Розклад Таро на 2023 рік для всіх знаків зодіаку: дізнайся свою карту року!

Хто володіє інформацією – той володіє світом. А хто знає, що чекає його у новому році, той спокійно та впевнено будує своє життя. Тож заглянь у свій таро-гороскоп на 2023 рік – і ти зрозумієш, як діяти, щоб успіх у майбутньому був гарантований. Адже карти-таро є точним інструментом, а їх рекомендації – дієвими.

Овен

Карта року – 7 кубків

Легке та безтурботне життя протягом усього року тобі гарантоване. Фактично на тебе чекають 365 днів ледарства та веселощів. Але є небезпека втратити зв’язок між дійсністю та ілюзіями. Отже, твій урок на 2023 рік: навчитися розпізнавати, що реально, а що ні.

Ти маєш величезний запас енергії для досягнення будь-яких цілей! Але намагайся дотримуватися шляху гармонії та золотої середини, попутно позбавляючись страхів.

І не відкривайся кожному, дій згідно з народною мудрістю: «Довіряй, але перевіряй». Як тільки ти звільнишся від помилок, портал в успіх і багатство негайно з’явиться. Сміливо йди вперед до перемоги, адже це твій рік!

Телець

Карта року – Імператриця

Ця карта принесе тобі достаток і успіх у всіх сферах. Зрозуміло, насамперед у кар’єрі. Тут чекай зростання, збільшення зарплати або зміни виду діяльності. Не бійся кардинально міняти щось у своєму житті!

Перед тобою відкриваються нові двері, виявляються шанси та можливості. Просто не лінуйся і спокійно втілюй свої задуми в життя. Головне, не застигай на місці, не відпочивай на лаврах. Будь відкритою у спілкуванні і більше приділяй часу своїй сім’ї.

Самотніх Тельців чекає доленосна зустріч. Якщо плануєш стати матір’ю, 2023 рік слушний час. Лиш залиш у минулому заздрість, скупість і деспотизм. Твоя програма на новий рік – успіх, удача, достаток, кохання та створення чогось нового.

Близнюки

Карта року – Зірка

Зірка сяє яскраво і обіцяє рік внутрішнього відродження та духовного зростання. Загалом 2023-й обіцяє стати спокійним періодом, без стрибків із крайнощів у крайність, але з блискавичними інсайтами.

Тож приділяй хоча б трохи часу, щоб проаналізувати все, що було і відбувається зараз. Це вміння дозволить побудувати фундамент благополучного майбутнього, в якому твоя праця та завзятість обов’язково принесуть свої плоди.

Рік сприятливий для економії та накопичень, у тому числі у сфері знайомств. Не соромся будувати нові зв’язки та стосунки. Можливо, тобі здасться, що це якийсь повільний період, навіть зупинка. Насправді це твоя трансформація та шанс вивчити себе.

Рак

Карта року – 4 Пентаклі

Саме цей аркан говорить про гроші, про добробут та прибуток, загалом про все матеріальне. До речі, інші сфери в новому році хвилюватимуть тебе менше, пішовши на другий план. Звичайно, ти вже досяг певного фінансового стану. Тепер постарайся все це не лише зберегти, а й примножити.

Тільки не впадай у залежність від грошей, у роботі з ними підключай розум, а не емоції. Просто, якщо ти почнеш зациклюватись лише на власному бюджеті, рік стане дуже тривожним.

У всьому шукай баланс і міру, не забуваючи про духовне. Не стався зневажливо до близьких, вимірюючи успіх лише грошима. Процвітання прийде, коли ти осягнеш гармонії матеріального та ідеального.

Лев

Карта року – 7 жезлів

Леви з їхнім духом суперництва у 2023 році постійно вирішуватимуть якісь проблеми. Карта гарантує складні перешкоди з тіньового боку. Але вона дасть тобі необхідну мужність, дух боротьби, внутрішню силу і здатність все почати з нуля.

Тільки від тебе залежить, як пройде цей період – у веселощах або в невпинній боротьбі. Тим не менш, проявивши певні якості та взявши на озброєння рішучість, ти зможеш досягнути бажаного.

Тільки не опускай левові царствені лапки! Борись до перемоги, у тому числі зі своїми негативними установками, страхами та комплексами. Лише здолавши їх, ти зійдеш на п’єдестал пошани за бажаним призом.

Діва

Карта року – Туз Чаш

Туз кубків обіцяє Дівам дуже сприятливий рік. Ти вже досягла гармонії, навчилася любити себе та навколишній світ. Умиротворення буде наповнювати всі 365 наступних днів. Нарешті ти навчилася отримувати насолоду від життя, а не лише гробити себе на роботі.

Для творчих Дів 2023 принесе справжній фонтан ідей і креативу, тільки встигай вихоплювати їх з інформаційного поля. За що б ти не взявся, все увінчається успіхом.

Навіть у відносинах піде все гладко, а старі конфлікти та непорозуміння у парі вирішуватимуться. Чекай пропозицію руки та серця від свого коханого. Тільки не впадай у крайності при запамороченні від успіхів, залиш лицемірство іншим.

Терези

Карта року – Сила

Ця карта наділить Терези нелюдською енергією та потужністю. Ти впораєшся з будь-яким поставленим завданням і досягнеш будь-якої мети. Тож готуйся до продуктивного та насиченого року у багатьох сферах.

Твій природжений дипломатичний талант допоможе налагодити комунікації з оточуючими та досягти успіху. Перешкоди, звичайно, виникнуть, але ти впораєшся з ними однією лівою завдяки своїй витримці, невичерпному оптимізму і практичності.

Тільки не повертайся в минуле, залиш його за спиною! Якщо не втратиш самовладання, не станеш малодушним, у 2023 році на тебе чекає величезний успіх.

Самотні Терези закрутять запаморочливий роман, який переросте у серйозні стосунки.

Скорпіон

Карта року – Король Пентаклів

Готуйся до позитивного року, тільки не кидай слів на вітер. Якщо розумієш, що не дотримаєшся обіцянок, краще нічого не кажи. Інакше позбудешся довіри близьких.

Скорпіонів, власників бізнесу, очікує прибуток та процвітання. У кар’єрі все стабільно, але про якісь різкі зльоти краще не мріяти. Зате може настати шанс змінити роботу на більш зручний варіант. З розумом розпоряджайся шансами, що випали, які ведуть до успіху.

Сміливо розраховувай на допомогу спонсорів та покровителів, якщо це необхідно. Тобі не відмовлять у великих сумах. Але в гонитві за матеріальними благами, не забувай більше відпочивати та проводити час із сім’єю. Для відновлення сил використовуй улюблене хобі.

Стрілець

Карта року – Сонце

Рік почнеться з пожвавлення та радості, у сім’ї запанує душевний спокій та любов. Намагайся приділяти більше часу дітям. Якщо ви тільки замислюєтеся про дітей, настав час втілювати мрії в реальність. 2023 чудово підходить для народження дітей.

Карта обіцяє фінансову стабільність, але вимагатиме від тебе щедрості та великодушності. Не проявляй жадібності, ділися з близькими своїми благами, і вони повернутися в подвоєному розмірі.

Всі проекти та справи, які було не зрушити з мертвої точки в році, що минає, нарешті вистрілять. Якщо зумієш уникнути егоїзму, гордині та зарозумілості, то новий період стане тобі справжнім подарунком долі.

Козеріг

Карта року – Туз Пентаклів

Туз Пентаклів відкриває перед Козерогами великі можливості. Тож сміливо витягай із запасників старі проекти та реалізуй! Успіх обов’язково посміхнеться, особливо якщо поставлені цілі досить ґрунтовні.

Творчих людей рік обдарує натхненням та силами для креативу. Бізнес процвітатиме, кар’єра йтиме вгору, інвестиції принесуть прибуток.

Щодо стосунків, то тут все спокійно. Навіть охолодження почуттів, що намітилося, тебе омине. Раптом твій партнер запалиться до тебе пристрастю, так що чекай на новий сплеск емоцій і цукерково-букетного періоду.

Але не впадай у залежність від матеріальних цінностей. Очисть своє життя від жадібності і підлості.

Водолій

Карта року – Блазень

Мабуть, це найпрекрасніша карта для Водоліїв. Вона обіцяє легкий і безтурботний рік, коли можна братися за будь-які справи та досягати успіху.

На любовному фронті у пар – без змін, а от вільні представники знаку можуть обрости новими знайомствами. Обережніше з фліртом, він ризикує перерости у невірність.

Рік принесе тобі безліч перестановок – від відряджень до переїзду до іншого міста чи зміни роботи. Ти відкритий всім і здатен дивувати, але постарайся відмовитися від безвідповідальності та хаосу, сум’яття та нерішучості. Вони точно не допоможуть досягти цілей.

І постарайся іноді планувати не на день, а на тривалий період. Не можна упускати нові можливості через прагнення жити тут і зараз.

Риби

Карта року – Диявол

2023 зовсім не простий для Риб. Так, ти можеш отримати все – гроші, владу, успіх. Але задумайся, а чи завжди ти досягаєш цього чесним шляхом? Намагайся відрізнити те, що зіграє плюс, від того, що відведе в негатив.

Не йди на поводу у своїх бажань, бо карта Диявола спокушатиме. Але якщо ти з честю витримаєш її випробування, то зможеш вирости над обставинами. Постарайся не заходити за межу дозволеного, не дай ницої пристрасті засліпити себе.

Можливо, тобі захочеться підкорити партнера, пройтися головами колег і трохи зловжити своєю владою. Не варто цього робити! Просто ознайомся зі своєю темною стороною та зроби висновки, віддалившись від саморуйнування.

Використовуй цей рік, щоб чесно розібратися в собі та позбутися ілюзій. Пам’ятай: вибір завжди за тобою.

Related Post

Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?

12-е місце – Діва Офіційна заява: Діви не мають ніяких магічних здібностей. Нуль. Зіро. І навіть якщо спробувати насильно занурити Діву в метафізичну основу буття, вона негайно спливе, як знаєте

Таро прогноз на листопад 2022 року від Анжели ПерлТаро прогноз на листопад 2022 року від Анжели Перл

«Життя починає налагоджуватися!» — каже відома астрологиня та таролог у своїх пророкуваннях. Дуже хочетьчя у це вірит! Овен Багато Овнів у листопаді значно просунуться до своєї матеріальної мети. Це стосуватиметься

Енергії року Чорного Кролика: загальний прогноз від експерта Ба ЦзиЕнергії року Чорного Кролика: загальний прогноз від експерта Ба Цзи

По-справжньому рік Чорного Водяного Кролика настане лише 22 січня 2023 року. Що він нам принесе? Скоріше читай! Енергії 2023 року, які прийдуть до нас лише 4 лютого, несуть можливість змін