Щоб чоловік не зраджував, потрібно провести на кухні кілька обрядів та ритуалів, а також дотримуватися деяких правил

Чоловіки зарекомендували себе як істоти полігамні, і кожна жінка боїться зради свого супутника. Навіть будучи заміжньою за сім’янином до мозку кісток, представниці прекрасної статі час від часу влаштовують сцени ревнощів і бачать в молодих дівчатах конкуренток. Що робити, якщо чоловік зраджує, дає поради відомий екстрасенс.

Щоб чоловік не зраджував, потрібно провести на кухні кілька обрядів та ритуалів, а також дотримуватися деяких правил, а саме:

Місце жінки

Жінка повинна завжди знаходитися ліворуч від чоловіка, щоб він не ходив наліво. Крім того, дружина таким чином перебуватиме близько від серця.

Ложка

У чоловіка має бути найбільша за розміром ложка серед усіх членів сім’ї. Це важливо, адже зараз усі ложки випускають одного розміру, а головна кухонна ложка зазвичай у дружини. Тому виходить, що вона забирає на себе першість у сім’ї, а потім звинувачує чоловіка у ледарстві.

Посуд

У подружжя має бути спільний посуд (тарілки, чашки), як і ліжко. Якщо в нього все окреме, і він відокремлюється. З подружнього посуду не повинні їсти діти та гості.

Їжа

Приготування їжі – це ритуал, у процесі якого людина вкладає у блюдо свою енергетику. Тому вдома чоловік має їсти страви, приготовані виключно його дружиною. До того ж вона має сама подавати частування чоловікові на стіл, щоб він звик харчуватися тільки з її рук. Чоловік, який вживає їжу, заряджену енергетикою дружини, тісно пов’язаний із нею. Для іншої просто немає місця.

До речі, дуже добре, якщо жінка готує їжу чоловікові на роботу. Це можуть бути навіть прості бутерброди, але обов’язково приготовлені у гарному настрої.

Оберіг

Можливо, ти помічала, що прабабусі та бабусі плели колись коси з цибулі та перцю чи цибулі та кукурудзи. Вони були фалічними символами. У наш час не завадить тримати на кухні оберіг із перцю чи хрону та яблука чи цибулі. Продукти повинні бути сплетені між собою, щоб і подружжя було нерозлучним.

Після того як ти зрозумієш ці правила, необхідно провести маленький ритуал. Зший своїми руками маленький мішечок і насип у нього різні трави, спеції та перці. Візьми цей мішечок і нашепочи: «Як поєднуються ці трави-приправи, так з’єднуюсь я, раба Божа (ім’я) з моїм чоловіком, рабом Божим (ім’я). І як не поділити ці трави-приправи, так не відокремити і нас одне від одного».

Не знаємо, чи подібні ритуали допомагають, але в будь-якому випадку вони дарують жінці більше спокою. Варто пам’ятати про те, що йдуть не до когось, а від когось. Тому потрібно приділяти належну увагу своєму зовнішньому вигляду та саморозвитку. Купуй гарний домашній одяг, створювай у будинку затишок, читай книги та йди в ногу з часом. Так ти завжди будеш цікавою та незамінною.

Related Post

Хто на світі всіх миліший: найсамозакоханіший знак зодіаку — хто він?Хто на світі всіх миліший: найсамозакоханіший знак зодіаку — хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, наскільки ти любиш себе! Хочеш дізнатись, хто на першому місці? 12 місце – Рак Ракам любити себе ніколи: де ж, вибачте, на такі дурниці час

У день зимового солнцестояння категорично не можна йти за покупками, щоб гроші не витікали з кишень весь наступний рікУ день зимового солнцестояння категорично не можна йти за покупками, щоб гроші не витікали з кишень весь наступний рік

День зимового сонцестояння у 2022 році, як і зазвичай, ми відзначатимемо 21 грудня. З цього дня наше сонечко розпочне новий цикл. Це одна з найважливіших енергетичних точок року. Щоб отримати

Знаки Всесвіту: що означають числа в ангельській нумерологіїЗнаки Всесвіту: що означають числа в ангельській нумерології

Уміння розпізнавати та вірно читати знаки долі дарує унікальну можливість керувати своїм життям. Тут скептики можуть видихнути. Так-так, знаки даються кожному без винятку, варто лише почати їх помічати. Числа, що