Перейти до вмісту

Що принесе нам ретроградний Меркурій із 29 грудня по 18 січня? Час зробити перепочинок!

Зустрічає нас ось так одразу ретроградний Меркурій у 2023 році. Почнеться він ще 29 грудня та триватиме до 18 січня. Плани на Новий рік можуть змінюватися, справи гальмуватись, а документи та важливі рішення, підписані чи прийняті у цей період, точно потрібно буде переробляти та змінювати. І це ще далеко не повний список всіх сюрпризів від пустуна Меркурія!

Розповідаємо, що принесе нам ретроградний Меркурій із 29 грудня по 18 січня. Час зробити перепочинок!

З 29 грудня 2022 по 18 січня 2023 знову буде період ретроградного Меркурія. Розвертається Меркурій у знаку Козерога. А сам знак Козерога відповідає за плани. Тож плани точно змінюватимуться, причому найнесподіванішим чином.

Після 18 січня справи потроху почнуть просуватися вперед. Однак починати важливі проєкти можна лише з 8 лютого: поки планета Меркурій не вийде з тіньового періоду, де вона розвертається у прямий рух.

Нагадаю, що Меркурій пов’язаний із усіма видами комунікацій — дзвінки, сполучення, пересування, перельоти. Це здатність засвоювати інформацію, вести переговори, укладати ділові угоди.

Придбання та продажі (торгівля) також знаходяться у віданні Меркурія. У період ретроградності активність знижується, багато з вже розпочатих справ може «зависнути», у багатьох випадках завершувати розпочате стає складно з не залежних від нас причин.

Зроблені в цей час висновки не будуть остаточними і вимагатимуть повторного розгляду та доопрацювання згодом. Саме тоді можуть змінюватися правила, переглядатися контракти, переноситися терміни, зростають складнощі під час оформлення документів.

Зростає можливість помилок у бухгалтерської документації, з поля зору можуть випадати важливі пункти інформації, у навчанні складніше дається новий матеріал. Ділові поїздки в нові місця і з нових приводів часто виявляються нерезультативними, у поїздках часті непорозуміння, запізнення, затримки рейсів.

Цей період може призводити до проблем у галузі засобів зв’язку та обміну інформацією, в угодах, рішеннях, маркетингу, обробці та збереженні даних. У цей час найчастіше відбуваються збої в роботі, ламаються засоби зв’язку, побутова техніка та транспорт. Часто в такий період відбуваються необдумані покупки, а процес повернення товарів та грошей займає тривалий час.

Цей період хороший, щоб передумати, переробити, переглянути. Тобто закінчувати та доробляти ремонт можна, викидати та розхламлятися теж. Відновлюватися на навчання чи стару роботу можна теж. Робити переоцінку майна, прицінюватися (вивчати ринок, не купувати, але торгуватися (купувати зі знижкою можна). Можна знайти те, що втратив раніше. Наприклад, можуть прийти посилки, які були загублені.

Миритися, повертатися до колишніх, вести переговори можна, а ось підписувати важливі документи ні. Сприятливо вирушити до улюблених місць дитинства, дзвонити старим друзям, переробляти документи та робити технічне обслуговування машини, виправляти помилки.

Зверніть увагу, що справи, які ти не встиг закінчити до 12 грудня, можуть мати продовження, аж до 7 лютого 2023 року.