Що принесе місячне затемнення кожному знаку Зодіаку?

Коридор затемнень для вогненних знаків Зодіаку

Овен
Незважаючи на те, що для Овнів період коридору затемнень в 2020 року вельми небезпечний, все ж, астрологи їм рекомендують розвивати в цей час свої соціальні навички. Саме це в майбутньому допоможе знайти бажану роботу.

Лев
Для Левів це затемнення пройде досить-таки спокійно і не принесе ніяких змін. Але це зовсім не означає, що вони можуть робити абсолютно все. Для підтримки свого авторитету, їм варто зайнятися медитаціями.

Стрілець
Перед складним вибором постануть представники знака Зодіаку Стрілець. При цьому, це можуть бути як спокуси, так і втрати. Тим не менш, астрологи запевняють, що для того щоб отримати бажане, Стрільці повинні від чогось відмовитися.

Коридор затемнень для земних знаків Зодіаку

Телець Представникам цього знака Зодіаку в цей період варто зайнятися господарськими справами. І, незважаючи на те, що в цей період Тельці можуть втратити важливих їм людей, все ж, саме це допоможе їм зітхнути з полегшенням.

Діва
Складним цей період можна назвати для Дів, так як у них буде повний занепад сил і розумова перевтома. Виходячи з цього, Дівам варто зайнятися різними практиками, які допоможуть повернути енергію.

Козеріг
Завершити давні конфлікти доведеться Козерогам під час коридору затемнень. І зробити це їм буде зовсім не просто. Тим не менш, якщо у них це вийде, то вони зможуть піднятися по кар’єрних сходах.

Коридор затемнень для повітряних знаків Зодіаку

Близнюки
Для Близнюків цей час стане складним етапом, на якому доведеться зайнятися внутрішньою роботою над собою. І в першу чергу Близнюкам варто навчитися поводитися з грошима, інакше вони можуть потрапити в боргову яму і дуже надовго.

Терези
Багато перешкод буде в червні у Терезів. Тим не менш, основною їх причиною будуть вони самі і їхні негативні думки. Саме тому, кращим заняттям для Терезів під час коридору затемнень, стануть заняття щодо позбавлення думок від негативу.

Водолій
Представникам цього знака Зодіаку під час коридору затемнень варто переглянути особисті відносини. Адже саме особисті відносини, можуть стати причиною фінансових проблем. І тоді це питання потрібно буде вирішувати негайно, щоб не було занадто пізно.

Коридор затемнень для водних знаків Зодіаку

Рак
Найскладніше під час коридору затемнень буде Ракам, так як вони постійно будуть стояти перед складним вибором, від якого буде багато залежати. Саме тому, в найкоротші терміни вони повинні навчитися зважувати всі за і проти, щоб приймати правильні рішення.

Скорпіон
Багато змін під час коридору затемнень відбудеться у Скорпіонів. Але, для цього їм варто повірити в себе і сміливо робити перші кроки. Тільки в такому випадку перед ними відкриються нові можливості.

Риби
Багато енергії в період коридору затемнень з’явиться у Риб. Більш того, за допомогою цієї енергії вони зможуть перевернути гори і вийти на новий соціальний рівень. Тим не менш, зробити це буде зовсім не просто, і Риби для цього повинні старанно працювати. А головне, в цей час уникати алкоголю і шкідливих звичок.

You cannot copy content of this page