Природжені психотерапевти: найемпатичнеший знак зодіаку — хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, хто із знаків зодіаку може попрацювати психоаналітиком на громадських засадах, а кому взагалі начхати, що ви там відчуваєте. Вгадаєш, на якому місці ти?

12 місце – Водолій

Якби ми зараз писали не гороскоп, а статтю про загибель «Титаніка», то замість фотографії айсберга могли б взяти портрет Водолія — можливо, це було б не так велично, проте семантично вірно: Водолій душевний і емпатичний приблизно як багатотонна брила льоду .

І це зовсім не означає, що Водолій — погана людина: просто, метафорично кажучи, він відколовся від льодовика, якому мільйони років, а льодовик, знаєте, і гірші бачив історії, ніж ваші страждання по колишнім: у нього там таких, хто був у товщі, знаєте, скільки намерзло?

11 місце – Стрілець

Почесне передостаннє місце дістається Стрільцям — головним зодіакальним борцям за все, що добре проти всього поганого.

Постає питання, яким чином ці воїни світла можуть бути геть-чисто позбавлені емпатії та банального людського співчуття? Відповідаємо: ці якості дуже сильно заважають тим добрякам, що мають намір поставити зло на коліна і по-звірячому вбити.

10 місце – Овен

Овни — ті люди, яким Небесна канцелярія щедро відсипала здібності до співпереживання, але вони планомірно і послідовно її ігнорують, помилково вважаючи за слабкість.

Колись, у чудовому світі майбутнього, люди перестануть оцінювати себе з позиції сили та крутості, і тоді, можливо, щось зміниться. Хоча навряд чи: люди, може, й перестануть, а Овни не факт.

9 місце – Козеріг

У Козерогів все погано з емпатією, від чого вони, насправді, дуже страждають: не в тому сенсі, що їх недолюблюють (Козерогам начхати), або ж у них не шукають втіхи (і слава богам!), або з ними не діляться особистими таємницями (замучишся потім жорстокий диск у голові чистити).

Козерогам здається, що якби вони краще відчували людей, то могли б ефективніше ними керувати. Але ні так ні: будемо пороти, що вдієш.

8 місце – Лев

Восьме місце дістається Левам — людям, які абсолютно щиро переконані, що чужі проблеми — не їхня царська справа, тому емпатія у них відсохла і відвалилася, як і всякий атавізм типу хвоста. Що, звичайно, зовсім не означає, що Леви не можуть цю саму емпатію якісно зобразити: заради улюблених фаворитів вони ще й не на таке здатні.

Знову ж таки, якщо вам співчуває Лев — це завжди приємно: зазвичай ті кажуть «Ну не плач, ось тобі гроші, купи якусь милу дрібницю, двомісний кабріолет, наприклад».

7 місце – Телець

У Тельців непогано розвинена здатність до смопереживання, проблема лише в тому, що здатність давати поради та залізним копитом спрямовувати у світле майбутнє у них не просто розвинена, а прямо скажемо, гіпертрофована.

Тому підтирати вам соплі Телець не стане ні за що: Телець почекає, поки ви самостійно втреєтеся, коротко і по пунктах розкажете, яка допомога потрібна, а згодом відзвітує про результат. Не подобається? Наступний!

6 місце – Близнюки

Почесне центральне місце в гороскопі тих, хто співчуває, дістається Близнюкам — людям, які вміють зазирнути в душу будь-кому і буквально на власній шкурі відчути все, що переживає страждальник.

Чому тоді лише шосте місце? Бо Близнюки це можуть, але, чесно кажучи, рідко хочуть. Здатність до емпатії у них відключається (як і будь-яка інша здатність, власне), так що, коли починаються чергові сумні потерпілки, Близнюки змінюють поточну субособистість на пропаленого циніка. Ви все одно нічого цікавого не розповісте, ну.

5 місце – Діва

П’яте місце дістається Дівам — людям з емпатією табуретки, зате з настільки розвиненим аналітичним мисленням, що ніяка емпатія їм, у принципі, не потрібна, вони без неї чудово справляються. Будь-який сторонній організм для Діви відкрита книга не тому, що вона так відчуває, а тому, що вона уважно спостерігає і робить правильні висновки.

Втім, на результат це не впливає: Дівам спокійніше живеться, коли їхнє ближнє коло сите, задоволене життям, щасливе і не компостує мізки своїми проблемами. Так що Діва вас вислухає і дозволить поплакати в плече, і чи не все одно, що вона при цьому відчуває, га?

4 місце – Скорпіон

Ледве не дотягли до трійки лідерів Скорпіони — люди, здатні до емпатії 80-го левела: справа в тому, що Скорпіон чи не краще за вас здатний відчути все, що з вами відбувається, ось тільки робити з цього приводу що-небудь він не має наміру.

По-перше, йому за це не платять. По-друге, він тепер знає всі ваші слабкі містечка, а ви про це ні сном, ні духом — перевага! Ну і, по-третє, скорпіони не концентруються на своїй здатності відчувати інших приблизно так само, як усі інші знаки не концентруються на своїй здатності споживати кисень: ви ж не звертаєте уваги на те, як дихаєте? Ну от.

3 місце – Рак

Відкривають трійку лідерів Раки — люди не стільки навіть емпатичні, скільки за замовчуванням налаштовані на співчуття, як фанерна гітара — на третій ступінь діатонічного звукоряду: за умовчанням для всіх, а перебудовуватимуть лише професіонали і лише з певними цілями.

Інша справа, що, як і у фанерної гітари, настрій Рака збити простіше простого: достатньо, власне, не виявити емпатії у відповідь — і все, справа не пішла, Рак почне поводитися, як Водолій.

2 місце — Терези

Срібна медаль дістається Терезам — людям, які й самі не раді тому, як тонко відчувають, але вдіяти з цим нічого не можуть: якщо вас хтось запитує «Що трапилося?» у той момент, коли ви щосили тримаєте обличчя, а то й на рідкі цвяхи його посадили, щоб ніхто не здогадався, знайте — це Терези.

І ви можете сміливо вивалити на них усі свої бідочки — Терези їх приймуть, а вам стане легше. А за Терезів не турбуйтеся: з них все як з гусака вода, легка натура.

1 місце – Риби

Та-дамм! Золота медаль і почесне перше місце дістається Рибам – головним емпатам усього зодіакального кола. Ось ви думали, чому Риби такі холодні, такі відсторонені, такі нетутешні? Чому вони так дотримуються особистих кордонів і піонерської відстані? Чому, щоб подружитися з Рибами, потрібно пройти вогонь, воду, мідні труби та форт Боярд, а щоб почати стосунки — як мінімум в окропі для початку зваритися? Тому що ви їм видаєте всю інформацію фоном.

Ось ви просто стоїте поряд, а у Риб у голові метафоричний лічильник Гейгера клацає. І неважливо, покинула вас дружина, чи накричав начальник чи у вас засвербіло в неназваному місці — Рибки, бідолахи, все це відчувають усією лускою. Тому й недолюблюють деяких (приблизно всіх). Такий дар.

Related Post

В кохання, долю чи удачу: у що вірять знаки зодіаку, часом усупереч логіці та здоровому глуздуВ кохання, долю чи удачу: у що вірять знаки зодіаку, часом усупереч логіці та здоровому глузду

Розповідаємо, у що продовжують вірити знаки зодіаку — часом усупереч логіці та здоровому глузду. Козоріг Поки всі інші знаки вірять у речі, які можна назвати ефемерними, Козероги вірять у щось

Найстійкіший знак зодіаку – хто він?Найстійкіший знак зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, на кого із знаків зодіаку можна спертися в цей непростий час, а кому давно настав час піднести трохи нашатирю. Можливо, найстійкіший знак зодіаку це ти?

Знаки зодіаку, яких побоювалася навіть Ванга, їхні слова завжди збуваютьсяЗнаки зодіаку, яких побоювалася навіть Ванга, їхні слова завжди збуваються

У тебе в оточенні напевно є людина, яка частіше за інших говорить фразу: «Я мав рацію». Адже є люди, які скажуть щось між ділом, а потім воно збувається. Виявляється, це