити сонячні окуляри – деякі люди або ситуації відкриються вам з зовсім іншого боку, і це буде приємним сюрпризом.

– Хтось переступив через вас, коли ви засмагали, – ваші слова можуть неправильно витлумачити і розпустити про вас плітки. Не розповідайте про своє особисте життя.

– Знайти на пляжі монетку – весь рік фортуна буде до вас прихильна.
–  В очі потрапив пісок – несподіваний дзвінок з роботи може застати вас зненацька. Але не переживайте, вашим колегам потрібна лише ваша професійна консультація.

– Відшукали викинуту на берег пляшку – удача буде супроводжувати Вам у всіх справах. Якщо пляшка зелена, то можете загадувати бажання – воно обов’язково збудеться.

– Коли ви були в воді, почався дощ – відпочинок сприятливо позначиться на вашому здоров’ї.

– Заснули на пляжі – протягом усієї відпустки буде хороша погода.

– Чайка сіла на одяг, який Ви зняли, щоб зіграти, – скоро станеться подія, яка змусить вас проявити більшу самостійність і зважитися на те, чого Ви давно хотіли, але боялися зробити.

– Купалась в морі собака, а потім оббризкала Вас – під час відпочинку ви зустрінете людину, яка стане вашим добрим другом або наставником.

– Втопили у воді годинник – у вас з’явиться багато вільного часу, спаде вантаж переживань, і відповідальність, що лежить на ваших плечах, буде менше.

– Знайшли в піску скелет риби – протягом року чекайте великих витрат. Починайте відкладати гроші.

You cannot copy content of this page