Що говорить про тебе твоя найкраща подруга

Скажи мені, хто твій друг, і скажу, хто ти. Психологи запевняють, що краще зрозуміти себе та оцінити життєву ситуацію на даний момент можна, розібравшись, кого і чому ти обираєш у друзі.

Отже, твоя найкраща подруга…

Слабша за тебе в багатьох відношеннях

Вона не те щоб невдаха, але вічно потрапляє в халепу. Заводить романи не з тими хлопцями і потім висить у тебе на телефоні, то питаючи поради, то сморкаючись у слухавку. На роботі її тиранить бос, на вечірці на неї проливають коктейль, у театрі вона втрачає сумочку, у поході раніше за всіх починає скаржитися на важкий рюкзак…

Ти втішаєш, виправляєш, даєш цінні поради та знайомиш із пристойними молодими людьми. Загалом ви обидві розумієте, що вона і дня не проживе без твого чуйного керівництва.

Хто ти

Психологічно ти належиш до демонстративного типу особистості, завжди й у всьому хочеш бути кращою. Наставляючи на шлях справжню подругу (а також – напевно! – бойфренда, колег та випадкових знайомих), ти отримуєш задоволення від процесу самолюбування.

В принципі, ти даєш вірні поради. Але друзі не завжди можуть слідувати їм – просто тому, що за характером вони не такі, як ти. Переоцінка власної геніальності може зіграти з тобою злий жарт – близькі люди не нескінченно підлаштовуватимуться під тебе, і тоді на тебе неминуче чекають конфлікти та розчарування.

Старша за тебе

Може, навіть не старша, а просто мудріша та досвідченіша. Вона міцно стоїть на ногах, розуміє тебе, немов старша сестра, не пред’являє дурних претензій і без проблем дає тобі якусь дрібничку зі свого гардеробу для романтичного побачення.

Твоя подруга має купу потрібних знайомств і завжди може записати тебе до своєї манікюрниці-перукарки-гінеколога. Ти розумієш, як багато чому тобі треба в неї повчитися.

Хто ти

Схоже, з дитинства тебе надто опікувалися батьки – відсутність самостійності і зараз змушує тебе жити, наче тримаючись за руку досвідченішої та знаючої людини. Тебе легко образити. Ти волієш уникати відкритих конфліктів і абсолютно не виносиш самотності – навіть банальний похід за продуктами ти волієш робити за компанію з друзями.

Відповідальність і щирість – головні риси твого характеру, проте ти постійно потребуєш підтримки з боку. Такі люди, як ти, зазвичай дуже люблять вчитися – одержують поспіль кілька освіт, аби не приступати до роботи, не виходити у самостійне життя. Спробуй таки зробити ривок, почни сама приймати рішення.

Помітно молодша за тебе

Тебе надихають її жвавість і безпосередність, розчулюють юнацький запал і відсутність комплексів, викликає заздрість вміння не спати три доби. Вона завжди в курсі, який музичний гурт посів перше місце в хіт-параді, якого кольору туфлі варто купити в наступному сезоні і де в ці вихідні буде найвеселіша вечірка.

Ти допомагаєш їй у підготовці курсової роботи, залишаєш ключі від своєї квартири, позичаєш гроші, поспішаєш на допомогу, якщо вона застудилася, і неодмінно дзвониш після закінчення будь-якої вечірки: просто запитати, як усе пройшло.

Хто ти

Психологи називають це «комплексом старшої дитини». Постійна потреба давати рекомендації, встрявати з порадами та розпитуваннями роблять тебе схожою більше на маму, ніж на подругу. Великодушність і здатність до співчуття – головні риси твого характеру. Завжди і в усьому ти намагаєшся прийти всім на допомогу, «взяти під крило». Що ж вони всі без мене робитимуть? – Твій девіз.

Така життєва позиція, звичайно, варта похвали… Але проаналізуй: чи відповідають тобі таким же розумінням і підтримкою? Якщо ні – можливо, тобі насамперед слід зайнятися своїми справами та проблемами. Не варто брати на себе відповідальність за весь світ – нічого страшного не станеться, якщо твоя подруга сама попрацює над курсовою, а твій хлопець сам почне ремонт у тебе у ванній.

Дівчина-зірка

Вона завжди у центрі уваги, куди б не пішла – до магазину за хлібом чи на світський прийом. Її манери вишукані, її вбрання шикарне, її волосся завжди ідеально укладене, а нігті наманікюрені. Жінки їй заздрять, чоловіки нею захоплюються, а ти пишаєшся тим, що в тебе така подруга.

Хто ти

У дитинстві ти часто мріяла стати акторкою. Або балериною. Або відомою письменницею. Загалом, ти прагнула слави і визнання… Але самооцінка підкачала (чи то батьки, чи то вчителі в школі вбили у голову, що не з твоїми талантами прагнути зірок). І ти вважала за краще йти легким шляхом – піднімати свій рейтинг за рахунок відблиску слави та авторитету іншої людини.

“Я особлива!” – Упевнена ти, адже з тобою дружить така дівчина! Якщо тебе влаштовує перебування на других ролях – все гаразд. Якщо ж ти все-таки хочеш сама стати дівчиною-зіркою, просто зараз почни працювати над цим. Забудь про страхи та комплексах, вийди з тіні своєї подруги.

Не подруга, а справжній чоловік

Ти взагалі вважаєш за краще спілкуватися з чоловіками: вони не розбалакають твоїх секретів, не відіб’ють твого хлопця і не заллють вином твою улюблену кофтинку, одягнувши її на побачення з однокурсником. Ви завжди маєте цікаві теми для розмов, ти можеш розраховувати на допомогу, якщо тобі потрібно пересунути меблі, розвести шпалерний клей або перевстановити комп’ютерну програму.

Хто ти

У будь-яких ситуаціях ти намагаєшся бути на рівних із співрозмовником незалежно від того, хто він – твоя начальниця, науковий керівник чи новий кавалер. Твої думки завжди спрямовані в майбутнє, ти звикла працювати на результат і тому багато досягаєш раніше своїх однолітків. У прийнятті рішень ти більше довіряєш голосу розуму, аніж інтуїції. У твоєму характері взагалі більше чоловічих рис, ніж жіночих.

А ось дещо поблажливе ставлення до особи своєї статі – це прямий наслідок твого остраху. У глибині душі ти побоюєшся конкуренції з боку жінок, боїшся обману чи зради. Можливо також, що ти не надто впевнена у своїй жіночій привабливості і бути «своїм хлопцем» тобі простіше, ніж стати чиєюсь дівчиною.

Ти сама

У тебе взагалі немає друзів. Тільки приятелі, колеги, потрібні знайомі та партнери. Ніхто не сидить у тебе на шиї, не відбирає дорогоцінного часу, не використовує тебе як жилетку, не просить грошей до зарплати… Загалом, ніхто не вторгається у твій особистий простір.

Хто ти

Твоє небажання сходитися з людьми – наслідок не егоїзму, як здається, а страху. Ти боїшся довіритися комусь, окрім себе самої. Це, до речі, поширюється і на твої стосунки із чоловіками. Тебе дуже дратує, якщо хтось із твоїх колег намагається перейти межу звичайного ділового спілкування або раптом колишня однокурсниця несподівано дзвонить і пропонує пройтися по магазинах або випити каву.

“Що їм усім від мене треба?” — підозріло думаєш ти. А нічого, адже дружити – це нормальна потреба нормальної людини.

Related Post

Код щастя: як дізнатися майбутнє вашого роману за допомогою нумерологіїКод щастя: як дізнатися майбутнє вашого роману за допомогою нумерології

Розповідаємо, як вирахувати число ваших стосунків і що воно означає. Візьми свою дату народження та дату партнера та склади до однозначного числа кожну дату. Наприклад, моя 05.01.1990= 0+5+0+1+1+9+9+0=25=2+5=7 Мій партнер,

Плітки, трудоголізм, впертість: дратівлива риса кожного знака зодіакуПлітки, трудоголізм, впертість: дратівлива риса кожного знака зодіаку

У кожного знака зодіаку є свої сильні та слабкі сторони, а ще є одна, але найдратівливіша риса. Читай швидше, чим ти найбільше дратуєш інших людей. Овен – імпульсивність Овен —

Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?

12-е місце – Діва Офіційна заява: Діви не мають ніяких магічних здібностей. Нуль. Зіро. І навіть якщо спробувати насильно занурити Діву в метафізичну основу буття, вона негайно спливе, як знаєте